reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Ja po 3 miesiacach staran i mam corke, pozniej starania o kolejne dziecko i w 2gim cyklu (ale to byla ciaza pozamaciczna i stracilam jeden jajowod :sad:)
Obecnie staramy sie od 10 miesiecy i boje sie, ze moze moj jedyny jajowod jest zatkany, albo ze znowu bedzie pozamaciczna...A mam juz 33 lata...
 
reklama
Dziekuje za powitanie. Widze, ze jednak zle nie trafilam i sa tu rowniez mamy.
Jesli dzis nie bedzie @ to zrobie jutro test. Nie sadze, aby byl pozytywny...
 
Dziekuje za powitanie. Widze, ze jednak zle nie trafilam i sa tu rowniez mamy.
Jesli dzis nie bedzie @ to zrobie jutro test. Nie sadze, aby byl pozytywny...


trzymam kciuki:tak:ja mam synka 1.6 letniego:-)a teraz miałam pierwsze staranka w tym cyklu o drugiego dzidziusia i czekam także na testowanko;-)
 
Jeśli można, to chciałabym się dopisać do staraczek :)
Mam 26 lat, jestem z wielkopolski i właśnie zaczynam pierwsze starania o dzieciątko. Jesteśmy prawie 2 lata po ślubie i mamy nadzieję, że szybko uda się zafasolkować.
Witaj wśród nas:tak:
U mnie dwa lata miną dokładnie we wtorek:-)
Też staram się o pierwsza dzidzię:tak:
Trzymam kciuki, pozdrawiam:tak:

Hope33 witaj w naszym gronie staraczek:tak:
 
Witam nower dziewczynki- Ole i Hope- mam nadzieje, ze nie pominelam nikogo :)
U mnie stres na calego na dniach ma sie pojawic @ a raczej liczymy, ze nie przyjdzie. Poza tym pogoda super ale M wypral fotele w aucie- i je zaklada- normalnie ... szal- niedziela a on tu takie rzeczy robi, ale za to mam czas na forum. Duzo dziewczyn bedzie testowac na dniach wiec 3mam za Was i za siebie rowniez kciuki. Ktoras napewno zafasolkuje- sezon przeciez rozpoczety na maksa :)
 
Dziękuję Wam wszystkim za tak miłe przywitanie :D
Trzymam kciuki żeby Wasze testy wyszły pozytywnie!!! A sama zabieram się do "roboty" bo owulacja już blisko a nam się dziewczynka marzy :)
 
Witam wszystkie Panie bez wyjątku.
Od dwóch dni brak mi siły, non stop mi się spać chce a w dodatku dopadło mnie jakieś przeziębienie ( na pewno nie świńska grypa…ihihih ), mam zatkany nos i drogi oddechowe. Stąd moja niepełna obecność na BB – czytałam ale nie pisałam. Wczoraj byliśmy na zakupkach – mam nowe adidaski J)) na grillu – opiłam się piwka..I było miło..
Z mężusiem staranki trwają, ale raczej pod kątem przyjemności a nie dzidziulki – co będzie to będzie..
Nadal szukam innej pracy, w tej jestem bo jestem – nie mam z niej ani satysfakcji ani przyjemności..

Wszystkim przesyłam duzo ciepełka ( ale nie buziaków żeby nie zarazac )..Brzuchatki – dla was szczególnie dużo spokoju i cierpliwości..A dla starających się duuuzol nadzieji i wiary w to ze będzie dobrze..
 
reklama
witam nowe forumowe staraczki :tak:;-) i trzymam mocno kciukasy! :happy2:
Jak tam po wekendzie majowym???
U nas oki toki:happy2: super jest.


pozdrawiam
 
Do góry