reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Black!!! Normalnie szok... Gratulacje!!!!:tak: Farciara!
To jestes styczniówką 2010 o ile dobrze licze... :tak:
 
Patrysia86 objawów póki co żadnych, oprócz braku @. Spóźniał mi się około tygodnia, ale nie miałam pewności czy to na bank ciąża, bo jestem przecież niedługo po urodzeniu pierwszego dziecka i myślałam, że jestem rozregulowana. A jednak, UDAŁO SIĘ :-) Tobie również życzę powodzenia :-)

Asiowo dobrze liczysz :tak: Przybliżony termin to 5 stycznia z tego co liczyłam. Mam nadzieję, że w grudniu się nie urodzi bo wtedy z Julką jeden rocznik będą :-D
 
Ja wolę poczekac z tescikiem... Ostatnio robiłam i pierwszy test wyszedł pozytywny:zawstydzona/y: zrobiłam 2 test i juz był negatywny... dla potwierdzenia zrobiłam 3... i wten sam dzien przyszła @... wiec ja jeszcze poczekam:tak:
 
witam Was cieplutko ;)bardzo ciesze sie do dołączyłam do Waszego grona. Jestem szczęśliwą mężatka od 1 roku ale nie do końca spełnioną gdyż nie moge zajśc w ciąże. staramy sie o dziecko i nic. Chodziłam po różnych lekarzach , twierdzą że to wina spadku hormonów więc połykam lekarstwa staram sie nie myśleć o tym i cierpliwie czekac ale same wiecie,że to bardzo trudne.Obawiam się ,że jednak nie do końca ze mna jest wszystko ok. był czas, że wydawało mi sie że własnie się dało ale pojawiała się ta stetna@ i znowu nici gdzieś zalamka i pytanie dlaczego tak musi byc ??? Bardzo bym chciała juz poczuć smaki macierzyństwa ;( czasami wydaje mi się,że nie jest mi to dane ;( Tak bardzo chielibysmy z mężem tylic ta mała kruszynkę juz po mału trace siły i nadzieje na wszystko to boli kiedy wszyscy do okoła z brzuszkami , tula maluszki a ja zastanawiam sie czy i kiedy bedzie mi to dane ???

px.gif

px.gif
 
Cześć Dziewczynki!
Ale się dzieje! G R A T U L U J Ę nowym zafasolkowanym! BARDZO SIĘ CIESZĘ! Może to powracające bociany rozpoczęły sezon "sadzenia fasolek"? ;) Oby tak dalej!
My staranka mieliśmy we czwartek. 16 ma być @. Pożyjemy, zobaczymy.
Pozdrawiam Wszystkie Was kobietki!
 
reklama
Patrysia86 objawów póki co żadnych, oprócz braku @. Spóźniał mi się około tygodnia, ale nie miałam pewności czy to na bank ciąża, bo jestem przecież niedługo po urodzeniu pierwszego dziecka i myślałam, że jestem rozregulowana. A jednak, UDAŁO SIĘ :-) Tobie również życzę powodzenia :-)
:-D


ja słyszałam że po porodzie jest łatwiej zajść w ciąże;-)no popatrz hehe ale by się udało ten sam rocznik:-)


Kochane zmykam do kosmetyczki i może się wieczorkiem odezwę:tak: a jak nie to jutro rano:-D buziaczki i miłego popołudnia:-D


miłej wizyty:tak:


Cześć Dziewczynki!
Ale się dzieje! G R A T U L U J Ę nowym zafasolkowanym! BARDZO SIĘ CIESZĘ! Może to powracające bociany rozpoczęły sezon "sadzenia fasolek"? ;) Oby tak dalej!
My staranka mieliśmy we czwartek. 16 ma być @. Pożyjemy, zobaczymy.
Pozdrawiam Wszystkie Was kobietki!


oby@ nie przylazła:tak:


Ja wolę poczekac z tescikiem... Ostatnio robiłam i pierwszy test wyszedł pozytywny:zawstydzona/y: zrobiłam 2 test i juz był negatywny... dla potwierdzenia zrobiłam 3... i wten sam dzien przyszła @... wiec ja jeszcze poczekam:tak:


rozumiem cię:tak:ale wiesz co ten pozytywny test mi tu mówi że jednak jest fasolka a @ jest to czasem się zdarza moja siostra przez pierwszy miesiąc też dostała @ ale była już w ciąży;-)
 
Do góry