reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Kroptusiu trzymam kciuki za Was!:tak:
Ola85 zyczę aby to była fasoleczka:tak::-)

Och dziekuje, kluje mi tylko jedna- nigdy tak nie mialam- conaj wyzej sutki tylko bolaly a teraz cala. Nie chce sie nakrecac bo mnie troche wysypalo tradzikiem, tylko ze duzo wczesniej niz tydzien przed, a to u mnie glówna oznaka @
 
Och dziekuje, kluje mi tylko jedna- nigdy tak nie mialam- conaj wyzej sutki tylko bolaly a teraz cala. Nie chce sie nakrecac bo mnie troche wysypalo tradzikiem, tylko ze duzo wczesniej niz tydzien przed, a to u mnie glówna oznaka @
Kochana trzymam kciuki:tak::-)
Ja dziś zrobiłam testa owu i wyszła jedna krecha:eek:
No nic.. wczoraj było przytulanko.
Na 18:45 lece na aerobik wiec biegnę się spakowac i przebrac:tak::-D
 
Kochana trzymam kciuki:tak::-)
Ja dziś zrobiłam testa owu i wyszła jedna krecha:eek:
No nic.. wczoraj było przytulanko.
Na 18:45 lece na aerobik wiec biegnę się spakowac i przebrac:tak::-D

To jeszcze chyba masz z pare dni do wykrycia przez test owulki- powodzenia- oby byla bordowa :)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie kochane!

Cześć dziewczyneczki!

Wpadłam się przywitac nie było mnie prawie 2 tygodnie.
Już po ślubie i co ważniejsze nocy poślubnej która mam cichą nadzieję okaże się owocna (13-14 d.c.) :))

Jeśli któraś z Was ma ochotę zobaczyć zdjęcia to zapraszam:
Kasia & Grzes

A teraz zabieram się za nadrabianie lektury :) Chyba że mi troszkę pomożecie...

Czy mamy jakąś nową fasolkę???;-)

Ślicznie wyglądałaś. Zdjęcia ekstra no i wszystkiego najlepszego kochana na nowej drodze życia!

Nie mam siły Was czytać, przepraszam..
Chcę się z Wami pożegnać..Może nie na zawsze, ale jednak..
U mnie jest bardzo źle..dowiedziałam się wczoraj bardzo złych rzeczy o sobie, mojej byłej ciąży i ewentualnie przyszłej..
Jestem zmęczona, zrezygnowana, bez życia..bo życie jest bezsensu..

Kochanie tulę. Jak odzyskasz siły to wracaj do nas.

Madziaas

moze Ty mi pomozesz badz inne dziewczyny co maja juz dzieci???
: jak rozpoznac czy uplawy to uplawy a nie wody plodowe :-( od 3 dni mam takie jakby "uplawy" ale to wyglada jak woda :-( czesto uczucie jakbym dostala okres np dzis lezalam rano i czuje jak mi leci (sorry) jak przy okresie lece do lazienki a to przezroczyste cos, teraz to samo, musze nosic wkladki bo wygladam jakbym sie posikala i spodnie mialam centralnie mokre duuuuuza plama, przed chwila szlam i znow to uczucie jakby cos wycieklo i to sporo i sie martwie...mialam juz uplawy, bralam Netamecyne czy jakos tak ale wygladaly biale, bialo-wodniste....da sie jakos sprawdzic czy to wody?? Kiedys cos slyszalam o jakis paseczkach ktore przy wodach sie inaczej zabarwiaja :-(??? a jak nie to dzwonie do gina sama nie wiem

no wlasnie jade :-( jak spodnie mokre i jest tego ok pol szklanki cholera wie co to znaczy to moga byc wody. Trzymajcie kciuki

Kroptusiu trzymam kciuki!
 
Witam Kochane

Kciuki 3mam mocno za Kroptusie i Kacperka

Ja czekam na testowanie- od tygodnia ponad boli mnie brzuch i lewa piers tak w srodku, ale dotknac moge. Zawsze mialam bole tak tydzien przed okresem a teraz od ponad 12 dni- oby fasolka- to bysmy pojechali w podróz poslubna w trójeczke :):)


Ola - widzę że mamy blisko siebie testowanko... ja planuje zrobic w srode tescik bo licze ze jak jest fasolka to cos tam sie zacieni - bo na dlugi weekend wyjezdzamy na Mazury i bedziemy troszke imprezowac wiec lepiej byloby wiedziec....

Trzymam kciuki za Ciebie kochana!!

kasiulek82 - baaardzo dziękuje, za miłe słowa i życzonka!! Ja widać czekam ze zniecierpliwieniem na swój prezent ślubny bo owulka w noc poslubna miała być ( i mam nadzieje była!) :D
 
reklama
Ola - widzę że mamy blisko siebie testowanko... ja planuje zrobic w srode tescik bo licze ze jak jest fasolka to cos tam sie zacieni - bo na dlugi weekend wyjezdzamy na Mazury i bedziemy troszke imprezowac wiec lepiej byloby wiedziec....

Trzymam kciuki za Ciebie kochana!!

kasiulek82 - baaardzo dziękuje, za miłe słowa i życzonka!! Ja widać czekam ze zniecierpliwieniem na swój prezent ślubny bo owulka w noc poslubna miała być ( i mam nadzieje była!) :D

Dziekuje - no ja wlasnie w srode wyjezdzam do Tunezji (ale sie powtarzam ;-))powinnam dostac w poniedzialek, wiec dam Wam znac przed wyjazdem


Kroptusiu trzymam za was kciuki!

Olu85 trzymam kciuki za fasolkę!:-)

Dziekuje i nie zapeszam dziewczynki
 
Do góry