reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMUSIE po IN-Vitro

Siaga a dziękuję zupełnie inaczej się czuje niż z Hania. Oszczędzam się przede wszystkim nie dzwigam i mąż mi bardzo dużo pomaga. Następna wizytę mam 29 grudnia i mam nadzieje ze będzie dobrze :-D gratuluję małego pelzaka :-D

Esiek
Hani tez nic nie leciało z noska a przy wyciąganiu było sporo kataru.
 
reklama
oj a ja panikara martwię się nadal...
pojawił się trochę kaszel dodatkowo i już sobie wmawiam czy to aby się nie rozwija nasze przeziębienie... co prawda napady kaszlu są przede wszystkim przy płaczu, ale są...
myślicie że tak szybko infekcja noska mogłaby zejść na oskrzela?? wczoraj był osłuchiwany i było ok...
obdzwoniłam prywatnych pediatrów, ale najszybciej koło 19 może mnie któryś przyjąć...
 
Zuzia witaj ! pewnie że pamiętamy ciebie :-) fajnie że dotarłaś na forum
Esiek prześliczne zdjęcia i Gosieńka również <3

Ema51 i inne dziewczyny. Najlepszy sposób na katar to rozgniecione dwa ząbki czosnku :-) wypróbujcie ! dwie noce z czosnkiem przy łóżku są jak 2 tygodnie inhalowania. Ja nie wierzyłam w to ale działa on cuda. Rano w pokoju siekierę można wieszać i trzeba wietrzyć pokój pół dnia ale warto :tak:
Tych wszystkich nasivinów i innych cudów do nosa nie można używać więcej niż 3 dni z rzędu bo one wysuszają śluzówkę, na początku jest wszystko super ale po 3 dobie organizm zaczyna ją ze zdwojoną siłą nawilżać i może być jeszcze gorszy efekt.

Minni najlepiej łapać bezpośrednio do pojemnika, szczególnie jak robisz na posiew. Poproś kogoś żeby ci pomógł potrzymać małą w wannie czy na przewijaku, odkręć wodę, włącz suszarkę i po brzuszku, nóżkach podmuchaj :-) powinna szybciutko nasiusiać.Myślę, że złapiesz nawet bez żadnego woreczka, a bezpośrednio do pojemniczka ;)
Druga sprawa, przed pobieraniem moczu do badania powinno się przemyć „siuśkę” :tak: można octeniseptem
 
Dziewczyny moze Wy pomozecie, od 2 dni mam spuchniete dziaslo i boli mnie wychodzaca osemka. Mam z nia problem przynajmniej raz w roku. Zazwyczaj przechodzilo po 2-3 dniach ale dzisiaj boli juz drugi dzien i to coraz bardziej :( Wyczytalam, ze moge plukac Octenidolem, akurat mam w domu wiec sprobuje, moze chociaz troche zlagodzi bol. W ogole chyba bol promieniuje bo wydaje mi sie, ze boli mnie 5-tka lub 6-tka :(
 
Lenka super, że ominęła Was ta bieganina po lekarzach. Urodziłam w 35 tc przez cc. Łożysko się odklejało, było bardzo niebezpiecznie, gdybym do szpitala dotarła 2-3 min później, to Młodego by z mani nie było...Urodził się malutki, miał nieco pond 2kg. Jakiś czas temu pisałyście o planowaniu kolejnych dzieci, ja kolejnej ciąży bardzo się boję, choć kiedyś marzyłam o większej rodzinie.

Ema jak tam? Byliście u lekarza?

Kasik
zawsze możesz paracetamol łyknąć powinno choć trochę pomóc.
 
Eleni dziekuje za odpowiedź. Sprobuje zrobic tak jak piszesz :)

Dzis mija roczek, odkad pierwszy raz uslyszalam bicie serduszka mojej kochanej córeczki :)
 
reklama
byliśmy wieczorem na kontroli i niestety... spływa już wydzielina na oskrzela... płucka jeszcze czyste, ale dostaliśmy antybiotyk... Duracef... przeraziło mnie to ale cóż... podobno to jedyny lek jaki taki maluch może do domu dostać...no a dodatek jeśli dziś stwierdzę że się pogorszyło cokolwiek to już do szpitala...
teraz nie wiem jeszcze jak jest bo maluch śpi, wolałabym co prawda pierwsze nasze rodzinne święta spędzić w domku, ale jak coś mnie będzie niepokoić to nie będę czekać za bardzo...
oj... na dodatek pół godziny po ostatniej dawce mały trochę zwymiotował... no cóż zobaczymy...
 
Do góry