reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMUSIE po IN-Vitro

Czy wasz okres po porodzie tez byl tak obfity? U mnie okropnie, juz trzeci dzien i konca nie widac. A ilosci straszne. Dziwne bo biore tabletki anty i gin mowil ze przy nich albo w ogole nie dostane @ albo bedzie male plamienie ; (
 
reklama
Dzieki. Lenka to u mnie identycznie ;) najwazniejsze ze bez bólu bo ja miałam takie ze nie wstawałam :/

Bzibziok - ja podaje comfort od niedzieli popoludnia i dzis wieczorem byla pierwsza kupa - niczym nie rozniaca sie od poprzedniej takze po raz kolejny to kwestia indywidualna. W temacie kolek chyba jest dzis spokojniej, cos tam marudzi ale bez prezenia sie i machanoa raczkami itd. Czyli lepiej. Zobacze nastepne dni.
Co do usmiechow to Gosia strzela takie spintaniczne na razie, najczesciej jak ma jak ja to mowie "błogostan" po jedzonku. Usmiecha sie tez jak ja caluje w nosek albo jak jej sie masuje kregoslup ;) do zabawek jeszcze nie zauwazylam ale na pewno jeden pluszowy królik wyjatkowo ja irytuje ; D
 
dziewczynki chciałam Wam złożyć serdeczne życzenia z okazji ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA. Myślę że dla WAS tak jak dla mnie bedą to inne, piękniejsze ŚWIĘTA bo z naszymi kruszynkami. A teraz lecę do roboty bo mam ful gości na WIGILII :-):-):-).
 
Dziewczyny !
Radosnych , ciepłych , pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia , niech maluchy rosną bez kolek , ulewania i żadnych chorób życzę razem z Olusią .
 
Dziewczynki.
Wszystkiego najlepszego, dużo radości i spełnienia wszystkich marzeń. Świąt spędzonych w rodzinnej atmosferze z naszymi malutkimi szczęściami pod serduszkiem lub na kolankach ;) oraz dużo zdrówka dla Waszych szkrabow.
 
Dziewczyny pamiętam wigilie w zeszłym roku. Nie długo po niej startowalam ze stymulacja. Po cichu marzyłam że przyszłą spędzę w większym gronie. I co. Siedzę , patrzę jak mój synek bawi się na macie i bie wieże że spotkało mnie aż takie szczęście ;)
Razem z Miloszkiem życzymy Wam Wszystkiego Najlepszego. Pięknych chwil z Waszymi pociechami niech te Swie będą nie zapomniane!!!!
 
reklama
Do góry