reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Ja też jestem zdana sama na siebie. Co prawda mieszkamy z moją mama, ale ona specjalnie już nam nie pomaga, zapracowana jest strasznie, mój mąż też pracuje, ale wiem, że dam radę. Kocham dzieci i czuję się na to gotowa ;-)
 
reklama
Ja też jestem zdana sama na siebie. Co prawda mieszkamy z moją mama, ale ona specjalnie już nam nie pomaga, zapracowana jest strasznie, mój mąż też pracuje, ale wiem, że dam radę. Kocham dzieci i czuję się na to gotowa ;-)



życze ci drugiego maleństwa:-):tak:ja czekam na testowanie;-)
 
Cytat:
Napisał aguniak
Hej Dziewczyny

Zrobiłam dziś test i wyszły DWIE GRUBE KRECHY :biggrin2:. Zdjęcie wrzucę jak znajdę kabel albo Maggie (bo wysłałam jej Mmsem).

Nadal nie mogę w to uwierzyć :biggrin2:




Gratulacje słoneczko. Udało się!

Gratulacje.
Ja tez zrobilam i nic-albo za wczesnie (dzis jest 2-gi dzien jak mi sie spoznia i nadal nie mam) albo znowu nie jestem w ciazy. Nie wiem, czy to moja psychika, ale cos mnie od wczoraj wzielo na konserwowe warzywa. A moze jednak...Innych objawow nadal nie mam (od roku przed @ bolaly mnie piersi)
 
HOPE zrobiłaś test jak już @ się spóźnia i wyszedł negatywny,oj przykro mi tule mocno no a co do ciąży to już wtedy nie ma co się łudzić bo już by wykazało:sorry2::-(ach czemu to takie trudne z zajściem w ciąże:baffled:
 
Hope... mi sie tez spoznia @ 2 dni, ale ja ciagle czekam...
No niestety nie jest tak łatwo zajsc w ciaze:zawstydzona/y: Oby się w koncu udało!
 
uprzejmie proszę o trzymacie teraz kciuków za mnie i za moje dwie ||, jeszcze tylko tydzień został do @ i aż siedem dni :((

Trzymam kciuki:tak:

witajcie:tak:

Troszkę was tu podczytuje od kilku dni i postanowiłam do was dołączyc:tak: W prawdzie starania o braciszka lub siostrzyczkę planujemy zacząć w sierpniu/wrzesniu, ale trzeba zacząć o tym mysleć i zaczac sie przygotowywać:tak:
Choc spoznia mi sie @ 2 dni... może juz ktos mieszka w brzuszku:-p choć wątpie... :tak:

Zycze wszystkim przyszłym mamom z fasolkami w brzuszkach spokojnych tygodni w oczekiwaniu na tą wspaniałą chwilę, a wszystkim staraczkom duzo szczescia i 3mam kciuki!

pozdrawiam;-)

Witam Was :-)

Jestem mamą 3.5 miesięcznej córci, ale od kilku dni staramy się o rodzeństwo dla niej ;-). Zależało mi bardzo żeby między dzieciaczkami nie było dużej różnicy wieku :-).

Witam serdecznie:-D

Dziewczyny nie odzywałam się z rana, bo miałam masę roboty, a potem jeszcze w teren musiałam pojechać i dopiero wróciłam...a jak tylko skończę pracę o 15 to jadę do kosmetyczki...w ogóle jaja z tym moim autem, bo się okazało, że koszt naprawy jest wyższy niż jego wartość rynkowa (oczywiście wg ubiezpieczalni) no, ale weźmiemy odszkodowanie i naprawimy asterkę, bo potrzebujemy dwóch autek...
 
reklama
Do góry