reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

hmmm... wlasnie pobiegłam poczytać co pisze na buteleczce durexa i nic takiego nie ma - jest tylko napisane, ze nie jest środkiem antykoncepcyjnym i nie zawiera środka plemikobójczego ... dziwne, ale ja juz dawno kupowałam, moze teraz dopisali ???!! możliwe?
może dopisali, a może tylko czerwony ma takie działanie, bo ja mam czerwony właśnie.
 
reklama
Witam wszystkie wieczorkiem:-D
Chciałam się przyłaczyc do was jako staraczka. Byłam w marcóweczkach ale 22.08.08 ciaża obumarła od tego czasu nie chciałam w sumie zaczac staran o nowa fasolke (chyba nie byłam gotowa psychicznie) teraz ta mysl nie daje mi spokoju ciagle gdzies krąży po głowie... mało tego od kilku dni powinnam miec @ i nie ma... :szok: nie robiłam zadnego tesciku poczekam kilka dni ale tak strasznie się ciesze na sama mysl... Teraz nie chce zapeszac nawet tego nie wypowiadam
Pozdrawiam was serdecznie :-)
Śpijcie dobrze
 
NINONKA,KASIULEK co u Was ? KROPTUSIA co u Ciebie ?

Hey Kochana,

Jestem tu codzien i sledze Was na biezaco :-) trzymajac kciukasy jak ktoras sie zbliza do konca cyklu oraz za starajace sie :)...U mnie jakos leci choc ostatnie 2 tyg to tylko stres czekam na b. wazne wyniki badan :-( Zrobilam sobie komplet i m.in cytomegalie IgG NIESTETY WYSZŁO DODATNIE :-( wiec juz zalapalam dola bo oznacza to ze jak IgM wyjdzie dodatnie to przechodze wlasnie cytomegalie....a co to oznacza dla kobiety w ciazy wole tu nie pisac a raczej zalecam toxo i cytomegalie prze zajsciem w ciaze :-(
Powoduje ona wiele szkod kobiecie w ciazy: wady plodu, rozwojowe, poronienia, obumarcia, choroby genetyczne..o ile sie dziecko rodzi to z czyms...wodoglowie a zreszta,....jest ciezkie do wykrycia bo przebiega bezobjawowow jak przeziebienie...

Poki co mysle pozytywnie moze wyjdzie negatywny co oznacza ze mam przeciwciala i to przechodzilam :-( ale boje sie okrutnie dzis jade...Poza tym ok, dzidzius ma 5 mc, rosnie jak na drozdzach, czuje juz ruchy, a za tydzien badanie genetyczne, przeziernosc karkowa...ale tym sie jakos nie stresuje....

Dolegliwosci wiekszych nie ma, spanie przechodzi, skurcze od poczatku dokuczaja, mdlosci ... hmm w sumie brak , apetyt mega, kawa smakuje do fajek ciagnie gdyby nie brzuch i ruchy ciezko by mi sie bylo domyslec :) ....W pasie na dzien dzisiejszy 93 cm :-)
 
Hey Kochana,

Jestem tu codzien i sledze Was na biezaco :-) trzymajac kciukasy jak ktoras sie zbliza do konca cyklu oraz za starajace sie :)...U mnie jakos leci choc ostatnie 2 tyg to tylko stres czekam na b. wazne wyniki badan :-( Zrobilam sobie komplet i m.in cytomegalie IgG NIESTETY WYSZŁO DODATNIE :-( wiec juz zalapalam dola bo oznacza to ze jak IgM wyjdzie dodatnie to przechodze wlasnie cytomegalie....a co to oznacza dla kobiety w ciazy wole tu nie pisac a raczej zalecam toxo i cytomegalie prze zajsciem w ciaze :-(
Powoduje ona wiele szkod kobiecie w ciazy: wady plodu, rozwojowe, poronienia, obumarcia, choroby genetyczne..o ile sie dziecko rodzi to z czyms...wodoglowie a zreszta,....jest ciezkie do wykrycia bo przebiega bezobjawowow jak przeziebienie...

Poki co mysle pozytywnie moze wyjdzie negatywny co oznacza ze mam przeciwciala i to przechodzilam :-( ale boje sie okrutnie dzis jade...Poza tym ok, dzidzius ma 5 mc, rosnie jak na drozdzach, czuje juz ruchy, a za tydzien badanie genetyczne, przeziernosc karkowa...ale tym sie jakos nie stresuje....

