reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Hej Dziewczyny

Zrobiłam dziś test i wyszły DWIE GRUBE KRECHY :-). Zdjęcie wrzucę jak znajdę kabel albo Maggie (bo wysłałam jej Mmsem).

Nadal nie mogę w to uwierzyć :-)

Kochana to uwierz:-) ogromne gratulacje:-D

Witam bardzo serdecznie!!!
Jestem od niedawna na tej " stronce"...postanowiłam że i ja dołączę do tego wątku gdyż wrównież będziemy się starać o dzidziusia w tym roku. :-)
Mogę nawet stwierdzić że moje starania już się zaczeły gdyż nastąpiła poprawa w leczeniu z czego az boje sie cieszyc żeby nie zapeszyć...niestety leki musze brac do konca czerwca a od sierpnia będziemy działać...
mam nadzieje ze uda się....na samą myśl juz się ciesze:tak:

Witam Kochana:tak:

Witajcie kochane Staraczki!!
Nie było mnei tu mnóstwo czasu, ale pojawiam się znowu- ja i moje DWIE KRESECZKI!!!
Udało się i to zupełnie niespodziewanie, nie spodziewałam się tego zupełnie, ale maleństwo już jest więc przesyłam Wam MNÓÓÓÓÓSTWO FLUIDKÓW
i życze samych II !!!!!!!!!!!!!!!!!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Kochana gratulacje:-D

Witajcie kochane:-D padam na pyszczek:baffled: ale sypialnia skończona:tak::tak: tzn. śpimy w niej, ale jeszcze parę dodatków zostało:-D
 
reklama
Gratulacje Agunia,cieszę się razem z tobą:-),mam nadzieje że mi za tydzien też wyjdą dwie krechy bo właśnie jestem po no i czekam teraz z niecierpliwością:-(Jeszcze raz gratulacje
 
A ja się dzisiaj zaraz z rana pokłóciłam z mężem, bo mieliśmy jechać na kajaki (które były zaplanowane wcześniej, ale zanim dowiedziałam się o ciąży). Od początku nie miałam chęci jechać, a teraz to w ogóle. Ostatnie czego mi trzeba to pływać po jakiś lasach (a u nas dzisiaj dość chłodnawo jak dla mnie). W dodatku dzisiaj mnie trochę gardło boli i mam lekki katar. Ale on uważa, że wszystko jest ok, bo to dopiero początek. No dzięki, ja mam ryzykować przeziębieniem, bo on nie będzie miał z kim siedzieć w kajaku ????!!!!!. No i się pożarliśmy i oczywiście nie pojechałam :crazy:. Jak myślicie dobrze zrobiłam, czy może to ja przesadzam????? :crazy:
no pewnie, ze dobrze zrobilas. On jakby sie pprzeziebil to wezmie stado lekow a Ty bedziesz mogla jedynie apap i wode z sola i zadnych innych wspomagaczy. Niech sam plywa jak ma ochote ...
Dziewuszkia ja się będę opiekowac dwuletnim Filipkiem:-D
Będę pracowac od poniedziałku jako niania:tak::-D
Dziś przyjdzie Filipek z mamą po mnie i pójdziemy do nich do domku by maluszek się "oswoił" ze mną:tak:
Cieszę, się bo to sama przyjemnośc a jeszcze jak za to placą to juz wogóle:-D
no to bedziesz miala wprawe w opiece nad dzieckiem, ja kiedys tez bawilam sie w nianie ale to bylo tylko przez rok i juz bardzo dawno temu. Ale fajne zajecie:-):-):-)
 
Jeśli można, to chciałabym się dopisać do staraczek :)
Mam 26 lat, jestem z wielkopolski i właśnie zaczynam pierwsze starania o dzieciątko. Jesteśmy prawie 2 lata po ślubie i mamy nadzieję, że szybko uda się zafasolkować.
 
Jeśli można, to chciałabym się dopisać do staraczek :)
Mam 26 lat, jestem z wielkopolski i właśnie zaczynam pierwsze starania o dzieciątko. Jesteśmy prawie 2 lata po ślubie i mamy nadzieję, że szybko uda się zafasolkować.

