reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMUSIE po IN-Vitro

reklama
Kasik ja mam te dwa i obydwa są fajne. Tiny love rozkłada sie na płasko wiec dziecko może w nim długo spać. Ma tez melodyjki, wibracje i światełka ale jest ciężki wiec raczej nie do przenoszenia w ta i w ta. Chicco tez ma wibracje, i ma odgłosy natury. Jest lekki wiec można przenosić. Jedyny minus to to ze pałąk ma pastelowy i mały sie nie interesuje, ale może z czasem zacznie. Pozycja jest tez fajna do drzemek bo nie jest bardzo siedząca.
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    15,9 KB · Wyświetleń: 48
  • image.jpg
    image.jpg
    19 KB · Wyświetleń: 46
  • image.jpg
    image.jpg
    15,5 KB · Wyświetleń: 50
Piotruś ma bujaczek tiny love taki jaki wkleila Emilia. Uwielbia go. Mojej siostry dwulatka jak przychodzi tez uwielbia w nim siedzieć :-)
 
Witajcie -dawno mnie nie było :) w kwestii leżaczka u nas tiny love -ten sam co u emilia. Grześ bardzo go lubi, Mata jest ok ale dopiero teraz - a lubi tez serie oczami maluszka, no i wszystkie zabawki co wydają dzwięki -na czele z gadającym papą smerfem z jarmarku od jakiejś ciotki - az mio patrzec jak mu się buzia rozpromienia na jego widok
 
Witam mamusie! Oby wasze pociechy Daly wam duzo szczescia! Ja obecnie jestem Po zaplodnieniu invitro I nie moge sie doczekac a zarazem sie panicznie boje 2 czerwca. Wtedy bede miec pierwszy test z krwi czy udalo sie !
 
Kasik już w weekend wzruszylam się bo M zrobił mi kubek ze zdjęciem Ali z napisem Pierwszy dzień matki :-) to ten sam fakt że w końcu jestem matką wycisnal ze mnie łzy :-D

Dziewczyny a jak udało się Wam Poznańskie spotkanie? Impreza była? ;-)
 
reklama
Do góry