reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
MAMA SÓWKA 10000 buziaków 1000uscisków 10000 latek życzę.Żeby wszystkie twoje marzenia się spełniły.:)
 
DZIEŃ DOBRY:-)
hej!
no coz jednak jeszcze nie tym razem bo dzis dostalam@ ale nie poddaje sie moze w nastepnym miesiacu i gratulacje dla zafasolkowanych zazdroszcze:-):-)



przykro mi,ale cieszę się że masz takie nastawienie:tak:


jak myslicie czy jak zrobie test pojutrze to nie bedzie za wczesnie? ale ja juz nie moge wytrzymac brzuch mnie tak bardzo boli:-(


to za szybko test może wykazać źle niestety jak testować to czekaj na dzień spodziewanej @ a jak szybciej to tak na betke jedynie ale nie wiem dokładnie kiedy aby dobrze wykryto:sorry2:


Witam dziewczyny z samego rana:-D ja już walczę w pracy:tak: ale dziś piękne słoneczko za oknem, więc jest dobrze:-)

Wczoraj się troszkę zdenerwowałam, bo widzieliśmy fajny garnitur jakieś dwa tygodnie temu, a teraz już go nigdzie nie ma i zaś musimy szukać jakiegoś innego...masakra...ale znajdziemy:-D

Buziaki dla wszystkich forumowiczek:-D

Dla każdej po <drineczku> (jeśli macie ochotę) i po <wielkim kawałku ciacha>:-D


WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO:-)100 LAT 100 LAT:-)
 
482e26825cd693ca1535f337b2b28594_6958.jpg


Ale słodkie:-)
 
reklama
MAMA SÓWKA 10000 buziaków 1000uscisków 10000 latek życzę.Żeby wszystkie twoje marzenia się spełniły.:)

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO:-)100 LAT 100 LAT:-)

mama Sówka 100 lat i szybkiej fasolki :)- ja poprosze tylko drineczka

Dziękuję kochane za życzenia:-D wg życzenia dla Oli <drineczek>:cool2:

W pracy mam wspaniałą atmosferę:-D rano wszyscy co mieli na 7 mnie wyściskali:-D a teraz biurowcy przyszli złożyli życzonka i wspólnie zjedliśmy ciacho:-)
 
Do góry