reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

No jestem nareszcie w domku i mogłam zajrzeć i sprawdzić co się tu dzieje.

Kroptusiu strasznie mocno trzymam kciuki, żeby to jeszcze nie był poród

Kasiulek ja też niedługo powinnam mieć owulkę i mam nadzieję, że urosną nam wielkie pęcherzyki i pękną pięknie.

Druga Kasieńko i Olu mam nadzieję, że jednak jesteście już zaciążone i niedługo będą nowe fasolki bo coś zastój się zrobił.

Madziaas jak się czujesz?

Asmi jak tam noga? Boli jeszcze?

Ja jutro dziewuszki idę na biopsję tych włókniaków. Mam nadzieję, że nie będzie bardzo bolało. Niby jestem córką pielęgniarki więc nie powinnam się bać igieł ale jakoś nie uśmiecha mi się patrzeć na taką wielgachną igłę.
 
reklama
Źle ogólnie u mnie - myślę że na dniach okaże się moje być albo nie być mamą..Być może będzie tak że wszystko się mocno przesunie w czasie..Okaże się..
..chyba mam coś z hormonami, dopóki się nie naprawię nie donoszę żadnej ciąży..Jeszcze nie wiem o co chodzi - byłam dziś do lekarza rodzinnego prosić o skierowanie na część badań, a resztę może wybłagam u ginka - planuje iść w przyszłym tygodniu w poniedziałek z prośbą o skierowanie na resztę badań - hormony: FSH, LH, prolaktyna, progesteron, estradiol...+ cytologia i czystość..
A w między czasie cytomegalia, opryszczka, toksoplazmoza, listerioza i chlamydia.. Boję się zajść w ciążę..
Lekarz rodzinny cudny..Dał mi skierowanie na wszystkie badania jakie on jako rodzinny może mi dać. Jutro robię morfologię krwi+profil witaminowy, mocz, TSH, WR i HIV, w środę cholesterol i glukozę ( jak wyjdzie zła to odrazu będę miała zrobioną po obciążeniu ).



Jak ktoś wie o jeszcze jakiś badaniach hormonów ( przede wszystkim ) proszę o wiadomość na PRIVIE.

Dziękuję za zainteresowanie i pamięć..
 
Ja sie dzisiaj troche nalatalam i przesadzilam.Jestem padnieta i mam lekkie skurcze,maly szaleje to sie polozylam.
Trzymam kciuki za jutro,ja tez nie lubie igiel
 
Źle ogólnie u mnie - myślę że na dniach okaże się moje być albo nie być mamą..Być może będzie tak że wszystko się mocno przesunie w czasie..Okaże się..
..chyba mam coś z hormonami, dopóki się nie naprawię nie donoszę żadnej ciąży..Jeszcze nie wiem o co chodzi - byłam dziś do lekarza rodzinnego prosić o skierowanie na część badań, a resztę może wybłagam u ginka - planuje iść w przyszłym tygodniu w poniedziałek z prośbą o skierowanie na resztę badań - hormony: FSH, LH, prolaktyna, progesteron, estradiol...+ cytologia i czystość..
A w między czasie cytomegalia, opryszczka, toksoplazmoza, listerioza i chlamydia.. Boję się zajść w ciążę..
Lekarz rodzinny cudny..Dał mi skierowanie na wszystkie badania jakie on jako rodzinny może mi dać. Jutro robię morfologię krwi+profil witaminowy, mocz, TSH, WR i HIV, w środę cholesterol i glukozę ( jak wyjdzie zła to odrazu będę miała zrobioną po obciążeniu ).



Jak ktoś wie o jeszcze jakiś badaniach hormonów ( przede wszystkim ) proszę o wiadomość na PRIVIE.

Dziękuję za zainteresowanie i pamięć..

Hej Słońce mam jednk nadzieję, że po wszystkich badankach okaże się, że nie jest tak źle jak to może wygląda. Przyszła mamusiu powiedz mi tylko jedno skoro nie wiesz co ci jeszcze dolega to skąd to przypuszczenie, że coś jest nie tak? Lekarz Ci coś takiego powiedział. Na jakiej podstawie? Przepraszam, że pytam ale tak troszkę nie zrozumiałam z kontekstu twojego posta.
 
reklama
Do góry