reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Witam nowe twarze!!!
Dziekujemy za fludiki- przydadza sie :):):) Jakos pochmurno na forum- mam na mysli duzo nas nie zafasolkowalo w tym cyklu i zalamka. U mnie najgorzej z nerwami o to czy mam owulacje- 4 lata brania Yasmin bez przerwy chyba robia swoje. Dopiero drugi cykl, ale wkurza mnie to ze nie moge sie dowiedziec czy mam owulke, kaza czekac tyle czasu- czlowieka tylko mecza. Mam nadzieje ze w tym cyklu sie uda, przytulanka sa na tyle czesto, ze jesli sie nie uda to moze oznaczac tylko ze cos jest nietak albo ze mna albo z M. Grrrr.. wkurza mnie to. Maz ma teraz nocki, wiec siedze sama popludniami w domu i rozmyslam. Ostatnio nie wiedzialam co ze soba zrobic wiec poszlam do fryzjera po metamorfoze :-). Wzielam sie za diete, przydaloby sie troche zrzucic, wakacje ida no i nareszcie pojedziemy w podróz poslubna-2 lata spoznienia, ale co tam trzeba korzystac z zycia
w sumie na tabsach jest info, że owulacja powinna wystąpić po 3 cyklach od odstawienia.
A u mnie cykl jeszcze nie jest stracony, jeszcze tydzień, straaaaaasznie długi tydzień
Co do odchudzania to mnie by sięmprzydało, bo zostalo mi makabrycznie duzo kilogramów po ciązy. Z tym, że zapału starcza mi na pól dnia :sorry2:ale obbiecuję solennie wziąć się za siebie, bo dziś spotkała mnie niejaka przykrośc z tego powodu: byłam z dzieciakami na wycieczce w Zamku Królewskim. Stoję i slucham co przewodnik im mówi, nagle napada mnie kustosz z krzesłem żebym sobie usiadła, bo musi mi być już ciężko w ciązy tyle czasu stać :-:)-(chciał czlowiek dobrze, ale głupio i przykro mi do tej pory :-(trochę uratowała mnie koleżanka - w ciąży ale chuda jak patyk i sama klapnęła na tym miejscu ;-)
może ttrzeba wziąć ta sytuację za dobrą wróżbę?! :-)
gkvip głowa do góry. Ja też za kilka dni będę się testować :)
A u mnie jak na złość wszystko pod górę.
Nie dość, że mam jakąś infekcję swędzącą to jeszcze mnie przeziębienie złapało. Kaszel straszny i mięśnie bolą. Ech... Nie mogę nic zażyć bo mogę być w ciąży i się boję trochę, więc łykam syropki różne i naturalne jakieś takie mikstury. Mam nadzieję, ze pomogą.
Ech...
Nektarynka, ten lek to clostilbegyt. Ja to biorę. Zaczęłam w tym cyklu. 1raz dziennie po 1/2 tabletki od 5 do 9 dc. potem od 17 do 26 dc 2x1 duphaston + folik do tego. Zobaczymy w tym cyklu czy się uda. Miałam iść na bHCG z krwi ale że jestem chora to poczekam chyba do końca tygodnia i będę robić tradycyjny test.
Podziwiam wszystkie dziewczyny, które potrafią doczekać do ostatniego dnia cyklu z testem ciążowym. Ja zaczynam już testować tydzień wcześniej. Mąż mi zamówił wiadro tych testów na allegro bo są tanie. Kupując w aptece szybko weszłabym na debet :)
ja już nie mogę wytrzymać, już 2 zuzyłam :zawstydzona/y:a to jeszcze tydzień do końca :zawstydzona/y:
i cos czuję, ze może tym razem.... bo ciągle się przejęzyczam "w tej ciąży...." może coś jest na rzeczy :-) albo to juz po prostu obsesja:no:
 
reklama
a mi się coś przypomniało! To info dla tych, które używają durexa do nawilżenia. Na opakowaniu jest ostrzeżenie, że osłabia sprawność plemników i jesli planuje się dziecko lepiej poradzić się lekarza.
 
A M po badaniu.

Ma 50 % żwawych żołnierzyków i tylko 10% bez ruch, reszta to takie sobie.
Piszą, ze prawidłowa płodność to tak od 50% właśnie.

Mam już duphaston.

Może poczekamy jeden cykl bo jeszcze nie mam pracy.

Siedzę w domu dopiero 2 tygodnie a zdaje mi się, ze to jest wieczność.
 
WITAM STARACZKI.....
widze duzo nowych twarzyczek...... im wiecej tym lepiej....
dawno mnie tu nie bylo bo ok 3 tyg.
14 lutego dostalam prezencik II kreseczki na tescie ciazowym......
w sobote do gina lece mam nadzieje ze wszystko ok.....
wszytkim kolezanka staraczka wysylam duzo fluidkow...
````````````~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

adusia27 gratuluje to jestesmy razem :happy: tez robilam tescik w walentynki -wymarzone 2 kreki -dziewczyny glowa do gory -fluidki beda codziennie wysylane do was;-)
 
dziewczynki cieszę się razem z Wami!! :-) gratulacje!!
kto następny? :rofl:
ja dzis byłam na badaniu krwi ... 20 dc, w poniedzialek wyniki, zobaczymy co bedzie...
 
a mi się coś przypomniało! To info dla tych, które używają durexa do nawilżenia. Na opakowaniu jest ostrzeżenie, że osłabia sprawność plemników i jesli planuje się dziecko lepiej poradzić się lekarza.

hmmm... wlasnie pobiegłam poczytać co pisze na buteleczce durexa i nic takiego nie ma - jest tylko napisane, ze nie jest środkiem antykoncepcyjnym i nie zawiera środka plemikobójczego ... dziwne, ale ja juz dawno kupowałam, moze teraz dopisali ???!! możliwe?
 
reklama
Witam jako starająca się ...
witam:)

Nektarynka, ten lek to clostilbegyt. Ja to biorę. Zaczęłam w tym cyklu. 1raz dziennie po 1/2 tabletki od 5 do 9 dc. potem od 17 do 26 dc 2x1 duphaston + folik do tego.
tak tez własnie myślałam ze to to.. jeszcze znalazłam ze ma odpowiednik clomid (w sumie ten sam lek) zobaczymy co z tego wyniknie.. ale piszę na nim, że można przybrać na wadze po nim, w sumie tego najbardziej sie obawiam.. bo i tak przydałoby sie schudnąc mi z 3-4 kilo.. i czułabym się znacznie lepiej z tym:) zobaczymy co doktorek powie na nastepnej wizycie:)

dziewczynki cieszę się razem z Wami!! :-) gratulacje!!
kto następny? :rofl:
ja dzis byłam na badaniu krwi ... 20 dc, w poniedzialek wyniki, zobaczymy co bedzie...
życzę powodzenia:)
 
Do góry