reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Halo! nikt nie widzi, mam problem z M.
Obwinia mnie o swoje ponuractwo i brak dzidzi!!!!!!!!!!!!
Macie jakąś redę?!

Moze ma poprostu gorszy dzien i jest poirytowany probami :no: przeciez to nie Twoja wina nikogo trzeba czasu i co najwyzej ingerencji lekarza...Z tego co piszesz nie robil badan?? Wiem jakie to ciezkie przekonac bo sama probowalam swojego ale sie nie udalo bo juz to przechodzil dawno temu i mu lekarz powiedzial ze jest bezplodny dlatego nie udalo mi sie go namowic a dzidzia przyszla bardzo niespodziewanie...Moze przeczekaj ten czas. Ja jak mialam wlasnie takie dni ze znow NIC muchy w nosie i sie klocilismy jak nie daj Boze wspomnial o dzidzi to tez "zrob badania samo sie z siebie nie wezmie"...Dzis odposc a jutro pojutrze spokojnie porozmawiajcie przeciez problem moze lezec po jego stronie nie powinien tak mowic ale w nerwach roznie bywa
 
reklama
niunia... nie wiem co Ci mogę poradzić:-( może jest własnie tak jak pisze Kroptusia... Twój M ma gorszy dzien...

trzymam za Was kciuki co byście się pogodzili i już nie kłócili :tak:

ja jak mojemu powiedziałam że byc może bedzie musiał zrobić badania obrócił to w sumie w żart, zaczął przeszukiwać fora internetowe i jaja sobie robił że muszę z nim wejść do toalety i pytał czy jak się robi te badania to obsługa pielęgniarki jest w cenie :dry:
 
Agadaria dziękuję za informacje. A tak swoją drogą - (i naprawdę nie nakręcając się tylko faktycznie) - nie wiem czy to wina Duphastonu czy czego - ja mam tak teraz - poprostu spię na siedząco.. - od kilku dni - mam taka możliwość bo do 5 st. mam wolne, i nie mogę tego przezwyciężyć...Popołudniu- ok 15 gdybym zamknęła oczy na 2 minutki - zasnełabym prza garnku, gdziekolwiek... -położę się i odlot, dziś sp. do 9 obudziłam się i wciąż zmęczona jestem... - Czy ktoś wie może czemu?
Dziewczynki, czy któraś z Was jadła duphaston od 15 dc? Ja tak mam 3 miesiąc, bo gdyby była dzidzia,to jest to po to, aby się trzymała mnie mocniutko...
Tylko, że 3 miesiące i dalej nic? Nie wspomnę o tym, jak się przez to "rośnie" i od wewnątrz puchnie. Podpbno, niektóre kobiety, podczas zażyw. mają objawy podobne do ciążowych.. - czy ktoś tak miał? Będe bardzo wdzieczna za odp., bo juz nie wiem, czy to to, czy może dzidzia:dry:??? Bardzo bym chciała...
I podobno cos mi się z twarzą stało:-) Mój M. wczoraj stwierdził"ale masz dziwną cere, jakieś takie plamki..." - HELP......:nerd:
Smartka to jest własnie to o czym mówie,ja poszłam do ginka w 5tc na potwierdzenie ze fasolka jest.Ten mnie nastraszyl,ze zbyt nisko osadzona,ze poronie i wogóle.Dostałam duphaston wlasnie po to,by dzidzia sie trzymała(dopóki nie rozwinie sie łożysko)i spałam dosłownie całą dobe(po16-20h dziennie!!!!).Wstawałam tylko na kolacje jak m wracał z pracy i dalej spac.Na studiach mówiłam,ze mam mdłosci i nie mogłam byc.Tyle.Ale plamek na twarzy nie miałam zadnych.A moze nic nie widziałam,bo tylko wstawałam siku w nocy,wiec i tak było ciemno :-D:-D:-D
Halo! nikt nie widzi, mam problem z M.
Obwinia mnie o swoje ponuractwo i brak dzidzi!!!!!!!!!!!!
Macie jakąś redę?!
niunia27,współczuje
Facet ma złe dni,moze cos w pracy sie dzieje i odreagowuje w domu.Nie czuj sie winna,bo nie jestes winna.Domyslam sie,ze jego słowa Cie bolą,ale jak tu juz Kroptusia pisała,odczekaj dzien i wtedy poprozmawiajcie.Szkoda Twoich nerwów

A to co pisałas,ze mi sie chce uczyc-wiesz,to tylko 2 m-ce.Nigdy nie lubiłam sie uczyc,choc nauka mi bardzo łatwo przychodziła,po prostu musze myslec o pracy,a ten kurs to po prostu czysto praktyczne przygotowanie do zawodu.Czy teraz czy na poczatku nowej pracy to i tak i tak bede musiała to przejsc

ja jak mojemu powiedziałam że byc może bedzie musiał zrobić badania obrócił to w sumie w żart, zaczął przeszukiwać fora internetowe i jaja sobie robił że muszę z nim wejść do toalety i pytał czy jak się robi te badania to obsługa pielęgniarki jest w cenie :dry:
ach ten humor naszych facetów,czasem mogliby sie w jezyk ugryzc,nie przejmuj sie Anetko,to faktycznie był zart,choc dla Ciebie nie smieszny;-)

Kinga85,nie ma za co,po to tu jestesmy kochana.Super ze masz taką fajną mamę,która Cie wspiera.Udanej zabawy na Sylwka!!!!
 
Ostatnia edycja:
agadaria... wiem że to żart :-D ja juz przez te prawie 10 latek co razem jesteśmy przyzwyczaiłam się do czarnego humoru mojego M :-p no cóż widziały gały co brały ;-)
 
spałam dosłownie całą dobe(po16-20h dziennie!!!!).Wstawałam tylko na kolacje jak m wracał z pracy i dalej spac.Na studiach mówiłam,ze mam mdłosci i nie mogłam byc.Tyle.Ale plamek na twarzy nie miałam zadnych.A moze nic nie widziałam,bo tylko wstawałam siku w nocy,wiec i tak było ciemno :-D:-D:-D
No to ladnie :-) mi sie tez chce spac troszku znuzona w dzien ale nie az tak poza tym ja nie moge:tak: bo cora siedzi na glowie i nie daje
 
reklama
Szczęśliwego Nowego

_$$$$$____$$$_____$$$____$$$$$
$$$$$$___$$$$$___$$$$$__$$$_$$$
$$__$$__$$$_$$__$$$_$$__$$$_$$$
____$$__$$$_$$$_$$$_$$$_$$$_$$$
___$$___$$$_$$$_$$$_$$$_$$$$$$$
__$$_$$_$$$_$$$_$$$_$$$__$$$$$
_$$$$$$_$$$_$$$_$$$_$$$___$$$
$$$$$$$__$$$$$___$$$$$___$$$
_________$$$$_____$$$$__$$$

Roku !!!!!!!!!!!!
Niech to bedzie prawdziwy BabyBoom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry