reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Dzień dobry Kochane,


Madziaas - Z Okazji Twoich Urodzin życzę Ci Duuuuużo Zdrówka, Zdrówka dla Twojego Synka, Spełnienia Wszystkich Marzeń i tych duuuużych i tych mniejszych, Radości i Miłości, Uśmiechu i Szczęścia. Przesyłam(y) 1000 buziaczków. A to dla Ciebie:

0328.jpg
:-)
Cześć dziewczynki.Ja od rana robie ciasta :-) Dziękuje ja kochane za życzenia.Niewiem czy to przez ciąże ale sie wzruszam dzisiaj od życzeń:-D:-D
 
MAGGIE TRZYMAM KCIUKI ZEBY WSZYSTKO BYLO OK,DAJ ZNAC PO WIZYCIE;-)PRZESYLAM DOBRY HUMOREK:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)DLA CIEBIE I TWOJEGO MALEGO GROSZKA:tak:,M SIE NIE PRZEJMUJ NAPEWNO SIE MU POPRAWI DLA NIEGO TO JEST NOWA SYTUACJA I MOZE NIE UMIE SIE ODNALEZC,A JAK MU SIE NIE POPRAWI TO PRZYJADE I MU PRZETRZEPIE TYŁEK:)IDZIE Z TOBA DO GINA ?
 
Ja się zbieram na spacerek:-)zaglądne tutaj póżniej:tak:

Taka piękna pogoda, że szkoda w domu siedziec:tak::-D
Ja wczoraj byłam w Olsztynie z moim P bo musiał na zajęcia jechac. Potem sobie pospacerowalismy i bylo cudownie:-D

Dziękuje kochane jesteście. Ja sie dzisiaj śmieje i płacze,ale ze mnie wariatka :tak:
STO LAT KOCHANA:laugh2::tak::-D:rofl2:



U mnie Kochane staranka pełną parą:rofl2::happy::rofl2:
Przed wczoraj przytulanko, dzis rano przytulanko, hihihi:laugh2::rofl2::laugh2:
Nie nastawiam się oczywiście ale wiecie jak to jest:-p
Dziś odwiedziła nas ciocia męża i zaczęła temat o dzidziusi i tak się ucieszyła jak jej powiedzieliśmy, że się staram, że hoho:tak::-D
Oglądała ubranka i była zachwycona:-p:rofl2::tak:
Ubranek mamy sporo bo zawsze a to mój brat coś przywiezie z zagranicy albo sami kupimy... wiem, wiem, schiza na maksa, no ale co poradzic:zawstydzona/y::tak::-D
Te malutkie cudeńka takie piękne są:laugh2::rofl2:
Kompletujemy już na przyszłośc:-p:tak::-D
 
reklama
Cześć dziołszki :-).

Ja dzisiaj trochę dziwnie się czułam. To znaczy od nocy strasznie mnie bolały piersi, tak, że czułam je przy każdym obracaniu się na boki a do tego kłuło mnie dość mocno w prawym jajniku, tak że nawet się w nocy obudziłam. Utrzymywało się to dzisiaj przez pół dnia. Nigdy tak nie miałam, a na pewno nie jest to owulacja, bo wyższą tempkę mam już od dobrych paru dni. Ciekawa jestem, co to takiego?
Wyczytałam już, że takie kłucie może być objawem implantacji zarodka, gdyż jajnik z którego była owulacja zaczyna produkować duże ilości hormonów ciążowych. Teraz jestem trochę skołowana, bo wyczytałam też, że zarodek zagnieżdża się ok 4-12 dni po owulacji a u mnie byłby to dopiero 4 dzień. Hmmmm dziwne.

Czy któraś z was zaciążonych miała takie kłucie????? :szok:


Ja czulam klucie w jajnikach czasem na samym poczatku, do tej pory jak spie i gwaltownie zmieniam pozycje to mnie lekko zakluje. Moze to byc wiec objaw poczatku ciazy:) Poza tym w dniu, kiedy nie dostalam pierwszej miesiaczki klul mnie pol dnia jeden jajnik, dlatego bylam pewna, ze za chwile @ przyjdzie.
 
Do góry