reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Dzieki Elfa za super lekture :) Ciezko to wszystko pojąć i ogarnąć:) choc lektura dośc przejrzysta. Mozna stwierdzic ze jestesmy jednym wielkim chodzącym HORMONEM ;)
A tak wogóle to WITAM wszystkich serdecznie! byłam jakis czas temu na starających się 2008, miałą tam duzo wsparcia i dobrych rad ale po kolejnym tescie ujemnym troszke sie podłamałam i zniknęłam..teraz jest juz lepiej choc dzidzi nadal nie ma:( Teraz jestem na etapie powtórzenia niektórych hormonów jak prolaktyna,progesteron
Gratuluje wszystkim zafasolkowanym i zycze powodzenia wszystkim staraczkom!!!
 
reklama
Czesc dziewuszki chcialam wam w skrucie opisac moja historie Otoz staralismy sie z moim miskiem o dzidzie ponad rok Kazdy okres przynosil rozczarowani ,smutek, zlosc i zal Nie wiecie ile lez wylalam Zaczelismy juz sie obawiac ze cos jest z nami nie tak Tak bardzo pragnelam dziecka ze czasami nie potrafilam mysles o niczym innym Bylo mi tym bardziej ciezko ze wszystkie kolezanki wkolo byly w ciazy Wlasnie jedna z nich doradzila mi ze powinnam isc sie zbadac w kierunku chorob pluciowych Udalam sie wiec do kliniki ginekolgicznej i okazalo sie ze mamy chlamydie to moglo byc przyczyna nieudanych staran Wiedzialam ze polki sie nie wylecze nie mam szans na ciaze Wiec zupelnie przestalam o tym myslec I stal sie maly cud 2 tygodnie pozniej okazalo sie ze jestem w ciazy Bylam ogomnie szczesliwa ale balam sie ze choroba i leki jakie przepisal mi lekarz moga miec negatywny wplyw na dzidziusia(bo wtedy nie wiedzialam jeszcze o ciazy) ale lekarz zapewnil mnie ze wszystko jest wporzadku Zreszta nastepne badania utwierdzily mnie w przekonaniu ze dzidzia jest zdrowa Dzis juz jestem w 39 tygodniu i z niecierpliwoscia czekam na mojego aniolka Mam nadzieje ze moj post doda komus nadziei Aha zapomnialam jeszcze dodac ze wyczytalam gdzies kiedys o tym ze l- karnityna wplywa pozytywnie na plodnosc mezczyzny bodajze przyspiesza i zwieksza ilos plemnkow Moj m pil ja okolo 2 miesiecy Myslimy ze to tez moglo miec wplyw na moja ciaze Pozdrawiam wszystkie starajace sie:)
 
U nas po urodzinkach:tak: Wreszcie wracam do żywych:-)
@ na całego więc nadziei nie ma:wściekła/y:
Sama chyba też się wybiorę na badania bo od jakiś 3 miesięcy spać mogę non stop. Anemii nie mam do badałam.
Dziewczyny tak z ciekawości ile się staracie bo nie wiem:zawstydzona/y: może gdzieś pisałyście a ja nie doczytałam.

my tak na całego to staramy sie 6 miesięcy, teraz bedzie 7 .... ale tak sobie mysle ... od ponad 4 lat nie biorę pigułek i nie zawsze "uwazalismy", a nigdy testu ciążowego nie robiłam :-( więc zaczynam sie coraz bardziej martwić :hmm:
 
elfa75 jak @ nie przyszła to jeszcze nadzieja jest:tak: mocno trzymam kciuki. Z tymi testami to różnie bywa u mojej szwagierki z pierwszym dzieckiem test wyszedł pozytywny w 5 tyg, a z drugim w 8 tyg był negatywny:szok: dopiero lekarz na usg zobaczył dzidzię.
Kilolek śliczniutki ten Twój synek. Mi się teraz marzy syneczek ale najważniejsze żeby dzidzia się pojawiła i zdrowa.
Grzeczniutki jest czy też malutki urwisek?
Długo się o synka staraliście?
Pozdrawiam wszystkie
Miłego popołudnia.

 
elfa75 jak @ nie przyszła to jeszcze nadzieja jest:tak: mocno trzymam kciuki. Z tymi testami to różnie bywa u mojej szwagierki z pierwszym dzieckiem test wyszedł pozytywny w 5 tyg, a z drugim w 8 tyg był negatywny:szok: dopiero lekarz na usg zobaczył dzidzię.
Kilolek śliczniutki ten Twój synek. Mi się teraz marzy syneczek ale najważniejsze żeby dzidzia się pojawiła i zdrowa.
Grzeczniutki jest czy też malutki urwisek?
Długo się o synka staraliście?
Pozdrawiam wszystkie
Miłego popołudnia.

urwis nie z tej Ziemi :-D był grzeczniutki, aniołeczek tylko żywy alle jak poszłam do pracy to go babcie okropnie rozpuściły :dry:
w ciążę zaszłam w 3 cyklu. Nie brałam żadnych "wspomagaczy", nie robiłam żadnych testów ani nawet nie obliczałam dni płodnych.
 
Mąż w następny poniedziałek idzie na badania. Przed badaniem będzie miał 5 dni urlopu. Będzie wypoczęty to badanie plemniczków będzie bardziej wiarygodne:-)
 
niunia27 to trzymamy kciuki żeby wyniki męża były w porządku.
Kilolek ja niestety nie mam z kim zostawić córci bo teściowa nie chce z dziećmi siedzieć:-( a mamę mam bardzo daleko. Opiekunki nie chce, a możemy sobie pozwolić żeby tylko M pracował więc siedzę z córcią w domku.i dlatego drugie było by mile widziane:-)
 
Sylwijka ja bym właśnie w domu posiedziała wiec dobrze by było drugiego dzidziusia zdziałać :-)


Słuchajcie na ile dni przed badaniem prolaktyny trzeba by odstawić Castagnus?
 
Kilolek z tym Castagnusem to nie wiem mi go koleżanka poradziła jak odstawiłam małą żeby mleko stracić, ale dałam radę bez:-)
Już miesiąc nie cycamy:tak:
Moja córcia ostatnio mnie przeraża cały dzień na rękach (waży 15kg) i tylko chcę do mamusi, do M pójdzie na chwilkę, do dziadków dosłownie min i wraca i mówi "chciałam do mamusi". Nie wiem co to będzie jak faktycznie będzie miała się pojawić druga dzidzi.Kochana jest, poświęcam jest cały swój czas. Dopiero jak spi lub M wróci z pracy mam chwilkę dla siebie.
 
reklama
Mąż w następny poniedziałek idzie na badania. Przed badaniem będzie miał 5 dni urlopu. Będzie wypoczęty to badanie plemniczków będzie bardziej wiarygodne:-)

Moj tez pojdzie na badanie za 5 dni..mam nadzieje ze po kuracji witaminowej wynik mu sie poprawi , ostatnio nie był za dobry
 
Do góry