reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

kinga85 to sie z lekka dziwię z spodziewałaś sie 3go praktycznie mamy już 7 no i nic nie widać? Ja zaróno przy pierwszej jak i przy drugiej ciąży test robiłam kilka dni przed spodziewana @ i bezproblemowo wyszedł a na wizytę zawsze umawiałam się max tydzień po spodziewanej małpie i usg dopochwowe oczywiście bezproblemowo wszystko pokazało tak ze jestem w ciężkim szoku. Może jakis nietaki sprzęt maja... zgadzam się z opinia dziewczyn nie czekaj rób betke jak najszybciej po co życ w niewiedzy!!!
Ja nadal czekam i czekam jutro za kilka godzin będzie 38 dzień cyklu a ta @ nie przychodzi. Brzuch pobolewa mnie od tygodnia tak ze jestem przekonana że juz nastepnego dnai przyjdzie i nic od 2 dni już nawet tak mokrawo się robi dziś byłąm przekonana ze dostane i jednak nie, może jutro...
 
reklama
Madziaas - widzę, że szwagierka próbuje Ci namieszać w głowie, może to z zazdrości. Skoro testy wyszły pozytywne to musi być fasolka :-)

Karo85 - ja Ci z wynikami nie pomogę ale trzymam kciuki żeby się okazało że nosisz już pod serduszkiem fasolkę

Katya25 - zgadzam się w 100%, że niby co, do 15tc można wszystko olać bo to nie dziecko jeszcze?? Idioci. Dobrze że nic Ci się nie stało :tak:

Dobra Dziewczynki, ja się kładę bo jakaś marna jestem a niestety raniutko muszę wstać. A do tego smutno mi bo mój S. przeżywa jakiś kryzys ostatnio (w stylu wszystko się wali, kasy nie ma) i to się strasznie na mnie odbija bo za bardzo się przejmuję i wydaje mi się że wszystko to moja wina. :-(

Dobranoc i do juterka
Maggie_f
wóz na luz.... nie przejmuj się ....
jutro jest kolejny dzien i od razu bedzie lepiej
 
kinga85 to sie z lekka dziwię z spodziewałaś sie 3go praktycznie mamy już 7 no i nic nie widać? Ja zaróno przy pierwszej jak i przy drugiej ciąży test robiłam kilka dni przed spodziewana @ i bezproblemowo wyszedł a na wizytę zawsze umawiałam się max tydzień po spodziewanej małpie i usg dopochwowe oczywiście bezproblemowo wszystko pokazało tak ze jestem w ciężkim szoku. Może jakis nietaki sprzęt maja... zgadzam się z opinia dziewczyn nie czekaj rób betke jak najszybciej po co życ w niewiedzy!!!
Ja nadal czekam i czekam jutro za kilka godzin będzie 38 dzień cyklu a ta @ nie przychodzi. Brzuch pobolewa mnie od tygodnia tak ze jestem przekonana że juz nastepnego dnai przyjdzie i nic od 2 dni już nawet tak mokrawo się robi dziś byłąm przekonana ze dostane i jednak nie, może jutro...
Wiesz.... ja tez myslałam ze dzis sie dowiem dokładnie co sie dzieje. Moj ginekolog nie ma monitoringu wiec nie mialam mozliwosci badania usg.
Nie wiem co mysleć bo @ nadal nie ma i nie zapowiada sie aby miala byc. Zastanawiam sie tylko czy test krwi bedzie na 100% pewny.
Mozliwe ze w ciaze zaszlam pod koniec grudnia co zadko sie zdaza... dlatego wszystko tak wyglada jak wyglada.
Trzymam za Ciebie kciuki!! oby to była fasolka
 
Kinga85 myślałam że miałaś usg ale skoro nie to ja już raczej pewna jestem że będziesz mamusią po raz drugi, pomyśl w ten sposób czykle masz nieregularne co do nia mówisz ze mozliwe że końcem grudnia mogłaś zajść a to zaledwie tydzień by był @ nie ma czujesz się inaczej niż w innych cyklach nie ma szans żeby było inaczej. A co do badania krwi nie jestem na 100% pewna ale coś mi się kojarzy że tygodniową ciąże juz wykryje.
W moim przypadku raczej fasolki nie ma raczej cykl mi sie reguluje po porodzie chociaż to nie do końca wykluczone jeżeli ma sie partnera ;-) w każdym razie nie było by to planowane osiagnięcie ale jak najbardziej pozytywnie przyjęte :tak:jeżeli do niedzieli nie przyjdzie zrobie teścik ale podejrzewam że jednak sie zjawi a staranka zatrzniemy w trzecim tygodniu stycznia no ale opacznosci czuwająca nad nami jak najbardziej możesz nam zesłać juz teraz małą fasolke :-D:tak:
buziaczki dla Filipka :*
 
syneczki2 dziekuje Ci... wiesz gdzieś tam w głębi czuję że to własnie TO :tak: i bede cierpliwie czekała do 12go stycznia. Wtedy zrobię betę bo wczesniej to chyba nie ma sensu.
Dziekuje za wsparcie.
Uwazaj na siebie:happy: ucałuj dzieciaczki, masz slicznych chłopców:-)

nie wiem czy pisałam ale dokucza mi też bezsenność... i nie jest to na pewno od stresu. Tego jestem pewna.

