reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Jak tam tłusty czwartek?
Ja zrobiłam miskę chrustów.

Na pączki chyba się nie porwę, za tłuste.
 
reklama
Mi tam pączki nie wychodzą a do miasta nie chce mi się iść i stać w kolejce, szczególnie, ze bardzo u nas pada śnieg. Pogoda nie sprzyja wychodzeniu na dwór.
 
Czy któraś z Was miała kiedyś inseminację? Ja miałam w sobotę (14.02) i nie wiem, czy ze mną jest wszystko w porządku. Boli mnie dół brzucha - tak jakbym miała dostać miesiączkę. Zabieg robił mi bardzo znany, dobry ginekolog (specjalista w leczeniu niepłodności) i generalnie chyba nie powinnam się martwić. Ale się martwię... Czy są możliwe jakieś powikłania po inseminacji?
 
Nicole

Nie martw sie. Ciagniecie, bole na dole po zabiegu sa rzecza normalna. W koncu byla interwencja z zewnatrz

trzymam kciuki za newsy o bejbiku
 
Czy któraś z Was miała kiedyś inseminację? Ja miałam w sobotę (14.02) i nie wiem, czy ze mną jest wszystko w porządku. Boli mnie dół brzucha - tak jakbym miała dostać miesiączkę. Zabieg robił mi bardzo znany, dobry ginekolog (specjalista w leczeniu niepłodności) i generalnie chyba nie powinnam się martwić. Ale się martwię... Czy są możliwe jakieś powikłania po inseminacji?

Hej Nicole,
jesli nie masz temperatury to nie ma jeszcze powodow do paniki - ja tez to przechodzilam pare lat temu.Caly tydzien czulam sie jak po przejsciu wojska.
W moim przypadku nie udalo sie ...Ale to bylo dawno :o)
Mimo to aby uspokoic serduszko zadzwon poprostu do swojego lekarza i opowiedz mu o wszystkich dolegliwosciach. Pytac nie szkodzi - lepiej to niz sie zamartwiac.W najgorszym wypadku zaprosi Cie do siebie a w najlepszym powie ze ... sie udalo !! Czego Ci z calego serca zycze.

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
No właśnie - gorączki nie mam, żadnego pieczenia, upławów itp. Tylko ten ból brzucha. Od soboty do poniedziałku czułam się dobrze. A od wtorku zaczął pobolewać. Jak zacznie bardziej boleć, to pojadę do gina.
Loren, czy Ty miałaś podobne objawy tuż po zabiegu czy też dopiero po kilku dniach?
 
:) Ja zjadłam dzisiaj 4 pączki, mam takie postanowienie,że w Tłusty Czwartek jem tylko pączki!!!
Dziewczyny a mi już 4 dni wychodzą pozytywnie testy owulacyjne . Takie naprawdę 2 mocne grubie kreski:-(
Nie wiem czemu tak długo.
Pozdrawiam serdecznie!
 
No właśnie - gorączki nie mam, żadnego pieczenia, upławów itp. Tylko ten ból brzucha. Od soboty do poniedziałku czułam się dobrze. A od wtorku zaczął pobolewać. Jak zacznie bardziej boleć, to pojadę do gina.
Loren, czy Ty miałaś podobne objawy tuż po zabiegu czy też dopiero po kilku dniach?

Bezposrednio po zabiegu bylo dosc wesolo bo nabawilam sie ... przeziebienia ;o)
Od wieczora dnia zabiegu czulam sie jak tuz przed miesiaczka - typowe objawy napiecia. Najbardziej mnie bolalo jak biegalam na toalete ale same typowe bole i rwania zaczely sie u mnie w Dzien Po.
Druga strona medalu ze objawy jakie opisalas - zwlaszcza te "ciagniecia" pojawily sie u mnie jak ... zaszlam w ciaze :o) tego wczesniej nie mialam.
Owe ciagniecia sa czesto jednym z pierwszych objawow ciazy - wtedy jajeczko mosci sie wygodnie w macicy.Jesli wiec lekarz jest tak dobry jak wspominalas i dobrze wyliczyl termin zabiegu to ...nie chce zapeszac :o)
Jezeli wiec twoje bole sa podobne do miesiaczkowych i nie zwalaja Cie z nog to polecam powrot do starego znajomego "Pana Termometra" :o) - jesli temperatura nieprzerwanie bedzie sie wahac w okoliy 37C a termin miesiaczki minie... to zapewne sama wiesz co sie swieci :oD .
W przeciwnym razie zadzwon do lekarza przynajmiej po porade - przynajmmiej bedziesz spokojniejsza :o)
Powodzienia!!
i informuj nas na biezaco!!
 
reklama
Do góry