reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
kurczak co z tą Kroptusią.. czekam z niecierpliwością i zaraz jajko wysiedze..
Kroptusiuuuuuuuuuuuuu

Slonce jeszcze nic nie wiadomo, zalecilam sie o wskazan gina i lezalam wczoraj plackiem i bylo sucho, dzis rano powtorka wiec prawdopodobnie to przez leki ktore biore mam sie obserwowac i jakby sie nie zmienilo dzis popoludniu do szpitala jade...Dzieki za pamiec ;-)

Madziaas - narazie nic nie wiem....czekam, oby to nie bylo to, poki co spalam bo w nocy mialam koszmary, brzuch bolal wiec niewyspana ale juz jestem z Wami :))
 
Ostatnia edycja:
Slonce jeszcze nic nie wiadomo, zalecilam sie o wskazan gina i lezalam wczoraj plackiem i bylo sucho, dzis rano powtorka wiec prawdopodobnie to przez leki ktore biore mam sie obserwowac i jakby sie nie zmienilo dzis popoludniu do szpitala jade...Dzieki za pamiec ;-)

Madziaas - narazie nic nie wiem....czekam, oby to nie bylo to, poki co spalam bo w nocy mialam koszmary, brzuch bolal wiec niewyspana ale juz jestem z Wami :))
Super,że jest lepiej i że sie odezwałaś bo już sie martwiłam.Co chwile zaglądałam czy może coś napisałaś.Leż i odpoczywaj kochana
 
Slonce jeszcze nic nie wiadomo, zalecilam sie o wskazan gina i lezalam wczoraj plackiem i bylo sucho, dzis rano powtorka wiec prawdopodobnie to przez leki ktore biore mam sie obserwowac i jakby sie nie zmienilo dzis popoludniu do szpitala jade...Dzieki za pamiec ;-)

Madziaas - narazie nic nie wiem....czekam, oby to nie bylo to, poki co spalam bo w nocy mialam koszmary, brzuch bolal wiec niewyspana ale juz jestem z Wami :))


bardzo się ucieszyłam ze jesteś 2 w 1:tak:oby szpital niepotrzebny;-)
 
Slonce jeszcze nic nie wiadomo, zalecilam sie o wskazan gina i lezalam wczoraj plackiem i bylo sucho, dzis rano powtorka wiec prawdopodobnie to przez leki ktore biore mam sie obserwowac i jakby sie nie zmienilo dzis popoludniu do szpitala jade...Dzieki za pamiec ;-)

Madziaas - narazie nic nie wiem....czekam, oby to nie bylo to, poki co spalam bo w nocy mialam koszmary, brzuch bolal wiec niewyspana ale juz jestem z Wami :))
kurczak a juz sie balam ze cos nie tak ale nie dopuszcalam tych mysli do siebie.. wierzylam ze wszystko sie unormuje.. lez spokojnie.. i pamietaj.. jakby cos sie dzialo to szybko do szpitala do gina do kogokolwiek kto pomoze..
 
no wlasnie jade :-( jak spodnie mokre i jest tego ok pol szklanki cholera wie co to znaczy to moga byc wody. Trzymajcie kciuki

kulcak... trzymam kciuki..

kciuki.jpg
 
reklama
Witam Kochane

Kciuki 3mam mocno za Kroptusie i Kacperka

Ja czekam na testowanie- od tygodnia ponad boli mnie brzuch i lewa piers tak w srodku, ale dotknac moge. Zawsze mialam bole tak tydzien przed okresem a teraz od ponad 12 dni- oby fasolka- to bysmy pojechali w podróz poslubna w trójeczke :):)
 
Do góry