Dobranoc wszystkim
 
Zrobilam wlasnie test i wyszedl pozytywny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-):-):-D:-D:rofl2::rofl2:
Chyba bede miala fasolke!!!!!!!!!!:-):-):-):-):-)
Test cyfrowy Clearblue. Wyszlo oczywiscie po niemiecku "Schwanger". Zrobilam pare zdjec, wkleje je wieczorkiem. Probuje sie wlasnie dodzwonic go mojego gina i zaraz musze isc do pracy. Przeziebienie mnie troche martwi, bo mialam troche krwi w wydzielinie z nosa (jednak nie do konca sie wyleczylam).
No i mojego M nie ma, a chcialam mu powiedziec osobiscie. Wraca dopiero w poniedzialek, a do poniedzialku nie wytrzymam.... A tak chcialam zobaczyc jego wyraz twarzy:-) Zanim mu powiem, najpierw upewnie sie u lekarza.
Caluje Was wszystkie i chyba juz moge przesylac fluidki:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
syneczki2 dziekuje Ci... wiesz gdzieś tam w głębi czuję że to własnie TO :tak: i bede cierpliwie czekała do 12go stycznia. Wtedy zrobię betę bo wczesniej to chyba nie ma sensu.
Dziekuje za wsparcie.
Uwazaj na siebie:happy: ucałuj dzieciaczki, masz slicznych chłopców:-)

nie wiem czy pisałam ale dokucza mi też bezsenność... i nie jest to na pewno od stresu. Tego jestem pewna.

Dobranoc wszystkim

Kinga ja robilam bete 13dc dwa dni przed spodziewana @ i wyszla mi 101 wg norm pokazalo na 4 tydzien a norma byla: od 9,5-750 - jesli chodzi o 4 tydzien. Byla tez na 3 oraz norma ponizej 2 to jak nie ma ciazy czy menopauza czy jakos tak....beta juz pare dni po zagniezdzeniu powinna wykazac...Daje 100% pewnosci
 
Zrobilam wlasnie test i wyszedl pozytywny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-):-):-D:-D:rofl2::rofl2:
Chyba bede miala fasolke!!!!!!!!!!:-):-):-):-):-)
Test cyfrowy Clearblue. Wyszlo oczywiscie po niemiecku "Schwanger". Zrobilam pare zdjec, wkleje je wieczorkiem. Probuje sie wlasnie dodzwonic go mojego gina i zaraz musze isc do pracy. Przeziebienie mnie troche martwi, bo mialam troche krwi w wydzielinie z nosa (jednak nie do konca sie wyleczylam).
No i mojego M nie ma, a chcialam mu powiedziec osobiscie. Wraca dopiero w poniedzialek, a do poniedzialku nie wytrzymam.... A tak chcialam zobaczyc jego wyraz twarzy:-) Zanim mu powiem, najpierw upewnie sie u lekarza.
Caluje Was wszystkie i chyba juz moge przesylac fluidki:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Gratulacje:-)
No i łapię fluidy:-D
 
reklama
Zrobilam wlasnie test i wyszedl pozytywny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-):-):-D:-D:rofl2::rofl2:
Chyba bede miala fasolke!!!!!!!!!!:-):-):-):-):-)
Test cyfrowy Clearblue. Wyszlo oczywiscie po niemiecku "Schwanger". Zrobilam pare zdjec, wkleje je wieczorkiem. Probuje sie wlasnie dodzwonic go mojego gina i zaraz musze isc do pracy. Przeziebienie mnie troche martwi, bo mialam troche krwi w wydzielinie z nosa (jednak nie do konca sie wyleczylam).
No i mojego M nie ma, a chcialam mu powiedziec osobiscie. Wraca dopiero w poniedzialek, a do poniedzialku nie wytrzymam.... A tak chcialam zobaczyc jego wyraz twarzy:-) Zanim mu powiem, najpierw upewnie sie u lekarza.
Caluje Was wszystkie i chyba juz moge przesylac fluidki:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Serdeczne gratulacje :)))))) A co do M to ja czekalam prawie 2 tyg bo chcialam miec pewnosc od gina bala sie ze test i beta moga klamiac hihihih i dopiero jak gin powiedzial ze 5tydzien kupilam mini skarpetki i dalam M ale myslalam ze nie dam rady i nie wytrzymam powiem jak zrobilam test potem zrobilam bete w wigilie to by byl idealny prezent ale wytrzymalam, warto bylo zobaczyc jego mine radosc i lzy :))
 
Do góry