reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Komu to przeszkadzalo ze sa dwa watki ? niektorym dziewczyna z " mamusie, staraczki w 2009 roku " :wściekła/y: i dopiely swego :no::angry:
Jestem z tego powodu bardzo zla i nie bede sie udzielac na " mamusie,staraczki "
opuszczasz nas....?przeciez Twoje rady sa bezcenne,masz wielka wiedze ktora zawsze sie z nami dzielilas..
No właśnie a gdzie w.kropeczka???
w.kropeczka w Polsce baluje...miala testowac w wigilie ale niw dala znac wiec chyba nic z tego nie wyszlo....
BEZ SENSU Z TYM POŁĄCZENIEM WĄTKÓW!!!
starające sie w 2009 było kontynuacją roku 2008! komu to przeszkadzało?
nie można z powrotem tego rozdzielić??????:angry::angry::angry:
obawiam sie ze juz nic sie z tym nie da zrobic,zintegrujemy sie i powinno byc dobrze....
 
reklama
Wam tez wszystkim zycze wszystkiego najlepszego w tym nadchodzacym roku 2009 i by sie spelnily w koncu Wasze zyczenia o kochanych fasolkach :-) jeszcze bede tu zagladac poki co skladam juz zyczonka bo pewnie niedlugo bedziecie sie wykruszac pedac na sylwestrowe balangi czy to do znajomych czy bale :))

My siedzimy w domku sle zatem Wam jeszcze swiateczno noworoczne ciazowe fluidki by ten rok 2009 byl owocny :******************************
**************************************
**************************************
**************************************

ps. dzis chyba dzien na spory z M naszymi hehe bo ja juz w rozmowie nawrzucalam bo wyczulam przez telefon ze juz go koledzy namowili na male co nie co i humorek dopisuje :) mam nadzieje ze tylko na humorku sie skonczy i ze jest to efekt sylwestrowej atmosfery oraz wczorajszej wiadomosci ale i tak sie wkurzylam bo ja siedze i szykuje a on sobie z kolegami tiu tiu w pracy a do mnie "ze w koncu sylwester" wrrrrrrrr....Wogole nie cierpie czegos takiego bo mowie ze jak zrobi zakupy extra to zrobie gyrosa to on mowi ze ok zrobi zakupy wszystkie i jak wroci posprzata mieszkanie po czym slysze wielki smiech jego kumpli jak tam z niego lacha darli ze "pantoflarz i wogole sprzta mieszkanie buhahah" :wściekła/y:
Dobry chlopak a tamci to czasem tacy ze niby zona a baba na boku i wogole :(
 
moz-screenshot.jpg
moz-screenshot-1.jpg
kartka2453.jpeg
kartka2449.jpeg

kartka2030.gif
kartka1155.jpg


A mój M pojechał na zakupy:-D
To dla niego kosmos:-D:-D:-D
 
kroptusia - no to rzeczywiscie nie wiadomo co powiedziec.. a moze powiedz tylko ze dziewczynki maja inaczej a chlopczyki maja inaczej i ze kiedys do tej rozmowy wrocicie..a cycuszki ma male bo jest malutka i jak urosnie to cycuszki tez jej urosna.. chyba bym to tak wytlumaczyla.. hehehe

dziewczyny wzytskim do siego:-D
fasolek cale mnostwo w nowym roku:-D


a do nas przychodza znajomi i ja wlasnie robie kapustke zasmazana,, w planach jeszcze dla nas zaciazonych bo kolezanka tez w ciazy koktajl z truskawek,, salatka owocowa,, bogracz,, jajka w majonezie,..i salatka warzywna plus obiadek schabik i pure..:)) plus lody.. ale bedzie obzarstwo.. ja cie krece....:-D
 
Witajcie Dziewczyny!
Dość długo nie pisałam na żadnym forum. Wcześniej byłam na Staraczkach 2008. Musiałam trochę zwolnić tempo.

Dzisiaj ostatni dzień roku więc życzę Wam wszystkim SPEŁNIENIA MARZEŃ a zwłaszcza tego jednego!!! 2009 rok na pewno będzie owocny. :tak:

Jeżeli chodzi o Staraczki 2009 i Mamusie.... to chyba nie ma to znaczenia. Owszem Staraczki 2009 to kontynuacja z 2008 roku,ale kochane moje czy wszystkie nie mamy tego samego celu? Tego samego marzenia? Nie ma sensu chyba tracić nerwów przez tytuł. No chyba,że dotyczy to czegoś jeszcze,a ja o tym nie wiem. To przepraszam! Tak więc moje drogie wspierajmy się dalej wspólnie. I te co starają się o pierwsze maleństwo i te co o kolejne. Im nas więcej tym więcej dobrych rad.

Życzę jeszcze raz Nam wszystkim małych, ślicznych bobasków w nowym roku!:-D
 
Jeżeli chodzi o Staraczki 2009 i Mamusie.... to chyba nie ma to znaczenia. Owszem Staraczki 2009 to kontynuacja z 2008 roku,ale kochane moje czy wszystkie nie mamy tego samego celu? Tego samego marzenia? Nie ma sensu chyba tracić nerwów przez tytuł. No chyba,że dotyczy to czegoś jeszcze,a ja o tym nie wiem. To przepraszam! Tak więc moje drogie wspierajmy się dalej wspólnie. I te co starają się o pierwsze maleństwo i te co o kolejne. Im nas więcej tym więcej dobrych rad.
zgadzam się z Tobą.
Nie ma żadnego znaczenia czy wątki są dwa czy jeden bo przecież wszystkie mamy ten sam cel. A na forum robił się już bałagan przez to rozdzielanie.
Wspierajmy sie w tym oto gronie i już :tak:
 
nie denerwuj sie kochana, tamci sie smieja a pewnie sami w domu ze sciereczkami lataja :D

W zwiazku z tym ze nadchodzi Nowy Rok, chcialabym wam zyczyc duuuuzo zdrowia, bo to przeciez najwazniejsze, milosci, spelnienia wszystkich marzen, nawet tych najskrytszych, a kazdej staraczce z osobna zycze wkoncu pieknej fasoleczki :):):)

Żaneta.
 
reklama
Dziewczyny chciałam złożyć wszytskim zyczenia miłości, zdrówka i spełnienia marzeń. I duuuuużo szczęśliwości na Nowy Rok 2009 w postaci dwóch czerwonych krech na teście i później ślicznego różowego bobaska!!
To będzie nasz rok staraczki 2009!!!!
Buziaczki dla wszytskich:-)
 
Do góry