reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Witam Was :-)

Jestem mamą 3.5 miesięcznej córci, ale od kilku dni staramy się o rodzeństwo dla niej ;-). Zależało mi bardzo żeby między dzieciaczkami nie było dużej różnicy wieku :-).
 
reklama
Dzieki Patrysiu...1 porodu sie wogole nie balam choc wiedzialam ze bedzie ciezko i bedzie bolec ale nie myslalam ze to bedzie koszmar nie z tego swiata (pisalam tu gdzies chyba o tym) ledwo uszlam z zyciem dzieki interwencji gina mojego ktory az z krakowa dzwonil by mnie ze tak powiem ratowac, goraczka 40st, utrata przytomnosci itp itd a porod koszmar pt chcialas sie pierd...to cierp...bylam sama i zdesperowana, teraz bede z M i mam nadzieje ze bedzie "tylko" bol...A homornony swoja droga buzuja strasznie, cala ciaze prawie becze :-p



o jejku co my kobiety nie przeżywamy:-:)baffled:u mnie także bylo ciężko,ale byłam przytomna no ale co sie nacierpiałam a i tak skończyło się cc:baffled:


Witam Was :-)

Jestem mamą 3.5 miesięcznej córci, ale od kilku dni staramy się o rodzeństwo dla niej ;-). Zależało mi bardzo żeby między dzieciaczkami nie było dużej różnicy wieku :-).


witam:-)życze drugiej fasolki:tak::-)
 
witajcie:tak:

Troszkę was tu podczytuje od kilku dni i postanowiłam do was dołączyc:tak: W prawdzie starania o braciszka lub siostrzyczkę planujemy zacząć w sierpniu/wrzesniu, ale trzeba zacząć o tym mysleć i zaczac sie przygotowywać:tak:
Choc spoznia mi sie @ 2 dni... może juz ktos mieszka w brzuszku:-p choć wątpie... :tak:

Zycze wszystkim przyszłym mamom z fasolkami w brzuszkach spokojnych tygodni w oczekiwaniu na tą wspaniałą chwilę, a wszystkim staraczkom duzo szczescia i 3mam kciuki!

pozdrawiam;-)



witam:-)tak było ze mną miały staranka być od czerwca/lipca i też szybciej tu zajżałam no ale tak juz chcemy z M drugie że staranka juz zaczęte pierwszy cykl:-);-)
 
Ja tez dziekuje za przywitanie:-)

Black... ano, jakos własnie dołączyłam:-) czekamy tylko na unormowanie spraw materialnych i ruszamy ze starankiem:tak: choc jak najchetniej juz bym zaczeła:-D Mam nadzieje, ze Paulinka zanim skonczy 2 latka bedzie miec rodzenstwo:tak:
 
Asiowo no to super ;-) I tak długo wytrzymaliście, bo nam to niedawno się jedno urodziło a już w głowie drugie mamy :-).

No to życzę wszystkim nam powodzenia :tak:
 
reklama
Asiowo no to super ;-) I tak długo wytrzymaliście, bo nam to niedawno się jedno urodziło a już w głowie drugie mamy :-).

No to życzę wszystkim nam powodzenia :tak:



no faktycznie szybko o drugiego bobaska:-)ja w tym czasie nie chciałam drugiego bynajmiej do skończenia roczku synka:tak:bo jak dla mnie to troche za ciężko bo ja sama wychowuje bo mój M pracuje a mieszkamy zdala od rodziny tzn.mamy itp.tak z 40 kilometrów i wogóle co zdana jestem na sama siebie:sorry2:
 
Do góry