reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Święta, Święta i po Świętach,
nikt już o nich nie pamięta,
bo Sylwester już za pasem,
bawmy super się w tym czasie.Życzę Wam zabawy do białego rana,
najlepszych piosenek, pysznego szampana! (może być Picollo)
Choć nie jestem z Wami w noworoczną noc,
pamiętajcie też o mnie przez następny rok....
_§§§§§§____§§§§§§
__§§§§§§§§§__§§§§§§§§§
__ _______ *;*_________
_____ *;§_@_§;*_____
_______;*;*;_____
_______-(*^**^*)-_*,*,*, *
_____(*_________*)__ * *
____(*___________*)__ . . , *
____(*___________*)___ . . , *
___(*_____________*)___ . . . , *,,
__(*_______________*)___
((*-•*´~—~´**´~—~´*•-*))__
_ *—~´*•~-((@))-~•*´~—*______
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2009.
(.•´`*.
*.*´¨)
.•´,•*´¨)¸.•*¨)
¸.•´¸.•*´¨)
(¸.•´ (¸.•` * ¸.•´¸.•*´¨)
......\~~~~~/.....\~~~~~/
.......\~~~~/.......\~~~~/
........\~~~/.........\~~~/
.........\~~/...........\~~/
..........\~/.............\~/
...........||...............||
...........||...............||
...........||...............||
......./****\........../ ****\
_________________
 
reklama
J@god@ żebyś wiedziała uzależnia jak nie wiem co, właśnie wróciłam z Wrocławia bo byliśmy z mężem na zakuoach i jak tylko weszłam to pomijając wizyte w WC to odrazu na bb weszłam do Was :)
Powiem Ci kochana, że ja jak narazie kończe licencjata i do niedawna chciałam iść dalej w tym kierunku (pedagogika opiekuńczo - wychowawcza), ale w moim mieście, w każdym przedszkolu czy szkolnych świetlicach nie ma pracy, wsz stanowiska są zajęte, a jak już się znajdzie jakieś wolne to znajomości i nic poza tym. Jak narazie chyba po tym licencjacie zrobie sobie conajmniej roczną przerwę od nauki:) izastanowie się co dalej.
A Tobie gratuluje dojścia do dr!!!!!! A jaka specjalizacja??????

Beti1975 mam nadzieje kochana, dziękuje :*

Kroptusia dzięki za podtrzymanie na duchu, mam nadzieje, że uda mi się wziąć ostro do roboty, i gratuluje wytrwałości kochana że tak dzielnie dałaś radę :)


Niunia 27 no to miałas gorąco kochana, nie chciałabym się znaleźć w takiej sytuacji, ale w sumie jak pisałaś wcześniej to już wiedziałaś co pisać poraz drugi. Nie chciałabym przeżywać takiego stresu jak Ty pewnie przeżywałaś, gratuluje 5 :)
A co do męża to wczoraj byłam taka padnięta dniem, że szybko poszłam spać, a dziś mąż oznajmił mi, że on chce mieć dzidzie i nie da mi spokoju dopóki nie okarze się że już jest. Kocham go normalnie :)
A Twój mężuś niech tak Cie nie obwinia, bo on napewno nie wie jak bezskuteczne póby starania się o dzidzie mogą boleć wewnętrznie kobiete.... Trzymaj się kochana!




Ja Was przepraszam, że dopiero teraz się pojawiłam na BB, ale byliśmy z mężem we Wrocławiu. Chcieliśmy kupić nowe łóżko do naszej sypialni, na dobry początek nowego 2009 roku i oficjalny początek starania się o fasolkę. Ale tylko w IKEI mogliśmy od ręki kupić, ale nie było żadnego co by nam się podobało, a co najważniejsze solidne. Natomiast w Black Red White było idealne i slidne, ale na zamóienie oczywiście i koło 10 stycznia byśmy mogli dopiero je odebrać. Ale w poniedziałek pójdziemy do naszego BRW w naszym mieście i też nam zamówią. Troszkę się wkurzyłam, ale potem poszlismy na TESCO i AUCHAN troszkę zakupków porobliśmy i humor się poprawił.

Dziewuszki moje kochane nie życze nam nic innego jak tylko tego jak mnóstwa fasolinek i to jak najszybciej bez oczekiwania!!!
Szczęśliwego 2009 roku!!!!!!!!!!!!!!

P.S. ja dziś utrzymuje abstynencje, tak na wszelki wypadek :tak:







 
Dziewczynki moje kochane!!
Ja dziś dołuje z godziny na godzinę coraz bardziej:-:)-(
Ale mam nadzieję że Wy będziecie się świetnie dzisiaj bawić i życzę Wam poprostu tego czego się życzy dobrym ludziom:tak: plus saaaaaaamych dwóch kresiorek!!!!! II II II II II II II II II II
Przytulam Was mocniutko, staraczki bawcie się dobrze a zafasolkowane uważajcie na siebie i smacznego Picollo życzę :-D
 
Ja sie dolaczam do zyczen noworocznych!!! zycze wam wszystkim wszystkiego co sie szczesciem zwie,a przedewszystkim slicznych,zdrowych fasolek i duzo,duzo milosci. ja dzisiaj testowalam testem digi i wyszedl negatywny,wiec dzisiaj bedzie naprawde szampanska zabawa.no to buziaczki!do zobaczenia w nowym,lepszym roku.:-):-):-)
 
Dziewczynki moje kochane!!
Ja dziś dołuje z godziny na godzinę coraz bardziej:-:)-(
Ale mam nadzieję że Wy będziecie się świetnie dzisiaj bawić i życzę Wam poprostu tego czego się życzy dobrym ludziom:tak: plus saaaaaaamych dwóch kresiorek!!!!! II II II II II II II II II II
Przytulam Was mocniutko, staraczki bawcie się dobrze a zafasolkowane uważajcie na siebie i smacznego Picollo życzę :-D
dlaczego sie dolujesz?
 
A bo ja zawsze jestem taka w Sylwestra jakaś nijaka:/
A w tym roku na dodatek tym bardziej bo zawiódł mnie ktoś komu zaufałam, a to chyba najgorszy "prezent" na Nowy Rok.:-(
Ehh szkoda gadać :(
 
A bo ja zawsze jestem taka w Sylwestra jakaś nijaka:/
A w tym roku na dodatek tym bardziej bo zawiódł mnie ktoś komu zaufałam, a to chyba najgorszy "prezent" na Nowy Rok.:-(
Ehh szkoda gadać :(
nie mozesz dzisiaj sie smutkac!zabraniam ci!!!!pamietaj nadchodzi nowy,napewno lepszy rok.kazdy moze zaczac wszysko od nowa.buziaki!pa!;-):tak:;-):tak:
 
reklama
Kochane moje i ja chcialabym zlozyc wam wszystkim serdeczne zyczenia zdrowia szczescia pomyslnosci w nowym nadchodzacym roku duzo milosci fasolek gromadke i moze blizniaki na dokladke:)

Szampanskiej zabawy kochane ide na ball papa w nowym roku:0
 
Do góry