reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Kroptusia, no skomplikowane to troszkę, ale co nieco zaczynam rozumieć :-)
A co do tego że już jak by 1 tydzień ciąży to 1 dzień naszej miesiączki choć jeszcze fasolinki nie ma, bo tak właśnie organizm już od 1 dc się przygotowuje na fasolkę.
 
Kroptusia, żanka gratuluje!!!:)mam nadzieje ze nikogo nie pominełam z tych ktorym sie udalo...;) troszke mnie tu nie było i mam małe zaległosci;)mam nadzieje ze wszystkie zafoslkujemy w tym roku i to predko;) Beti jak mozesz to wpisz mnie na liste staraczek...;) co prawda nie bede tak czesto jak nie ktore z Was ale postaram sie zagladac TU jak najwiecej.... tymczasem pozdrawiam Was goraco i zycze owocnej nocki;) zmykam pić ziółka.....moze cos pomoga;)
 
Dzieki dziewczyny. Jestescie kochane.
Fajnie nie byc sama w oczekiwaniach. Nawet jesli to jeszcze nie mialo by byc tym razem.
 
Juz wrocilam po krotkiej przerwie, bo i obiadek trzeba bylo przygotowac:-)
Katerinka mozesz pojsc do swojego gp i poprosic o skierowanie do Early Pragnancy scan zazwyczaj jest" w" lub "przy" kazdym szpitalu.
Ja dostalam takie skierowanie w 8 tc bo glownymi objawami ciazy pozamacicznej jest bol brzucha taki jak przy @ (chociaz lekarze twierdza ze jest to klujacy bol brzucha zwlaszcza po jednej ze stron) podwyzszona temperaturka i plamienia. Niewazne czy male czy duze. Im pozniej taka osoba udaje sie na scan tym gorzej.
U mnie nie nastapilo na szczescie rozerwanie jajowodu (bo tam byla umiejscowiona ciaza) w pore zrobili mi laparoskopie wiec zachowalam wszystkie narzady cale i mam nadzieje ze zdrowe:nerd:
Jade w sob do pl to sie przebadam na prawo i lewo:baffled::nerd: A ty juz 15 tc? Jak sie czujesz????? Napisz koniecznie....czekam:tak:
 
Kaya25 Nie ja niestety nie jestem w ciąży :no: a piszę o 15 tyg bo wtedy oni robią pierwsze USG. :crazy: Jeszcze do tego doszedł credit crunch i oszczędności counsila :crazy: Oszczędzają jak się da i przez to kobieta w ciąży nie dostaje tego co powinna, a wszystko pod hasłęm Ciąża to nie choroba:angry: Ciąża to nie choroba ale ze względu na szczególny stan wymaga opieki i uwagi !!! Ale to moje zdanie.
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczynki:) Wiecie co ja sie wogóle nie spodziewałam że moge być w ciąży bo tyle sie staraliśmy i nic patrzyłam tylko ja znów dostaje okres.A jak ostatnio nie dostałam okresu to tłumaczyłam wszystkim że mi sie tak spóźnia bo stresy,pogrzeb dziadka,praca i wogóle wszystko naraz.Czekam z niecierpliwością na piątek i wizyte u gina :)
 
reklama
A jeszcze moja szwagierka wyjechała dzisiaj z głupim tekstem że może ja wcale nie jestem w ciąży,ale ja wiem że jestem.Testy nie kłamią-nie aż tyle i wogóle objawy...
 
Do góry