Dolegliwosci wiekszych nie ma, spanie przechodzi, skurcze od poczatku dokuczaja, mdlosci ... hmm w sumie brak , apetyt mega, kawa smakuje do fajek ciagnie gdyby nie brzuch i ruchy ciezko by mi sie bylo domyslec :) ....W pasie na dzien dzisiejszy 93 cm :-)
nie martw sie kroptusiu napewno wynik bedzie ok,a jak Igg jest dodatnie to dobrze,bo znaczy to,ze masz przeciwciala,choc to napewno juz wiesz:),ja tez robilam te badania jakies 4 miesiace temu i tez mialam Igg dodatnie ale Igm ujemne,lekarz powiedzial,ze wyniki sa ok,napisz co Ci wyszlo z tym Igm,trzymam kciuki zeby bylo wszystko dobrze,choc mysle,ze napewno bedzie:),pozdrawiam
 
Kroptusia, wszystko będzie dobrze! Ja będąc w ciąży zrobiłam na polecenie lekarza testy na cytomegalię i 2 dni chodziłam zdenerwowana, ponieważ wyszedł mi pozytywny wynik. Z wynikami w ręku szukałam w Internecie informacji o tej chorobie i się załamałam. Tyle starań o dzidziusia, nareszcie udało mi się zajść w ciążę, a tu taka choroba. Po 2 dniach, czyli po wizycie u gina, odetchnęłam z ulgą i śmiałam się ze swojej niewiedzy, czarnowidztwa. Okazało się, że wynik pozytywny był jak najbardziej wskazany - miałam przeciwciała! Musiałam kiedyś przejść tę chorobę, o czym nie wiedziałam.
Dlatego nie martw się, bo zmartwienia dzidzi nie służą;-)
 
reklama
Witam nowe twarze!!!
w sumie na tabsach jest info, że owulacja powinna wystąpić po 3 cyklach od odstawienia.
A u mnie cykl jeszcze nie jest stracony, jeszcze tydzień, straaaaaasznie długi tydzień
Co do odchudzania to mnie by sięmprzydało, bo zostalo mi makabrycznie duzo kilogramów po ciązy. Z tym, że zapału starcza mi na pól dnia :sorry2:ale obbiecuję solennie wziąć się za siebie, bo dziś spotkała mnie niejaka przykrośc z tego powodu: byłam z dzieciakami na wycieczce w Zamku Królewskim. Stoję i slucham co przewodnik im mówi, nagle napada mnie kustosz z krzesłem żebym sobie usiadła, bo musi mi być już ciężko w ciązy tyle czasu stać :-:)-(chciał czlowiek dobrze, ale głupio i przykro mi do tej pory :-(trochę uratowała mnie koleżanka - w ciąży ale chuda jak patyk i sama klapnęła na tym miejscu ;-)
może ttrzeba wziąć ta sytuację za dobrą wróżbę?! :-)
ja już nie mogę wytrzymać, już 2 zuzyłam :zawstydzona/y:a to jeszcze tydzień do końca :zawstydzona/y:
i cos czuję, ze może tym razem.... bo ciągle się przejęzyczam "w tej ciąży...." może coś jest na rzeczy :-) albo to juz po prostu obsesja:no:

Na moim opakowaniu i ulotce nie ma takiej informacji :baffled:

Poza tym ostatnio troche myslalam, jak to by bylo gdybym faktycznie zaszla w ciaze, bo troche przeciw jest a mianowice studia, tzn co by bylo gdyby ciaza byla zagrozona i musialabym lezec, albo cos innego i jak bym miala sobie poradzic. Wiec decyzje jaka podjelam to przestac sie starac ale psychicznie. poprostu korzystac z seksu kiedy mamy ochote a nie liczyc dni plodne i wtedy do dziela czy sie chce czy nie! Jak wpadnie fasolinka to super a jak nie to nie bedzie tragedii Tak sobie obiecuje a jak to bedzie to czas pokaze, nie opuszczam Was i 3mam kciukasy za nas wszystkie ale zwalniam tempa, bo to nie ma sensu sie katowac myslami- buziam i wpadne wieczorkiem
 
Ostatnia edycja:
Do góry