reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Cześć dziołszki :-).

Ja dzisiaj trochę dziwnie się czułam. To znaczy od nocy strasznie mnie bolały piersi, tak, że czułam je przy każdym obracaniu się na boki a do tego kłuło mnie dość mocno w prawym jajniku, tak że nawet się w nocy obudziłam. Utrzymywało się to dzisiaj przez pół dnia. Nigdy tak nie miałam, a na pewno nie jest to owulacja, bo wyższą tempkę mam już od dobrych paru dni. Ciekawa jestem, co to takiego?
Wyczytałam już, że takie kłucie może być objawem implantacji zarodka, gdyż jajnik z którego była owulacja zaczyna produkować duże ilości hormonów ciążowych. Teraz jestem trochę skołowana, bo wyczytałam też, że zarodek zagnieżdża się ok 4-12 dni po owulacji a u mnie byłby to dopiero 4 dzień. Hmmmm dziwne.

Czy któraś z was zaciążonych miała takie kłucie????? :szok:
ja zaciazona nie jestem, ale mam identyczne objawy tj klucie i ciagniecie jajnika
a u mnie to bylby 3-4 dzien od owulacji
moze cos w tym jest ......
 
reklama
Według suwaczka dziś mam owu a mąż 250 km ode mnie.... ehh
Witam was dziewczyny!
Trochę mi dziś smutno, bo też zbliżam się do owulacji, a mój mąż parę metrów odemnie śpi i nie ma dziś ochoty na przytulanki
Czasami już mam tego dość, to zawsze ja muszę namawiać i przypominać kiedy mam owu, a w sumie on i tak tak to ignoruje
 
Witam wszystkie nowe forumowiczki:-D

Kochane ja nie za bardzo mam czas, żeby doczytać co napisałyście, ale jak wrócę to wszystko nadrobię:-D obiecuję:-)

My jeszcze nad morzem nie byliśmy, ale może dziś się uda:-) pogodę mamy super cały czas mega słoneczko:tak: jesteśmy już po wszystkich meczach w grupie i wszystki wygrane:tak: więc po 17 (o 16 otwarcie turnieju) gramy mecz o wejście do najlepszej ósemki:-D powiem Wam, że nie gram za dużo, bo narazie nie ma potrzeby dopiero na te ważniejsze mecze mnie wpuszczą, ale już zapomniałam jaka to jest frajda tak sobie pograć, bo chyba już pół roku nie byłam na parkiecie:baffled:

Trzymajcie kciuki i postaram się na bieżąco informować:-)

Kochanie a co Ty trenujesz? Maggie obstawia siatkówkę więc ja żeby nie było tak samo (chociaż też to mi pierwsze przyszło do głowy) powiem,że koszykówkę. Pozdrawiam i wracaj prędko!
 
dziękuje za mile przyjecie
i juz mam konkretna sprawadziewczynki pomozcie bo nie rozumiem
zawsze owulacje mialam 17 dc
w tym miesiacu testy nie pokazywaly II kresek w 15dc jak to zwykle bywalo, wiec testowalam wytrwale dalej, II kreski wyszly 17dc no i byly przytulanka
wczoraj wieczorem cykaly mi jajniki i dzisiaj rano rowniez i nadal mnie jakby "ciągną w dół jak ciężarki" wiec przed chwila zrobilam test i sa II grube krechy - w 20 dc
nic z tego nie rozumiem .... jesli II krechy wyszly 17 dc to dlaczego w 20dc znowu sa II ladne krechy????
o co chodzi? czy wy cos z tego rozumiecie?



a tak na marginesie to niezle sie tu u was dzieje
wyszlam na 3 godzinki z domu, wracam a tu tyle do czytania, super

Witaj Moniś! A nie myślałaś o tym,że jakimś sposobem masz dwa razy owulację w jednym cyklu? :-) Ja tak miałam ostatnio. Pierwszy pęcherzyk w 17 dniu,a drugi w 19. Ja brałam wtedy clo,ale może u Ciebie i bez tego pęcherzyki tak ładnie dojrzewają. Jak będziesz u gina to może zapytaj czy tak może być? Milej nocki!

