reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Kilolek, jakbym swojego słyszała ;-)

Catedra gratuluję!

Witajcie dziewczynki ;-) Już się któraś z Was dopominała o wieści co u mnie i dostałam ochrzan, ze się nie odzywam, tak więc jestem ;-)
U mnie... Dzidziuś rośnie z dnia na dzień w szybkim tępie, tak, ze aż sama się dziwię, jak szybko brzuszek wzrasta :biggrin2: Kopniaczki też już chwilami tak solidne, że aż cała podskakuję, nie tylko brzuszek. W końcu to już 6 miesiąc :biggrin2:
Co do płci, to po Świętach na usg okazało się, ze na 90% chłopiec, a teraz juz miałam 2 usg od tamtej pory i Malec się zakrywa i nie idzie zobaczyć, a lekarz mówi, ze na dziewczynkę nie wygląda, więc juz zgłupiałam :-p
Poza tym planujemy z Moim T. ślub, na październik i zarazem ochrzcimy Maluzka odrazu :-p

To tyle co u mnie, wklejam kilka swoich fotek, więcej w albumie na moim profilu:biggrin2:
Buziaczki Kochane i przesyłam fluidki i kopniaczki dla Was, oby starczek było coraz mniej i mniej :biggrin2:
Oto fluidki (w postaci usmiechów - radość z 2 kreseczek):
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
No i foteczki (coniektóre są w różnych odstępach czasowych, byście dojrzały zmiany):
 
reklama
witam dziewczyny po dłuższym czasie mojej nieobecności a powód był następujący-pobyt w Pl,pojechaliśmy na 2 tyg.odwiedzić rodzinkę.
Widzę że u was dużo zmian,super.

imagination - brzusio śliczny i też stawiam na chłopca bo jak na 6 miesiąc to brzusio jest big :-)

My też nie długo zaczniemy starania o babasa no chyba że już jestem w ciąży bo ostatnio apetyt mi się zwiększył :szok:a ciąża możliwa bo przytulanki były.
 
Cześć dziewczyny!
Ostatnio mnie nie było i musiałam nadrobić parę ładnych stron. Gratuluję zafasolkowanym!
Ja jestem w trakcie robienia testów owulacyjnych. No i dziś 12dc z 29dniowego cyklu no i 2 krechy jak się patrzy. Brzuch mnie dziś od rana bolał. Chyba się potwierdza to co lekarz mówił, że u mnie owulacja w 12 dc.
Nijak się to ma do tych reguł, że owulacja występuje 14 dni przed okresem albo w połowie cyklu. Według tego powinnam mieć owulację w 14 lub 15dc. Hmmm.:confused:
Cóż mogę powiedzieć.... Będzie się działo dzisiaj, oj, będzie...:tak:
 
Hej Dziewczyny,

Właśnie wróciłam od nowego lekarza. I podłamałam się. :-( Ta moja poprzednia ginka to była walnięta w czachę. Zero badań, prosze się starać i tyle.

No, a od nowego lekarza dowiedziałam się że mam macicę dwurożną,
i że miałam nadżerkę (sama się wyleczyła).

Czułam się jak idiotka, takich podstaw nie wiedziałam.

Pan gin zobaczył na usg ciałko żółte w prawym jajniku, więc prawdopodobnie owulka była ale jakbym przyszła dwa dni wcześniej to by mi napewno powiedział. Cholera. Tylko zapomniałam się zapytać, czy jeżeli to ciałko jest to czy mozliwe że mogłam zaciążyć w tym cyklu??? Wie może któraś????

No i dostałam do zrobienia badanka i M. też :-D

Dobra, muszę się oswoić z dwurożną macicą :-(
 
Catedra - Gratulacje :-):tak:

kilolek - ale wredota z tego Twojego M. No bezmózgowiec kompletny. :dry:

Żurawiejka - to bierz się za M. Do roboty ...... :tak::-)

A ja czytam o dwurożnych macicach i wpadam w coraz glębszy dół. Badania pewnie też wyjdą do bani. I jeszcze ten cholerny prawy jajnik z ciałkiem zółtym boooooli. :-(
 
Żurawiejka to trzymamy kciuki za dzisiejszy oby owocny wieczór:tak:
Ja nie wiem kiedy mam owu czy w ogóle przy tych moich długich cyklach. Dziś postanowione jeśli do kwietnia nie bedzie fasolki śmiagam do gina na bad.
maggie_f i weź tu wierz lekarzom:szok: żeby macicy dwurożnej nie zauważyć!!! Ach szkoda gadać niestety człowiek zależny jest od nich. Kochana trzymam kciuki żeby teraz już wszystko było ok i w krótce doczekasz się fasolki.
A ja mam dziś doła tak bez powodu płakać mi się chce.

acha mi w ciązy z córką przy usg lekarz widział pozostałość po ciałku żółtym a pęcherzyka jeszcze nie było widać więc czyba maggie_f wszystko jest możliwe.
 
reklama
Dzięki Sylwijka. Może popłaczemy razem?
Czuje się jakby mi ktoś skrzydła podciął. Na domiar złego mojego M. nie ma. Zamieniliśmy dwa słowa przez telefon ale on się nawet nie przejął.
 
Do góry