reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Zaintrygowalo mnie Misionetka, dlaczego za pol roku, ale juz wiem, ze jestes dokladnie w takiej sytuacji jak ja-masz juz corke, a drugie to byla ciaza pozamaciczna. Ja nadal drze przed kolejna taka ciaza.A operacje mialam ponad rok temu i paradoksalnie psychicznie czulam sie wtedy lepiej ( tylko przez 5 dni zylam nadzieja, ze jestem w ciazy) niz obecnie...
 
Witajcie ja wróciłam od Filipka:tak:
Od jutra zaczynam pracę pełna parą:-D
Ah i @ już 3 dzień, także niedługo będziemy z M brykac, ale w tym cyklu chce tak na luzie bez żadnego stresu i wyliczania dni płodnych. Po prostu brykac ile się da i kiedy się chce:-D
 
Witajcie,
Probowalam dolaczyc do staraczek po raz drugi, ale jakos tam pusto.
Moze mnie stad nie "wykopiecie"? :sorry:
Moja historia:
Mam juz 3 letnia coreczke i to byla moja pierwsza ciaza i bez wiekszych problemow. Po 2 latach mialam ciaze pozamaciczna i operowano mnie w 6 tc. Stracilam rowniez jeden jajowod.
Teraz znowu sie staramy (od 10 mies) i przez caly ten czas ludze sie, ze moze wlasnie teraz. Objawow doszukuje sie we wszystkim, a ze tym razem zadnych nie mam (wczesniej na 3-6 dni przed @ bolaly mnie piersi, a w drugiej polowie cyklu mialam bole jajnika) i temperatura w pochwie do wczoraj 36.9. Dzis niestety 36.6 i nadal nic mnie nie boli. Dzis jest termin @ i probuje jeszcze sobie wmowic, ze moze mam zly termometr :-(
Pozdrawiam wszystkie staraczki.

Witaj Kochana:-D Pewnie, że Cię nie wykopiemy:-D

Witajcie ja wróciłam od Filipka:tak:
Od jutra zaczynam pracę pełna parą:-D
Ah i @ już 3 dzień, także niedługo będziemy z M brykac, ale w tym cyklu chce tak na luzie bez żadnego stresu i wyliczania dni płodnych. Po prostu brykac ile się da i kiedy się chce:-D

Super, że będziesz miała taką fajną prackę:tak: hehe fajne jest takie brykanie kiedy się chce:-D my też tak robimy tylko, że my jeszcze się nie staramy, dopiero za jakieś dwa miesiące:-D
 
no pewnie, ze dobrze zrobilas. On jakby sie pprzeziebil to wezmie stado lekow a Ty bedziesz mogla jedynie apap i wode z sola i zadnych innych wspomagaczy. Niech sam plywa jak ma ochote ...

Masz rację. I dobrze, że nie pojechałam, bo finał był taki, że mój mąż z kolegą spadli z kajaka i wylądowali w rzece :wściekła/y:. I oczywiście jak wrócił, to skończyło się mega kłótnią. Oczywiście rano przyznał mi rację, że dobrze że nie pojechałam i kupił kwiaty na przeprosiny ;-).

A tak apropo wody z solą to nie słyszałam o tym- co to za patent?????:confused:
 
Masz rację. I dobrze, że nie pojechałam, bo finał był taki, że mój mąż z kolegą spadli z kajaka i wylądowali w rzece :wściekła/y:. I oczywiście jak wrócił, to skończyło się mega kłótnią. Oczywiście rano przyznał mi rację, że dobrze że nie pojechałam i kupił kwiaty na przeprosiny ;-).

A tak apropo wody z solą to nie słyszałam o tym- co to za patent?????:confused:
no widzisz - my kobiety zawsze mamy racje i to nawet jak sie mylimy hihihi... ale na powaznie - takuie wyprawy to nie dla nas zwlaszcza starajacych sie czy juz zafasolkowanych...
co do soli to na pewno do nosa sol fizjologoiczna albo parowki ze zwyklej wody z dodatkiem soli kuchennej...
 
to jest moj 15dzien po @ i zauwazylam budyniowy bialy sluz nie wiem co to moze oznaczac.czytajac na innych forach swiadczy o poczatkach ciazy.poradzcie mi bo ja juz sama nie wiem.:-(
 
reklama
Do góry