PS. Dziewczyny! Jak Wy to robicie,że w jednym Waszym poście umieszczacie kilka cytatów? Ja nie umiem... Hihi!
 
Ostatnia edycja:
Witam was dziewczyny!
Trochę mi dziś smutno, bo też zbliżam się do owulacji, a mój mąż parę metrów odemnie śpi i nie ma dziś ochoty na przytulanki
Czasami już mam tego dość, to zawsze ja muszę namawiać i przypominać kiedy mam owu, a w sumie on i tak tak to ignoruje


Tak to jest z Chłopami :p Nie wiedzą co my czujemy, co miesiąc @ potem czekamy na upragnioną owulacje a ich akurat "głowa"boli" .Dlatego mnie przez resztę miesiąca też boli głowa i wszystko inne:D i jest wesoło a swoją drogą ja jestem za tym żeby każdy facet raz w życiu urodził kamień nerkowy:p
 
Witaj Moniś! A nie myślałaś o tym,że jakimś sposobem masz dwa razy owulację w jednym cyklu? :-) Ja tak miałam ostatnio. Pierwszy pęcherzyk w 17 dniu,a drugi w 19. Ja brałam wtedy clo,ale może u Ciebie i bez tego pęcherzyki tak ładnie dojrzewają. Jak będziesz u gina to może zapytaj czy tak może być? Milej nocki!

PS. Dziewczyny! Jak Wy to robicie,że w jednym Waszym poście umieszczacie kilka cytatów? Ja nie umiem... Hihi!

kasiulek tez o tej podwojnej owulacji pomyslalam i polecialam do gina na usg, ale okazalo sie ze on nic tam nie widzial, pecherzykow nie bylo, to chyba jakies bole poowulacyjne
co prawda nie mialam wczesniej az takich, no ale coz, jak to gin powiedziala nie kazda owulacja musi byc taka sama
 
Witam was dziewczyny!
Trochę mi dziś smutno, bo też zbliżam się do owulacji, a mój mąż parę metrów odemnie śpi i nie ma dziś ochoty na przytulanki
Czasami już mam tego dość, to zawsze ja muszę namawiać i przypominać kiedy mam owu, a w sumie on i tak tak to ignoruje
tak to juz jest gabusiu z tymi chlopami,ja z moim M tez tak mam,wczoraj mu powiedzialam,ze przechodze na diete:),mam nadzieje,ze wytrwam:p,a on mi na to przeciez mamy miec baby to nie mozesz sie odchudzac,bo to ''wyniszcza organizm'',no,a ja mu na to,ze zeby miec dziecko to trzeba sie poprzytulac,a przy jego checiach moze byc kiepsko,a on mi na to od jutra dzialamy co drugi dzionek:?,zobaczymy jak bedzie...
 
tak to juz jest gabusiu z tymi chlopami,ja z moim M tez tak mam,wczoraj mu powiedzialam,ze przechodze na diete:),mam nadzieje,ze wytrwam:p,a on mi na to przeciez mamy miec baby to nie mozesz sie odchudzac,bo to ''wyniszcza organizm'',no,a ja mu na to,ze zeby miec dziecko to trzeba sie poprzytulac,a przy jego checiach moze byc kiepsko,a on mi na to od jutra dzialamy co drugi dzionek:?,zobaczymy jak bedzie...
a tak wogole to Witam was dziewczyneczki;) jak ja sie ciesze,ze juz sobota i mam wolny weekend,a i humorek mi dopisuje i jak na razie sie nie doluje:))
 
Witam
Mój M uważa, że jak sie nie zabezpieczamy to już są starania i dzidzia kiedy ma być to będzie. Też się cieszę, że już jest weekend.
 
reklama
Dzień dobry Kochane,


Madziaas - Z Okazji Twoich Urodzin życzę Ci Duuuuużo Zdrówka, Zdrówka dla Twojego Synka, Spełnienia Wszystkich Marzeń i tych duuuużych i tych mniejszych, Radości i Miłości, Uśmiechu i Szczęścia. Przesyłam(y) 1000 buziaczków. A to dla Ciebie:

0328.jpg
:-)
 
Do góry