reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
no to nasza maggief się nad morzem opala :-):cool2: jak wróci to niech sie koleżanka odezwie :tak::happy2:

U nas pogoda dziś ładna, byłam z synkiem na spacerze i u kolezanki.
popołudnie spedzamy juz wspolnie z tatulkiem;-)

a tu moj synek
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
no to nasza maggief się nad morzem opala :-):cool2: jak wróci to niech sie koleżanka odezwie :tak::happy2:

U nas pogoda dziś ładna, byłam z synkiem na spacerze i u kolezanki.
popołudnie spedzamy juz wspolnie z tatulkiem;-)

a tu moj synek


słodziaczek:-)te ustka:-)
AGUNIEK i jak ze suwaczkiem;-)i jak tam fasolka;-)
MAGGIE ty pipo se nad morze jedziesz i tu nic ani trochu nie powiedziałaś:dry:odpoczywaj odpoczywaj nad morzem super powietrze kocham je:-)
 
Udało mi się wymazać stary suwaczek ale teraz mam problem z wklejeniem nowego. ale dzis juz mi sie nie chce kombinowac jutro sprobuję :-)
 
słodziaczek:-)te ustka:-)
AGUNIEK i jak ze suwaczkiem;-)i jak tam fasolka;-)
MAGGIE ty pipo se nad morze jedziesz i tu nic ani trochu nie powiedziałaś:dry:odpoczywaj odpoczywaj nad morzem super powietrze kocham je:-)


Jeśli o mnie chodzi to mam straszne mdłości tak do 11 każdego dnia. Ale muszę to wytrzymać :-)
W poniedziałek idę na USG :-)
 
reklama
Jeśli o mnie chodzi to mam straszne mdłości tak do 11 każdego dnia. Ale muszę to wytrzymać :-)
W poniedziałek idę na USG :-)
Cześć Aguniak! Na moje mdłości świetnie działały cytrusy. Jak tylko zaczynało mnie mdlic to zjadałam mandarynkę lub pomarańczkę i było ok :tak:
Polecam.
 
Do góry