reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

no po tej dluugiej przerwie,@ pszyszla 28 stycznia teraz nie wiem jak to wszystko obliczyc,zobacze jak mi teraz sie znow tak przesunie to ide do gina po jakies skierowania na badania,a staranka chce przelozyc,bo jakos tak nie chce urodzic dzidzi w grudniu,nie wiem,czy zaczac sie zabezpieczac,czy po prostu wrzucic na luz i co bedzie to bedzie,choc juz i tak w tym cyklu odpuscilam ale wiadomosci o kolejnych fasolkach troche mnie zalamuja:(

ANIOŁEK 31.05.2008:((
 
reklama
Witam wszystkie staraczki.. oraz przyszłe mamy:)

Dziś byłam u gina.. z wykresem temperaturki i sluzu i takie tam.. wział mnie na usg (pochwowe) i bardzo długo badał... i pytam czy wszystko w porządku a on na to ze anatomicznie tak a ja czy w tym wypadku jest jakis inny problem, okazało sie (tak jak juz wcześniej z moich odczuć wynikało), że ten cykl był bezowulacyjny.. mam poczekac do 30 dnia cyklu na miesiaczke jesli sie nie pojawi w ciągu 7 dni to przyjśc ponownie a jesli się pojawi to przyjść do 5 dc by przepisał clo.. (nie pamietam dokladnej nazwy - w każdym razie mam zacząc brać to od 5dc.. aaa i jeszcze jedno.. wysłał mojego M na bdanie nasienia.. 5 dni wstrzemięźliwości, brak alkoholu papierosów... i ma oddać kubeczek z nasieniem.. ale przynajmniej nie było u mnie rozczarowania, bo wiedziałam (czułam), że ten cykl będzie bezowocny.. to tyle na dziś, życze miłego dnia:)
 
WITAM STARACZKI.....
widze duzo nowych twarzyczek...... im wiecej tym lepiej....
dawno mnie tu nie bylo bo ok 3 tyg.
14 lutego dostalam prezencik II kreseczki na tescie ciazowym......
w sobote do gina lece mam nadzieje ze wszystko ok.....
wszytkim kolezanka staraczka wysylam duzo fluidkow...
````````````~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Dziekujemy za fludiki- przydadza sie :):):) Jakos pochmurno na forum- mam na mysli duzo nas nie zafasolkowalo w tym cyklu i zalamka. U mnie najgorzej z nerwami o to czy mam owulacje- 4 lata brania Yasmin bez przerwy chyba robia swoje. Dopiero drugi cykl, ale wkurza mnie to ze nie moge sie dowiedziec czy mam owulke, kaza czekac tyle czasu- czlowieka tylko mecza. Mam nadzieje ze w tym cyklu sie uda, przytulanka sa na tyle czesto, ze jesli sie nie uda to moze oznaczac tylko ze cos jest nietak albo ze mna albo z M. Grrrr.. wkurza mnie to. Maz ma teraz nocki, wiec siedze sama popludniami w domu i rozmyslam. Ostatnio nie wiedzialam co ze soba zrobic wiec poszlam do fryzjera po metamorfoze :-). Wzielam sie za diete, przydaloby sie troche zrzucic, wakacje ida no i nareszcie pojedziemy w podróz poslubna-2 lata spoznienia, ale co tam trzeba korzystac z zycia
 
Witam :)
My się staramy od końca października zeszłego roku i ciągle jesteśmy zdziwieni , że naszego Groszka jeszcze nie ma...
Martwi mnie to , ale z drugiej strony to przecież nie jest tak strasznie długo...
 
camelia, a tc. liczysz od ostatniej miesiączki tzn, że jeszcze Ci się nie spóźnia? Bo te normy na becie liczą się od zapłodnienia. Czyli jeśli ty wg ostatniej miesiączki liczysz 3tc to powinnaś porównać ich wynik na jakiś 5-7 dzień. Ale każde laboratorium może inaczej to liczyć. Może być jednak za wcześnie na bete. Mi w 6tc wyszło negatywne.
No i 100 Lat! 100 Lat!!!!!

DZIĘKI Kilolek!! no to pczekamy zobaczymy!! ale jestem juz w duzo lepszym humorze. rodzinka była. urlop mam i jeździmy z córcia na nartach codziennie...no to czekam na @...zobaczymy :-)
 
WITAM STARACZKI.....
widze duzo nowych twarzyczek...... im wiecej tym lepiej....
dawno mnie tu nie bylo bo ok 3 tyg.
14 lutego dostalam prezencik II kreseczki na tescie ciazowym......
w sobote do gina lece mam nadzieje ze wszystko ok.....
wszytkim kolezanka staraczka wysylam duzo fluidkow...
````````````~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
adusia27
Gratulacje :)

 
WITAM STARACZKI.....
widze duzo nowych twarzyczek...... im wiecej tym lepiej....
dawno mnie tu nie bylo bo ok 3 tyg.
14 lutego dostalam prezencik II kreseczki na tescie ciazowym......
w sobote do gina lece mam nadzieje ze wszystko ok.....
wszytkim kolezanka staraczka wysylam duzo fluidkow...
````````````~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Zapomnialam chyba pogratulowac :happy:
 
reklama
gkvip głowa do góry. Ja też za kilka dni będę się testować :)
A u mnie jak na złość wszystko pod górę.
Nie dość, że mam jakąś infekcję swędzącą to jeszcze mnie przeziębienie złapało. Kaszel straszny i mięśnie bolą. Ech... Nie mogę nic zażyć bo mogę być w ciąży i się boję trochę, więc łykam syropki różne i naturalne jakieś takie mikstury. Mam nadzieję, ze pomogą.
Ech...
Nektarynka, ten lek to clostilbegyt. Ja to biorę. Zaczęłam w tym cyklu. 1raz dziennie po 1/2 tabletki od 5 do 9 dc. potem od 17 do 26 dc 2x1 duphaston + folik do tego. Zobaczymy w tym cyklu czy się uda. Miałam iść na bHCG z krwi ale że jestem chora to poczekam chyba do końca tygodnia i będę robić tradycyjny test.
Podziwiam wszystkie dziewczyny, które potrafią doczekać do ostatniego dnia cyklu z testem ciążowym. Ja zaczynam już testować tydzień wcześniej. Mąż mi zamówił wiadro tych testów na allegro bo są tanie. Kupując w aptece szybko weszłabym na debet :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry