reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

:))) to spadek libido to pewnie tylko tak przejsciowo:))
Oreapol działa na poprawe śluzu płodnego potrzebnego do zapłodnienia. Jezeli śluż jest bardzo dobry , czyli rozciągliwy i jest go duzo to wtedy plemniczki moga w nim przezyc 5-6 dni! Ja zawsze z nim mialam problem a teraz jest normalnie super. Dodam ,że uzywa sie go tylko do Owulacji.
 
reklama
:))) to spadek libido to pewnie tylko tak przejsciowo:))
Oreapol działa na poprawe śluzu płodnego potrzebnego do zapłodnienia. Jezeli śluż jest bardzo dobry , czyli rozciągliwy i jest go duzo to wtedy plemniczki moga w nim przezyc 5-6 dni! Ja zawsze z nim mialam problem a teraz jest normalnie super. Dodam ,że uzywa sie go tylko do Owulacji.
taa tylko u mnie to "przejściowo" już kilka miesięcy trwa :dry::sorry2:
 
Madziaas - pustooooooo, pustoooooo, ostatnio forum podupada ale mam nadzieję że to chwilowe. :-) Ja cały czas piszę prackę i już mi oczy padają. Ale musiałam zobaczyć co tu słychać.

kilolek - może ten spadek libido to po ciąży, wiesz opieka nad dzieckiem, zmęczenie itp. Spróbuj zaaranżować wieczorek tylko we dwoje. Dobra kolacyjka, winko, fajny film - wyluzujcie się - troche czasu tylko dla Was. :-):tak:

Girls, a ten castagnus i oreapol to normalnie w aptece można kupić??? Ja ten cykl mam dziwnyyyyyyyyyyyy. Niby teraz powinna być owu ale nic na to nie wskazuje. Obstawiam że jeżeli była to w 8-10 dc ale to strasznie szybko i chyba za wcześnie. Teraz to już 3 dzień tempka mi rośnie. Śluz wodnisty i białawy. Liiiiiiiiiipaa :-( A miało być tak pięknie.
 
Tak normalnie bez recepty:)

Ok, dzięki. Kurcze, od nowego cyklu się bardziej przylożę. Powinnam mieć więcej czasu i luzu. Może z małymi wspomagaczami się uda :-):tak:

Chyba, że ...................... mam dziwne przeczucie ale ............................... eeee, nieważne

Lecę upolować coś do jedzenia. Zajrzę jeszcze :)
 
a jakie dokładnie działanie ma ten oreapol?

Wstyd się przyznać dziewczyny ale ja mam straszne problemy z libido :zawstydzona/y:no normalnie zanik :wściekła/y:teraz dokładnie wiem jakiej frustracji doświadczają mężczyźni przy problemach z potencją :dry:uch :-(

a karmisz piersia?
moze za duzo prolaktyny, ona powoduje zmniejszenie libido
 
Nie, nie karmię już prawie 9 miesięcy. I faktycznie mam tak odkąd się Kuba urodził, ale to nie jest zmęczenie, bo nawet jak jestem wypoczęta tak jest.

a jak to zbadać tą prolaktynę?

poczytałam troszkę o tej hiperprolaktynemii i lekko przerażona jestem, bo mam 5 z 8 objawów :szok: rzeczy, których do tej pory nie wiązałam ze sobą, a właście nawet nie myślałam o nich zbytnio!
Muszę koniecznie się do lekarza udać. Tylko najpierw muszę jakiegoś znaleźć :sorry2:


Im więcej czytam tym w większą wpadam panikę :szok: no ale zachowajmy spokój. Powiedzcie mi jeszcze jak się nazywa dokładnie to badanie żebym wiedziała o co poprosić w laboratorium i mniej więcej ile może kosztować i skończe ten temat ;-)? Jak pójdę prywatnie do lekarza to i tak mi skierowania nie da więc równie dobrze mogę iść najpierw na badanie.

aż mi głupio :zawstydzona/y:taki monolog przeprowadziłam :zawstydzona/y: sorki!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
No co Ty! ja tez zawsze im więcej czytam tym mniej wiem i jeszcze bardziej się przejmuje:) nie ma co się martwic na zapas bo na pewno jest dobrze ! zawsze jest na wszystko recepta!
Pozdrawim i życze miłej nocki:-)
 
reklama
poprosti idz do laboratorium i oddaj krew, powiedz, ze chcesz zbadac poziom prolaktyny, badanie kosztuje to ok 30 zl, ja ostatnio sobie zrobilam i tez wyszedl mi za wysoki poziom niestety, ide do lekarza z wynikami
 
Do góry