reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMUSIE po IN-Vitro

Bylam u dentysty bo cala noc nie spalam. Dentystka niewiele mogla zrobic, oczyscila zeba, wlozyla lekarstwo i zdezynfekowala. Mam plukac woda utleniona i mimo, ze bardzo boli dokladnie szorowac zeba odsuwajac napuchniete dziaslo :( Powiedziala, ze jezeli to pomoze to dobrze a jak nie to bedzie trzeba wlaczyc antybiotyk ale o tym ma zadecydowac moj doktorek w poniedzialek. Nie wziela ode mnie pieniedzy, mimo, ze zostawilam na biurku, dogonila mnie i wlozyla mi kase do kieszeni :)
 
reklama
Ema - bede trzymac kciuki zeby antybiotyk zadzialal. Kurcze ze tez przed Swietami ! No ale zdrowia naj naj naj wazniejszem trzymajcie sie !!

Kasik bidulko - wspolczuje, bol zeba to chyba jeden z najgorszych :/
 
A ja dziś depresyjnie... Od wczorajszego wieczoru jesteśmy w szpitalu z wizją pobytu przez jakiś tydzien... WWięc święta będą pewnie płaczące, bo na dodatek szpital dziecięcy i odwiedzin raczej nie preferują... Ale najważniejsze Janek już nie charczy przy oddychaniu i wygląda lepiej... Tylko wszyscy tu w ogromnym szoku jak pediatra mógł przepisać dziecku 4 tyg antybiotyk doustny... A tu jedyne utrudnienie leków - jeden poprawia apetyt co u mojego zarlocznego dziecka powoduje że wisi cały dzień przy cycku i wrzask jak zabieram... Ile on da radę zjeść??? Chwilowo na szczęście zajął się smoczkiem...
Tak więc pozdrawiam smutno...
 
Dzis mija roczek, odkad pierwszy raz uslyszalam bicie serduszka mojej kochanej córeczki :)


rok temu o tej porze byłam kilka dni po transferze :-pjeszcze na święta składali mi życzenia na drugiego dzidziusia i tym razem córę :-pno i paczcie.... się spełniło hehe :cool2::-p

test i betę robiłam 27 grudnia z tego co pamiętam :happy2:


ema życzę tobie dużo siły :* ciężkie dni przed wami bo święta :( antybiotyk pewnie na 7 lub 10 dni dożylnie, nie? kurcze, to nie wypuszczą was :( jak napisałaś, że Janek dostał antybiotyk doustny to też się zdziwiłam. Pamiętam jak Szymon mi tak mocno zachorował mając chyba 1,5 miesiąca i mówiono mi, że tylko szpital i antybiotyk w kroplówkach bo nikt nie przepisze nawet zastrzyków domowych takiemu maluchowi. Zdrowiejcie szybciutko :*
 
Ostatnia edycja:
Ema - najwazniejsze ze Janek w dobrych rekach. Swieta wiadomo czlowiek podchodzi emocjonalnie ale co zrobisz? Glowa do gory.

Elleni - patrz jak ten rok zlecial, rok temu transfer a teraz Ada juz z toba.

Lilka - jak sie czujesz/ czujecie? ;)

Gosia dzis konczy 6 tygodni a ja mam apogeum zmeczenia... Jakos zie trzymalam ale teraz pierwszy raz od porodu czuje sie wykonczona. Do tego dostalam @ - totalnie bezbolesny! ( przed ciaza umieralam na okres).

Pytanie - co robicie z takimi dzieciaczkami w sensie zajmowania im czasu? Gosia coraz mniej spi ale jeszcze nic jej nie interesuje i tak nie bardzo wiem co z nia robic ;) Nosimy sie i siedzimy w lezaczku i na macie ale to wszystko max 30min bo jest wycie. Moze macie jakies pomysly?

Dzis zmienilam mleko na Bebilon Comfort bo wrocily nam kolki (sabsimplex dzialal ok 12 dni i przestal). Czekam na efekty. Na razie Gosia zjadla 3 butle i nie widzi roznicy choc przy pierwszej sie ostro zastanawiala czy jej nie oszukuje ;) chcialam tez zaczac dawac jej herbatke rumiankowa ale juz ktorys dzien probujr i Goska nie chce ani jednego lyka tego ;/

Od jutra mamy gosci wiec gdybym nie zajrzala tu to ...

WESOŁYCH ŚWIĄT !!!
 
Esiek dokładnie :-) i na dodatek zaraz 4 miesiące i skubana zaczyna do siadania się podnosić :-p Czas strasznie szybko leci :tak:

Esiek a może Gosia nie toleruje laktozy? masz w składzie mleka laktozę ? Ja np przy Adzie nawet innego mleka jak enfamil 0-lac nie próbowałam po przebojach z synem :) Miałam po skończonym 3 miesiącu zmienić mleko bo zwykle to te pierwsze 3 miesiące są właśnie najgorsze zanim dzieciaczek się przystosuje ale jakoś jeszcze boję się :) ona toleruje to mleko, śpi spokojnie więc i ja zadowolona. Nawet nie zastanawiałam się na jakie teraz bym zmieniła
 
Ostatnia edycja:
Ema- tak bardzo Ci wspolczuje, wiem przez co przechodzisz. Z moja Wiki bylam 4 dni w szpitalu i to byly najgorsze dni w moim zyciu... Trzymaj sie Kochana,duzo zdrowka dla Synusia.

Elleni-Moja Corcia ma juz 4,5 miesiaca i tez glowke ciagnie do siadania,a na brzuszku nogi szykuja jej sie chyba do pelzania :)
 
Szczesliwa mamuśka skąd jesteś? KRAKÓW? Ja zastanawiałam się nad Maciezynstwem ale ostatecznie wybrałem artvimed i za pierwszym razem się udało a teraz mam noespelna 3 miesiecznego synka ;)
Ema wiem co czujesz mój mały trafił do szpitala jak miał 20 dni!!! Myślałam że mi serce pęknie jak przy przyjęciu zakładali mu cewnik i wenflon tego płaczu nigdy nie zapomnę. Wtedy po raz pierwszy tak naprawdę poczułam co to znaczy być mamą i cierpieć razem z dzieckiem, zrozumiałam co czuła koja mama kiedy ja byłam chora. Życzę Ci dużo siły i wytrwałości oraz zdrówka dla synka na pewno wszystko dobrze się skończy a ty wyjdziesz z tegoa silniejsza na przyszłość ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Esiek dziękuję :-D na razie ok. Oczywiście martwię się czy wszystko ok. Wizyta 29 grudnia i zobaczymy. Mam mdłości ciągle ale nie wymiotuje. Mało jem. Zupełnie inaczej niż z Hania.
 
Do góry