reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

a tak wogole to Witam was dziewczyneczki;) jak ja sie ciesze,ze juz sobota i mam wolny weekend,a i humorek mi dopisuje i jak na razie sie nie doluje:))
Super, oby tak dalej. Możesz mi podesłać troszke tego dobrego humorku? :tak:

PS. Dziewczyny! Jak Wy to robicie,że w jednym Waszym poście umieszczacie kilka cytatów? Ja nie umiem... Hihi!
Kochana, pod każdym postem jak sie zalogujesz masz 3 pola: cytuj, +, odpowiedz. Jeżeli chcesz zacytować pare postów to klikasz w te plusiki pod nimi (zmienią się na podświetlone minusiki) i jak już wszystkie będziesz miała to wtedy klikasz odpowiedz i gotowe. :-)
 
reklama
z okazji urodzin - WSZYSTKIEGO NAJ!!!


witam - wieki mnie nie bylo...tzn.podczytuje Was prawie codziennie!:biggrin2:ale jakos nie zawsze sama mam co pisac..:baffled:

Przede wszystkim Gratuluje tym ktrym sie udalo- oraz tym, kore znaja plec swojego bejbika!
Trzymam kciuki za nas pozostale;-)

i uderzam z pytaniem- bo...nie kumam o co chodzi z moja temp.


moja temp utrzymywala sie ok 37.00...w dniu owulki (wg obliczen i uczucia - klucia jajnikow, wzdetego brzucha, babelkow...taki dyskomfort comiesieczny w dniu owulki) wypadla wczoraj/dzis(13/14 dc)...i mierze temp- a tu wczoraj 36,8 a dzis 36,6 -----------to prawidlowo?...owulke mam dzis...czy spadek temp. zapowiada owulke- bo juz glupieje........................


blagam pomozcie!:baffled: humor do bani - bo jak z pierwszym dzieckiem nic nie bylo----------zadnych obliczen po siup udalo sie za 2 razem tak teraz---------wyniki moje ze mna wszystko ok( maz jeszcze nie badany)--i nic nic nic...tylko co miesieczne lzy....Tak marzylam o roznicy wieku 3 lata...a tu no jeszcze jest cien szansy - bo urodzilabym ewentualnie na koniec grudnia...ale juz mi rece opadaja..i nie wierze, ze sie uda...co z moja temp?...
 
moja temp utrzymywala sie ok 37.00...w dniu owulki (wg obliczen i uczucia - klucia jajnikow, wzdetego brzucha, babelkow...taki dyskomfort comiesieczny w dniu owulki) wypadla wczoraj/dzis(13/14 dc)...i mierze temp- a tu wczoraj 36,8 a dzis 36,6 -----------to prawidlowo?...owulke mam dzis...czy spadek temp. zapowiada owulke- bo juz glupieje........................


blagam pomozcie!:baffled: humor do bani - bo jak z pierwszym dzieckiem nic nie bylo----------zadnych obliczen po siup udalo sie za 2 razem tak teraz---------wyniki moje ze mna wszystko ok( maz jeszcze nie badany)--i nic nic nic...tylko co miesieczne lzy....Tak marzylam o roznicy wieku 3 lata...a tu no jeszcze jest cien szansy - bo urodzilabym ewentualnie na koniec grudnia...ale juz mi rece opadaja..i nie wierze, ze sie uda...co z moja temp?...

Spokojnie :-) tylko spokoj Cie uratuje bo tak to sie zablokujesz i bedzie po ptokach i po co Ci to :-) Ile sie staracie?? Po 1 to ze 1 dziecko od razu nie znaczy ze z drugim tak bedzie, nasz organizm to jedna wielka zagadka, szczegolnie jak sie bardzo tego chce czasem tym bardziej nie wychodzi...Ja z 1 zloty strzal a na drugie czekalam noooo dlugo tez chcialam 2-3 lata roznicy a bedzie 6:szok: i coz porodzaic 3 lata staran....wiec spokojnie nie zawsze wszystko da sie idealnie zaplanowac...A co do tempki jest super ok, bo tempka spada czesto przed owu by potem skoczyc...Ktory to dzien cyklu i jak dlugie cykle?? ja mialam zwykle temke 36,6-36,7 potem mi spadala 36,5 i w dniu owu 36,4 by po owu skoczyc na 37 wiec jak juz mialam te 36,5 to wiedzialam ze sie zbliza ale ja mierzylam tempke 3 lata z przerwami wiec znalam organizm jak wlasna kieszen + obserwacja sluzu, szyjki i bol okoloowulacyjny...dodam badania mialam ok:-)
 
