reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Kochane dziewczynki! W ostatni dzień tego roku chciałabym wam życzyć aby nadchodzący rok był dla was i waszych rodzin najpiękniejszym z możliwych, aby na waszych testach poajwiły się upragnione dwie kreseczki, a na świecie wyczekane i wymarzone dzieciątka!!:-D:-D:-D
 
reklama
Przyjemnosci w dotyku,
Slodkosci w przelyku,
Szelestu w kieszeni,
I slonca promieni,
Oraz by Nowy Rok caly
Po prostu byl wspanialy !

Dziekuje wszystkim za zyczonka:-):tak::-). Mam nadzieje, ze sie spelnia dla wszystkich. Tym co ida na imprezki zycze szampanskiej zabawy, a tym co siedza w domu zycze spokojnego wieczorku. Mam nadzieje, ze Nowy Rok przyniesie duzo nowych fasolek!!!:tak::tak::tak:
 
Kochane wszystkiego dobrego w Nowym Roku, spełnienia Naszego Największego marzenia:-):-):-)
To będzie wspaniały Rok!!!
2009 - ten rok, ten czas!!!
Pozdrawiam wszystkich bardzo gorąco:-):-):-)
Sylwester typu Hause - to jest jednak to!!!
W ten Rok weszłam w cudownym nasrtoju - a to mi się żadko zdarzało... - to dobry znak - tak???:-)
Buzia- chyba za dużo bombelek...:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Hej dziewuszki, sylwester minął bardzo szybko, teraz mamy nowy 2009 rok - super!
Dzidzi z moim mężem sobie wzajemnie życzyliśmy i tego z całych sił postaramy się dotrzymać!!!
Do popołudnia kochane, bo nie wiem o której poczuje się wyspana!!! :confused:







 
hello dziewczynki i tu melduje sie jako pierwsza- wyprawilam gosci do domu, a spac poszlysmy my dwie zaciazone ok 3 , chlopy poszly ok 5,, takze moj maz jeszcze spi i tak pospi do 14 hehe:-D umiescilam jedno zdjatko z sylwka:-D w galerii umieszcze wiecej :)
 
Witam wszystkie Staraczki w Nowym roku:-)
Jestem tu nowa,od kilku dni czytam forum i też staram się o dzidziusia.
W tamtym miesiącu niestety się nie udało,tak tak wiem że to bardzo krótko ale mam nadzieje że z waszą pomocą szybko się uda:tak:
 
Ja rowniez witam. Moj M zwina sie b. szybko chyba szczesciem sie upil bo nigdy tak nie pada ja siedzialam wyjatkowo dlugo za to wstalam pierwsza i rzadzimy od rana z cora w tym naszym nowym roku :))
 
Kochane Staraczki w Nowym Roku życzę Wam tego czego najbardziej pragniecie, czyli maleńkich Fasoleczek pod Waszymi sercami i by zdrowo rosły:tak: wierzę, że za rok już wielu (oby wszystkich) Was już tu nie będzie:-D

Muszę się pochwalić... Będziemy mieć SYNKA:-D
Nie na 100% bo jeszcze jest za malutki, by mieć pewnośc.
Od soboty byłam w szpitalu bo krwawiłam, ale już jest ok. Zrobili usg i widziałam Moje Maleństwo a nawet siusiaczka :-D

Buziaczki Kochane :tak:
 
czesc dziewczyny :-D
ja dopiero skonczylam sprzątac wieeelki syf po imprezie:tak:juz jest czysciutko i popijam sobie kawke:-) mąż wciąż śpi:-D:-D cycuchy wciąż mnie bolą:tak:
imagination dobrze ze wszystko juz wporządku, i gratuluje synka! ja osobiscie tez chcialabym synusia:zawstydzona/y:
tikanis sliczne wyglądałas:tak: zaraz obejrze reszte fotek;-)
karola.de witaj , napewno juz wkrotce sie uda i tobie:-D
kroptusia wcale sie nie dziwie twojemu M ze sie ze szczescia upil:-D
ninonka my rowniez z mezem zyczylismy sobie dzidziusia:sorry2: miejmy nadzieje ze sie spelni:blink:
pozdrawiam wszystkie staraczki:-D
 
reklama
Do góry