reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

WITAM STARACZKI.....
widze duzo nowych twarzyczek...... im wiecej tym lepiej....
dawno mnie tu nie bylo bo ok 3 tyg.
14 lutego dostalam prezencik II kreseczki na tescie ciazowym......
w sobote do gina lece mam nadzieje ze wszystko ok.....
wszytkim kolezanka staraczka wysylam duzo fluidkow...
````````````~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
reklama
dziewczynki błagam Was o interpretacje wyników Progesteronu!!!
zrobilam dziś w 22 dc i wynik 3 ng/ml co jak dobrze wyczytałam jest za mało i swiadczy o braku owulacji-załamka!!!!
dodam ze ostatnio cos mi sie cykl rozregulował i wynosi ok 35 dni
prolaktyne mam 33,3 ng/ml wiec wiem ze duzo za duzo..podłamałam sie normalnie:-(
ok 3 mc wczesniej robiłam prolaktyne i wynik był 25 ng/ml i brałam przez 2 cykle jakies tabletki ziołowe...no i widac jak pomogły:wściekła/y:
dziekuej z góry za pomoc
 
Dziewczyny załamka wynik beznadziejny...0,100 a powinno być powyżej 5,8 w 3 tygodniu czyli znowu nic!!! ach...ach.. a dziś mam 29 urodzinki, ciekawe czy mi się uda przed trzydziestką?.. teraz to już zdecydowalismy poprosic lekarza o pomoc, może monitoring? zobacze co powie?
Pozdrawiam was wszystkie!!
camelia, a tc. liczysz od ostatniej miesiączki tzn, że jeszcze Ci się nie spóźnia? Bo te normy na becie liczą się od zapłodnienia. Czyli jeśli ty wg ostatniej miesiączki liczysz 3tc to powinnaś porównać ich wynik na jakiś 5-7 dzień. Ale każde laboratorium może inaczej to liczyć. Może być jednak za wcześnie na bete. Mi w 6tc wyszło negatywne.
No i 100 Lat! 100 Lat!!!!!
 
Cześć,

Ja też tak słyszałam, ale jak tu wyluzować, jak się bardzo chce mieć dziecko? Oszukiwać się że go się nie chce? Ta sprawa i tak zawsze wypływa. Potrzeba chyba wielu lat starania żeby się po prostu poddać i o tym nie myśleć. Ja nie wyobrażam sobie jak można nie myśleć o dziecku, musiałabym chyba być nieźle wstawiona by o tym nie myśleć:szok: A to chyba nie jest dobry pomysł...Dodatkowo nakręca mnie mój wiek ( w grudniu skończę 32 lata), zegar bardzo szybko tyka...Pozdrawiam i powodzenia:-)
czesc ja tez w grudniu skoncze 32 o dzidzie staram sie juz prawie rok
 
Misiarw

Tak, flegamina rozrzedza sluz i ulatwia zolnierzykom droge. Wody pic trzeba duzo bo zapewnie prawidlowe funcjonowanie narzdow rodnych. Jedz nasiona jesli mozesz - duzo jest w nich niezbednych skladnikow do prawidlowego funkcjonowania jajowodow itd

Dla faceta obowiazkowo seles, cynk i wit C zeby poprawic ruchliwosc plemnikow. Nawet jesli nie ma zlych wynikow nasienia, zawsze tylko pomoga
 
WITAM STARACZKI.....
widze duzo nowych twarzyczek...... im wiecej tym lepiej....
dawno mnie tu nie bylo bo ok 3 tyg.
14 lutego dostalam prezencik II kreseczki na tescie ciazowym......
w sobote do gina lece mam nadzieje ze wszystko ok.....
wszytkim kolezanka staraczka wysylam duzo fluidkow...
````````````~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Witaj,
Wielkie gratulacje:-)Bardzo się cieszę z Twojego szczęścia. Napisz proszę coś o Twoich staraniach, może się czegoś nowego dowiem;-)Każda informacja jest dla mnie na wagę złota:tak:Pozdrawiam
 
Witam wszystkie staraczki 2009!
Mam na imię Gosia i jestem tu nowa. My z mężem również staramy się o maleństwo tylko że już od 12lat. Przeszliśmy koszmar związany z leczeniem:-(. Setki lekarzy, tysiące diagnoz, miliony leków i rzeka łez. Dwa lata temu podjęliśmy decyzję o zaprzestaniu starań bo to niszczy naszą rodzinę jak również decyzję o emigracji. Obecnie mieszkamy w Szkocji. Od trzech miesięcy jestem pod opieką szkockiej pani doktor i właśnie za 3 dni robię pierwszy test ciążowy od ponad dwóch lat. Może będziemy mięli piękny prezent na 13 rocznicę ślubu!!!
Tak więc zobaczymy.
Trzymajcie kciuki:-)
moz-screenshot-1.jpg


 
Ostatnia edycja:
u mnie znowu załamka:-(,kolejna kuzynka urodzila,mała jest przesliczna,myslalam,ze mi juz przeszlo choc na chwile,a tu dalej tak reaguje na kolejna ,mala dzidzie,ach,szkoda gadac:zawstydzona/y:
 
reklama
justys do tego potrzebny jest czas a u Ciebie to świeża sprawa... :-( jak wogóle u was wszystko idzie? cykle sie wyrównały? Ja dopiero w sobote dostałam @ jak mi zależało to jej nie było a jak przełożylismy staranka to nagle przylazła. A mam juz to wszystko gdzieś!!! Byle do listopada
 
Do góry