reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
No i jestem juz po spacerku:-)super niebieskie niebo,słoneczko tylko troche ten wiatr przeszkadza,ale da sie;-)
AGNIESIAK ubranek nigdy za wiele:tak:
MAGGIE daj znac po wizycie,a M jak też tu piszą nieprzejmuj się widocznie inaczej skrywa emocje niż my,a ty kochana nie stresuj siebie i nie naciskaj na M przyjdzie i ten czas że i mu poleci łezka z waszej fasolki;-)
 
ja zaciazona nie jestem, ale mam identyczne objawy tj klucie i ciagniecie jajnika
a u mnie to bylby 3-4 dzien od owulacji
moze cos w tym jest ......

Monika no to mamy podobnie. Ja nie sądzę, żeby to była podwójna owulacja, bo nigdy tak nie miałam. Mam tylko nadzieję, że nie jakaś torbiel czynnościowa, bo kiedyś mi się coś takiego zrobiło, ale to było dawno, po odstawieniu pigułek i zaraz po miesiączce się wchłonęło.

Kochana, pod każdym postem jak sie zalogujesz masz 3 pola: cytuj, +, odpowiedz. Jeżeli chcesz zacytować pare postów to klikasz w te plusiki pod nimi (zmienią się na podświetlone minusiki) i jak już wszystkie będziesz miała to wtedy klikasz odpowiedz i gotowe. :-)

Też dzięki za tą podpowiedź, bo również nie kumałam jak robić wiele cytataów w 1 poście. THX Maggie :-).

moja temp utrzymywala sie ok 37.00...w dniu owulki (wg obliczen i uczucia - klucia jajnikow, wzdetego brzucha, babelkow...taki dyskomfort comiesieczny w dniu owulki) wypadla wczoraj/dzis(13/14 dc)...i mierze temp- a tu wczoraj 36,8 a dzis 36,6 -----------to prawidlowo?...owulke mam dzis...czy spadek temp. zapowiada owulke- bo juz glupieje........................

Gracjaska ---> Przed owulacją może być spadek temperatury :tak:. Nawet po owulacji temperatura może spaść poniżej linii wyższych temperatur, ale zwykle tylko na jeden dzień i potem już do okresu utrzymują się wyższe temperatury.


Ja czulam klucie w jajnikach czasem na samym poczatku, do tej pory jak spie i gwaltownie zmieniam pozycje to mnie lekko zakluje. Moze to byc wiec objaw poczatku ciazy:) Poza tym w dniu, kiedy nie dostalam pierwszej miesiaczki klul mnie pol dnia jeden jajnik, dlatego bylam pewna, ze za chwile @ przyjdzie.

U mnie póki co się to nie powtórzyło, ale właśnie przedwczoraj w nocy obudziłam się, jak mnie tak zakłuło i potem jak chciałam sięgnąć po szklankę z wodą, to też się tak gwałtowniej poruszyłam i znowu mnie to kłuło. Potem jeszcze przez pół dnia w pracy to miałam, że ciężko mi się było podnieść z krzesła, a potem minęło :eek:. Sama nie wiem. Dzisiaj spokój, tylko dalej mnie piersi bolą.
 
kasiulek - to mam nadzieję że teraz już jasne i nie będziesz miała problemów z cytowaniem.
Do lekarza ide na 13:30 a czuje sie kiepsko. Boli mnie krzyż i już czwarty dzień budze sie o 6 rano bo mi niedobrze. Ale to jest nic - to wszystko ujdzie. Gorzej że między nami nie jest lepiej i sie nie zapowiada na zmiany. Powiedziałam że mi przykro i wogóle ale on powiedział że przesadzam i tak już będzie - nic sie nie zmieni.


Wszystko bedzie dobrze, daj mu wiecej czasu, nie naciskaj, bo jeszcze pogorszysz sytuacje. Dla faceta to pierwsze tyg., ciezej mu sobie wyobrazic, ze tam cos sie dzieje, ze powstalo nowe zycie, za wczesnie na to... moja maz jest doskonaly, ale zawsze taki byl, kochany i opiekunczy. Ale moja przyjaciolka, ktora rodzila m-c temu muiala czekac do 20 tyg. zeby jej mezczyzna uwierzyl, ze jest w ciazy. Tez sie niby-nie interesowal, olewal jej obawy, nie mogla z nim o niczym prozmawiac. Widocznie do niektorych facetow to tak szybko nie dociera, zreszta mowi sie, ze kobieta zostaje matka w chwili poczecia, a mezczyzna ojcem dopiero w chwili porodu. Glowa do gory wiec, wypoczywaj i ciesz sie, ze mozesz zobaczyc swoja dzidzie juz dzisiaj, ja niestety jeszcze 4.5 tyg. musze czekac na to szczescie. Ale wierze, ze wszystko bedzie w pozadku, odrzucam wszystkie zle mysli.
Napisz jak pierwsze badania koniecznie.
Buziaki.
 
Madziaas życzę wszystkiego najlepszego, odpoczynku, zdrowia, szczęśliwego rozwiązania i spełnienia marzeń.

Dziewczyny, przed chwilą zrobiłam test. Wyszły dwie kreski. Nie wierzę. Cała się trzęsę.
 
reklama
Do góry