Witaj Kochana w naszym gronie:-D

Ja wczoraj padłam strasznie:baffled: i nie wiem jak nastawiłam budzik, ale nie zadzwonił i Narzeczonek spóźnił się pół godzinki do pracy, ale chyba nic się nie stanie:-p będzie w pracy do 17, więc wybieram się z siostrami na zamek w Będzinie, żeby jakoś czas zabić, a pogoda u nas dziś super:-D buziaczki i udanej niedzieli życzę:-)
 
Hej dziewczynki.Piękna pogoda dzisiaj:-)Ja sie wczoraj naskakałam nad robieniem ciast bo miałam w domu imprezke bo mój mężuś ma urodzinki:-)Wieczorem ledwo chodziłam tak mnie kręgosłup boli. Ide zaraz na śniadanko bo mały sie obudził i sie dopomina;-) Miłej niedzieli życze:-)
 
Witajcie dziewczyny...

Jeśli można, to chciałabym się dopisać do staraczek :)
Mam 26 lat, jestem z wielkopolski i właśnie zaczynam pierwsze starania o dzieciątko. Jesteśmy prawie 2 lata po ślubie i mamy nadzieję, że szybko uda się zafasolkować.
witaj i trzymamy kciuki, zeby szybko wam sie udalo zafasolkowac:-):-)
 
Witajcie,
Probowalam dolaczyc do staraczek po raz drugi, ale jakos tam pusto.
Moze mnie stad nie "wykopiecie"? :sorry:
Moja historia:
Mam juz 3 letnia coreczke i to byla moja pierwsza ciaza i bez wiekszych problemow. Po 2 latach mialam ciaze pozamaciczna i operowano mnie w 6 tc. Stracilam rowniez jeden jajowod.
Teraz znowu sie staramy (od 10 mies) i przez caly ten czas ludze sie, ze moze wlasnie teraz. Objawow doszukuje sie we wszystkim, a ze tym razem zadnych nie mam (wczesniej na 3-6 dni przed @ bolaly mnie piersi, a w drugiej polowie cyklu mialam bole jajnika) i temperatura w pochwie do wczoraj 36.9. Dzis niestety 36.6 i nadal nic mnie nie boli. Dzis jest termin @ i probuje jeszcze sobie wmowic, ze moze mam zly termometr :-(
Pozdrawiam wszystkie staraczki.
 
reklama
Jeśli można, to chciałabym się dopisać do staraczek :)
Mam 26 lat, jestem z wielkopolski i właśnie zaczynam pierwsze starania o dzieciątko. Jesteśmy prawie 2 lata po ślubie i mamy nadzieję, że szybko uda się zafasolkować.

Witajcie,
Probowalam dolaczyc do staraczek po raz drugi, ale jakos tam pusto.
Moze mnie stad nie "wykopiecie"? :sorry:
Moja historia:
Mam juz 3 letnia coreczke i to byla moja pierwsza ciaza i bez wiekszych problemow. Po 2 latach mialam ciaze pozamaciczna i operowano mnie w 6 tc. Stracilam rowniez jeden jajowod.
Teraz znowu sie staramy (od 10 mies) i przez caly ten czas ludze sie, ze moze wlasnie teraz. Objawow doszukuje sie we wszystkim, a ze tym razem zadnych nie mam (wczesniej na 3-6 dni przed @ bolaly mnie piersi, a w drugiej polowie cyklu mialam bole jajnika) i temperatura w pochwie do wczoraj 36.9. Dzis niestety 36.6 i nadal nic mnie nie boli. Dzis jest termin @ i probuje jeszcze sobie wmowic, ze moze mam zly termometr :-(
Pozdrawiam wszystkie staraczki.


witam was wszystkie i życze szybkiego zafasokowania:tak:u nas wam sie spodoba i na pewno "nie wykopiemy":no:;-)my tu jak rodzina:-)
 
Do góry