reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

MAMUSIE po IN-Vitro

reklama
Kasik całkiem możliwe, że Junior płakał, bo za dużo miał stymulacji podczas jednego dnia. Podobnie było z Jagienką. Brzuszek ją bolał i płakała wieczorem, jak w dzień przyszło za dużo gości. Układ nerwowy takiego malucha jest niedojrzaly i musi odreagować.
 
hej dziewczyny:)
oferta :) mam dwa opakowania herbatki bocianek do oddania bo mi już praktycznie mleka nie starcza nawet na karmienie poranne po nocy ani wieczorne po całym dniu, więc już nie ma sensu pić herbatek, tylko będę musiała zakończyć karmienie piersią... znajdzie się jakaś chętna na przygarnięcie?? i jeszcze pełne opakowanie wkładek laktacyjnych Johnsona... poproszę adres na priv to bym może komuś przesłała bo mi tylko zawadzać będą:) jak coś to która pierwsza się odezwie ta dostanie paczkę:)
a moje dziecię opanowało dziś w końcu porządnie kulanie się z plecków na brzuszek:) odwrotnie już tak ładnie się kulał jak miał trzy miesiące, ale teraz na dłoniach podparty z ładnym widokiem na wszystko nawet się nie stara odwracać tylko podziwia świat:)
i mamy dziś pięć miesięcy:) oj zleciało szybko:) wyklejam mu właśnie zdjęciami album - taki dla niego na pamiątkę pierwszego roczku tworzę... i był taki mały że aż szok:) kiedy ten kluseczek mój tak urósł:)
 
a jeszcze mam pytanko... niedawno było, ale jakoś przeoczyłam odpowiedzi albo nie rozwinął się temat... w czym śpią wasze maluchy??
Janek śpi pod kołderką, bo śpiworki jak był mniejszy i ulewał to były codziennie do prania, a na teraz mam ale dość cienkie i myślę że jeszcze na nie za chłodno... tyle tylko że sypiał w pajacykach do dziś, ale od kilku dni wydawało mi się że leciutko spocony się budził... dziś mu założyłam bodziaka z długim rękawem i gołe nóżki mu zostawiłam - wiadomo rączki odkryte w nocy, ale jakoś nie rozkopuje się jeszcze, więc myślę że nie będą nóżki miały zimno?? w sypialni mamy 19-20 stopni najczęściej - z wieczora czasami cieplej jak jest mocne słońce bo od południa sypialniane okno więc się nagrzewa... co wy na to? bo będę się pewnie w nocy zastanawiać i łapać nóżki czy nie są chłodne...

co do herbatek i wkładek temat już zamknięty - znalazły się osoby chętne na przygarnięcie:)
miłego wieczoru:)
 
Ja tez mam mega dużo Wkładek bo dostałam od przyjaciólki (nie oryginalnie zapakowanee) mogę oddać. U mnie to się już pokarm nie rozkreci :/

Co do ubioru to moj śpi najczęściej w pajacyku lub body+śpiochy. Na początku spał w rożku ale już jest za duży a poza tym było my gorąco. Teraz śpi pod kocykiem cienkim tylko u mnie 22-23stopnie. Rano nas budzi słońce i jest mega gorąco to przykrywam go około 6 pieluszka.
 
Cześć

Jejku jak rzadko tu zaglądam, im Gosia większa tym czasu mniej :)

Co do pampersów my odkąd Gosia skończyła trzy miesiące jedziemy na Pampers Premium Care 4,w sumie nawet nie próbowałam innych bo dla nas są super.

Kasik pytałaś chyba o dawkowanie SabSimpex ja dawałam zawsze 15 kropel przed każdym mlekiem ale tak od ok 2,5 miesiąca GOsi zaczęłam zmniejszać na 10 kropel, potem na 8, potem na 6 i potem wogóle. Dodatkowo dawałam też Delicol 6 kroplki ale zuzyłam tylko dwa opakowania wiec szybciej go skonczylam. Generalnie uwazam ze nie pomogły ani jedne ani drugie krople a mleko Bebilon Comfort - nastepnemu maluchowi bede je dawac od poczatku a nie czekac az sie kolki zaczna :)

ema - taki album to super sprawa, ja tez prowadze - kiedys bedzie przy tym wiele pieknych wspomnien!

Gosia rozwija sie zastraszajaco, pare dni temu nic a dzis juz siedzi sama, wiadomo giba sie ale siedzi :)

U mnie bez zmian, czuje sie znow rewelacyjnie - mdlosci i sennosc minela i jakos nawet o tym czy wszystko ok :)
jakos sobie wymyslilam ze pewnie bedzie druga dziewczynka - znam 3 przypadki dzieci rok po roku (i pati pisala mi o jedny) i zawsze sa to dwie dziewczynki wiec chyba i u nas tak bedzie :) 7 maja mam genetyczne - zobaczmy...
 
Ostatnia edycja:
Esiek brawo dla siedzącej Gosi, juz na 4 jedziecie, my nastepna pake juz tez 4 zaczynamy.
Dziewczyny wkońcu dostalam @ nie jest bolesna ale obfita moze dlatego , ze,, pierwsza,,po tak dlugim czasie
Hania juz tez sobie siedzi ale tez sie ciut giba, najfajniejsze jest to , że staje juz na czworaka i idzie ale do tyłu☺moge juz spokojnie dac na podloge na jakas kolderke i mate bo sama mata to za mała, ale za to rece mam chwile wolne.Boże jak te dzieci nam szybko rosną.
Esiek masz przeczucie , że bedzie dziewczynka widzę, moze tak bedzie
 
reklama
Do góry