reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Katerinka teraz jej nie ma ale juz nie dlugo bedzie:tak::tak: szczerze ci tego zycze.!!!!! To prawda z tym usg w 15 tc ale jesli bedziesz miec ktorys z tych objawow co opisalam wczesniej to nie odpuszczaj i nalegaj a na pewno cie wysla, przeciez to dla naszego dobra. Do diabla z nimi wszystkimi, teraz jak bede w ciazy to bede jak lwica walczyla o wszystko co mi sie tylko nalezy:tak::tak::tak:
Do 15 tc dla nich nie ma dziecka tlko zarodek ktory czlowiekiem sie staje w ich oczach w 15 tc.....debilizm totalny. Wczesniej to niby co czlowiek nosi pod sercem????:nerd::baffled::confused:
 
reklama
cześć dziewczyny!
czy wiecie jakie wskaźniki w badaniu krwi wskazują na ciążę ( jak zinterpertować wyniki samemu) oraz od którego momentu ciąży przez to badanie można ją wykryć?
A tak właściwie to jest mój 26 dc choć poprzedni miał 21 dni.... nie cieszę się jednak bo może jestem tylko rozregulowana bo 3 miesiące temu odstawiłam tabsy. teścik wskazuje I krechę jak nic:(
 
karo85 kiedys znalazłam taka strone w internecie gdzie były dokładnie opisane wyniki..... jest jakies forum na ten temat... pogrzeb w necie;)
 
MADZIAAS oby to byla fasolka :tak::-):tak: a twoja szwagierka zamist ci zyczyc jak najlepiej to powatpiewa??? Dziwna kobitka....ale jej grzywka skoczy jak sie okaze ze mialas racje hi hi hi:-) Daj znac co i jak, bo jestem ciekawa :tak: Powodzenia!!!
KARO85 to jak szybko organizm wraca do siebie po tabsach to sprawa indywidualna, ja slyszalam ze zaraz po ich odstawieniu mozna bardzo...bardzo...szybko zafasolkowac!:-) Tescik na razie moze pokazywac jedna kreche ale to jeszcze niczego nie przesadza:tak: Obys nie dlugo urzala dwie i miala taka minke:szok: zaskoczenia a potem taka:-):-):-):-):-):-):-)
Z ZADOWOLENIA....powodzenia kochana i glowa do gory!
 
sajonara oby to fasolinka. Ja też jutro ide do mojej gin. ale choćby nawet to pewnie jeszcze nie będzie mogła swteirdzić u mnie fasolki jeżeli ona wogóle tam gdzieś już jest.

DO JUTRA KOCHANE UCIEKAM MIŁEJ NOCKI ŻYCZE PAPA






 
Madziaas - widzę, że szwagierka próbuje Ci namieszać w głowie, może to z zazdrości. Skoro testy wyszły pozytywne to musi być fasolka :-)

Karo85 - ja Ci z wynikami nie pomogę ale trzymam kciuki żeby się okazało że nosisz już pod serduszkiem fasolkę

Katya25 - zgadzam się w 100%, że niby co, do 15tc można wszystko olać bo to nie dziecko jeszcze?? Idioci. Dobrze że nic Ci się nie stało :tak:

Dobra Dziewczynki, ja się kładę bo jakaś marna jestem a niestety raniutko muszę wstać.

Dobranoc i do juterka
 
Ostatnia edycja:
Dzieki Maggie-f tez sie ciesze ze nic mi nie jest bo mam zamiar dac zycie jeszcze nie jednemu dzidziusiowi:-):tak::-)
Oj bedzie sie dzialo......:-):-):-):-):szok::-):-):-)
trzymaj sie do juterka...milych snow:-)
 
Maggie-f nie przejmuj sie kochana, twojemu mezowi na pewno deprecha minie:tak:kazdy czasami ja ma. A nikt problemow nie uniknie, zreszta jak by czlowiek wiedzial ze sie przewroci to by sobie usiadl co nie!!!
:-)Po kazdej burzy wychodzi sloneczko!!!:-) Daj mu troszke czasu...:tak:
A juz na pewno ty temu nie jestes winna!!!
 
reklama
mam pytanie
czy myślicie że jak jutro zrobiłabym test krwi to wykryłby ciążę? o ile jestem.
dziś jest moj 32 dzien cyklu.
:confused:
 
Do góry