reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Cześć dziewczyny. Jednak przysza do mnie wczoraj @. I mam pytanie do was. Jako olu dniowe mam liczyć swoje cykle? Zazwyczaj mam 29-30 dniowe. Ale ten ostatni miał 35 dni. Dzięki za odpowiedź
 
reklama
Cześć dziewczyny. Jednak przysza do mnie wczoraj @. I mam pytanie do was. Jako olu dniowe mam liczyć swoje cykle? Zazwyczaj mam 29-30 dniowe. Ale ten ostatni miał 35 dni. Dzięki za odpowiedź
normalnie jako 30 dniowe.. zobaczymy jaki bedzie nastepny obserwuj swoje cialo jest szansa ze wybdasz kiedy owulacja a wtedy +14-15 dni i ma sie pojawic @..
 
:-DA wiecie co ja sobie wymyśliłam, że przecież ciąża zaczyna się juz pierwszego dnia @, kiedy zaczyna dojrzewać TA konkretna komórka jajowa, więc ja będę już w ciąży za dwa tygodnie :-D:-D, tylko jeszcze takiej wiecie jakiej :happy:, ale już muszę zacząć o siebie dbać ;-)nie przemęczać się i w ogóle :-)
 
Cześć dziewczynki.U mnie pogoda nie bardzo,o 7 rano lało strasznie.Ide zrobić kawke i śniadanko,robie ciasteczko właśnie wstawiłam do piekarnika:-) Jade do rodziców dzisiaj i chciałam im zrobić coś dobrego;-)
 
Tak tak trzymamy mocno kciukasy za Kroptusie aby wszystko sie wyjasnilo.. moze ją przetrzymują w szpitalu.. oby wszystko sie jej ułożyło..
 
..chyba mam coś z hormonami, dopóki się nie naprawię nie donoszę żadnej ciąży..
zbadaj sie koniecznie bo to wiele moze wyjasnic...
:-DA wiecie co ja sobie wymyśliłam, że przecież ciąża zaczyna się juz pierwszego dnia @, kiedy zaczyna dojrzewać TA konkretna komórka jajowa, więc ja będę już w ciąży za dwa tygodnie :-D:-D, tylko jeszcze takiej wiecie jakiej :happy:, ale już muszę zacząć o siebie dbać ;-)nie przemęczać się i w ogóle :-)
niezle... w ten sposob mozemy byc w ciazy prawie non stop:-):-):-)
 
reklama
Witam dziewczynki!

Asmi jak tam noga? Boli jeszcze?
Dziękuję za pamięć. Noga już nie boli dostałam od lekarza tabletki przeciwzapalne majamil i jeszcze jakieś osłonowe. Wczoraj tylko w nocy trochę mnie bolała przy zmianie jej pozycji. Miałam iść do ortopedy, ale nie chce mi się stać już tam z samego rana w kolejce żeby się zarejestrować. Ale pójdę chyba jutro. Mój lekarz rodzinny podejrzewa, że może być to coś z więzadłami.

Kroptusiu trzymam kciuki, żeby wszystko było w porządku!
 
Do góry