MADZIAS i ja się przyłączam to życzeń urodzinkowych:tak:
Wszystkiego najlepsze,wszystkiego co sobie wymarzysz aby się spełniło,zdrowia dla waszej całej rodzinki i wiele wiele wiele innych życzeń,aby się spełniło:tak:

ps.jak dłużej utrzymie się taka pogoda wyskocze ze synkiem na długi wyczekiwany spacerek po tych głupich chorubskach:tak:POZDROWIONKA DLA WAS WSZYSTKICH:tak:
 
dziekuje Ci za odpowiedz

cykle mam 26 dniowe - owulacje wyczuwam doskonale(bylam tez w poprzednim cyklu na monitoringu w dniu owulki- ale to w Pl i meza nie bylo przy mnie) i na podst. sluzu...doskonale wiem kiedy owulka..czuje...ale jak nie wychodzi to glupieje- dlaczego..czy ten bol ..spadek temp. oznacza owulke(wowczas serduszkowac|?) czy po wzroscie temp?..jak bol owulacyjny ustaje?..bol to rosnace jajeczka, czy pekajacy pecherzyk?...nic nie kumam ..im wiecej analizuje...
staramy sie od sierpnia...z przerwami..wychopdzi 4pelne cykle
 
Madziaas nasza czujna Maggie nie śpi tylko wciąż czuwa. Ta więc i ja przyłączam się Kochanie do życzeń: Spełnienia marzeń, spokojnego oczekiwania na dzidziusia i przede wszystkim szybkiego i bezbolesnego porodu! A później już tylko radości, miłości i szczęścia!;-)
 
Kochana, pod każdym postem jak sie zalogujesz masz 3 pola: cytuj, +, odpowiedz. Jeżeli chcesz zacytować pare postów to klikasz w te plusiki pod nimi (zmienią się na podświetlone minusiki) i jak już wszystkie będziesz miała to wtedy klikasz odpowiedz i gotowe. :-)

Dziękuję za podpowiedz. :-D Ja kombinowałam i kombinowałam. Klikałam w ten + ale zrobił się różowy i nie wiedziałam czy to dobrze czy źle. :-D:-D:-D

Jak się czujesz Maggie? Byłaś już u lekarza? Buziaki i miłego dzionka! Ja niestety znowu do pracy idę. :-( Jutro dopiero wolne.
 
Dziękuję za podpowiedz. :-D Ja kombinowałam i kombinowałam. Klikałam w ten + ale zrobił się różowy i nie wiedziałam czy to dobrze czy źle. :-D:-D:-D

Jak się czujesz Maggie? Byłaś już u lekarza? Buziaki i miłego dzionka! Ja niestety znowu do pracy idę. :-( Jutro dopiero wolne.

kasiulek - to mam nadzieję że teraz już jasne i nie będziesz miała problemów z cytowaniem.
Do lekarza ide na 13:30 a czuje sie kiepsko. Boli mnie krzyż i już czwarty dzień budze sie o 6 rano bo mi niedobrze. Ale to jest nic - to wszystko ujdzie. Gorzej że między nami nie jest lepiej i sie nie zapowiada na zmiany. Powiedziałam że mi przykro i wogóle ale on powiedział że przesadzam i tak już będzie - nic sie nie zmieni.

Kroptusiu - widzisz, nie wiem komu powinnaś tyłek przetrzepać, chyba jednak jemu a nie mi. Oglądałam Twoją kropeczkę na usg. Ciekawa jestem swojej. Jeszcze tylko 3 godzinki ...
 
Ostatnia edycja:
czesc moje kochane robaczki :)))

dzisiaj mam pieknie wspanialy humor, chociaz wczorajszy wieczor wcale tego nie zapowiadal..

Wczoraj mielismy rocznice naszego zwiazku i ten wredny małz zapomnial, dopiero jak sie rozwylam i przez lzy wykrzyczalam mu w twarz to sie zreflektowal..a wylam najpierw jakas godzine zanim zapytal co sie stalo...no co za malpa z niego!!!!!!!!!!!
ale za to pozna noca byly takie cudowne przytulanki ze az OH... :)
 
reklama
Do góry