reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Cześc dziewczynki.

Kroptusiu jak dziś - udało Ci sie zkosultowac z lekarzem???

U mnie słonce na zmiane z deszczem i cieplo.

Miłego dnia.
 
Dziewczyny jaki ten śluz jest płodny, taki zupełnie przezroczysty? Bo ja mam taki niezupełnie, ale rozciągliwy... juz sama nie wiem, w każdym razie czuje się mocno "naoliwiona" ;-) więc chyba jest ta owulacja :-D
 
niekoniecznie.. jak zaniknie sluz jutro to oznacza ze owu moglabyc dzis.. pamietaj po seksie jest sluz zaklócony, ponieważ jest szansa ze to pozostalosc nasienia.. nie zawsze takze sluz naklada sie na owu.. czasem trzeba obserwowac wiele cznnikow aby przypuscic w ktorym dniu owu nastapila.. a i tak 100% pewnosci nie bedziemy mieli z racji takiej, że
1. wszystkie znaki (sluz, szyjka, tempka) moga wskazuwac ze owu byla a owu nie bylo (potwierdzenie przez usg)
2. owu moze byc niekoniecznie wtedy gdy sluz zaniknie..
3. owu moze byc przed lub po szczycie szyjki macicy
4. owu moze byc przed skokiem lub po skoku tempki..

wszystko sie sklania do tego ze nalezy wspolżyć nie tylko wtedy gdy podejrzewamy ze jest owu ale takze przed tym i po tym czasie..

mam nadzieje ze pomoglam a raczej zagmatwałam twe myśli..
 
niekoniecznie.. jak zaniknie sluz jutro to oznacza ze owu moglabyc dzis.. pamietaj po seksie jest sluz zaklócony, ponieważ jest szansa ze to pozostalosc nasienia.. nie zawsze takze sluz naklada sie na owu.. czasem trzeba obserwowac wiele cznnikow aby przypuscic w ktorym dniu owu nastapila.. a i tak 100% pewnosci nie bedziemy mieli z racji takiej, że
1. wszystkie znaki (sluz, szyjka, tempka) moga wskazuwac ze owu byla a owu nie bylo (potwierdzenie przez usg)
2. owu moze byc niekoniecznie wtedy gdy sluz zaniknie..
3. owu moze byc przed lub po szczycie szyjki macicy
4. owu moze byc przed skokiem lub po skoku tempki..

wszystko sie sklania do tego ze nalezy wspolżyć nie tylko wtedy gdy podejrzewamy ze jest owu ale takze przed tym i po tym czasie..

mam nadzieje ze pomoglam a raczej zagmatwałam twe myśli..

:szok: W każdym razie szooook, więc już o tym nie myślę, tylko tak hipotetycznie ;-) dzięki Nektarynka za odpowiedź.
 
Cześć dziewczynki.
Kroptusiu odezwij się kochana jak tam się przedstawia sytuacja u Ciebie.

U mnie dziś piękne słoneczko świeci i nareszcie jest ciepło.

Pozdrawiam
Zajrzę wieczorkiem
 
Cześć dziewczynki.U mnie ładniutka pogoda dzisiaj.
Kroptusiu daj znać co u Ciebie,mam nadzieje że wszystko ok
 
reklama
Do góry