reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMUSIE po IN-Vitro

Esiek my prezenty narazie tylko dla dzieciaczków mamy, a dla reszty narazie nie mamy nic , brak pomysłów no i Hania jeszcze chora to za bardzo niema jak ruszyć w poszukiwaniu, jutro idziemy do kontroli ale nadal kaszel i katar jakby nic nie przechodziło, a chrzciny nie Gosi chyba? Musisz wyruszyc w poszukiwaniu jakiejs kiecki, hehe.Ale ci zazdroszczę wyjścia , jato bym musiała cycki w domu zostawić;-)
 
reklama
witam

piękne fotki maleństw pokazałyście... też miałam sama w domu porobić jakieś ciekawsze podpatrzone w necie fotki, ale Janek zwykle nie chce współpracować z mamą...

było wspomniane coś o szczepieniach też ostatnio - my będziemy się szczepić w 7 tygodniu, myślę o 6 w 1 i zastanawiam się nad pneumokokami, ale nie jestem pewna - w sumie pediatra twierdzi że zanim dziecko nie idzie do przedszkola czy żłobka nie ma takiej potrzeby... ale bratankowie - przedszkolny i szkolny często wpadają zajrzeć i boję się że oni mogą coś przynieść...

rzadziej ostatnio zaglądam, bo mieliśmy problem z kupkami, który niestety w kolkowy się przerodził... póki co podaję małemu Delicol... tylko mam dylemat - przy karmieniu piersią, często co 2 godziny nawet... daję nie częściej niż co 2 godz kropelki ale nie wiem ile mleka on zjada... a czasami tylko pociągnie 4-5 razy i uśnie... a kropelki już dostał... mam nadzieję że to nie zaszkodzi...

na dodatek ja ciągle sama w domu z maluchem, bo mąż w tym Stargardzie - tylko na weekendy przyjeżdża... depresja prawie czasami... dobrze że rodzice blisko to mama wspomaga...
ale wczoraj moje grzeczne dziecko usnęło o 21 i mama w końcu pierwszy raz od porodu do wanny wskoczyła... jaki relaks... co prawda przy szeroko otwartych drzwiach żeby w razie czego wyskoczyć szybko i chlapiąc wodą lecieć do Janka, ale udało się bez takich przygód...

oj dziś nie jest tak pięknie i mały wzywa...
miłego wieczoru:)
 
Ema - ja ci tylko napisze ze tez uzywam Delicol i wiem ze nie mozna go przedawkowac. Ja daje zle kropel do kazdego mleka a tez Goska raz zje 60ml a raz 120...

Co do kapania i biegania do dziecka to cie rozumiem. U mnie to samo jak sama jestem a dodatkowo mam tor przeszkod bo mam kafle i musze uwazac zeby noe wyrznac ;)

Mam fotki z sesji wkleje jutro bo teraz wychodze - jak to pieknie brzmi :D
 
Esiek to ja Ci współczuję biegania teraz po sklepach za kiecką, byłam wczoraj dokończyć kupowanie prezentów i po prostu w galeraich jest MASAKRA, na szczęcie Marcyśka miala wszystko w d.... i spała cały czas, jedynie obudziła sie w Media Markt bo światełka były i ją interesowały. Wow już miałas nocne wychodne? Ja jak na razie to fitness, fryzjer i pazury no i czasem gdzieś do miasta ale jeszcze na wieczor nie wychodziłam a chyba trzeba m zostawić samego niech się pobuja. kurcze jak nam z dziecmi te spacery nie wychodzą to moze same pójdziemy w tany hahahah.

Co do kropelek to ja wam powiem że nie podaję nic i się obchodzimy.
 
Esiek czekamy na fotki! No widzisz, fajnie, że Delicol się sprawdził, u nas dramat po nim był. Jednak każde dziecko inaczej reaguje

U nas od wczoraj święto! 2 dni całkowicie bez kolki, dziś Filip kończy 2 i pół miesiąca- zbliżamy się do osiągnięcia magicznego progu 3 miesięcy, kiedy teoretycznie kolki się kończą także może to to...

My z M i z Filipem byliśmy na zakupach w niedzielę i właściwie większośc prezentów jest, tylko największą radochę- pakowanie prezentów zostawiam sobie na przerwę świąteczną w pracy :)

W ogóle to jest niesamowite chyba dla nas wszystkich... pierwsze Święta z najbardziej wymarzonym prezentem!!!! Aż się wierzyć w to szczęście nie chce... :)
 
Hej,

Lenka -
w sumie to nie wiem czy Delicol działa bo daje razem z SabSimplex i jest git. Na pewno nie szkodzi :) Troche mi ulewa ale nie zawsze i nie dużo więc raczej nie refluks ale chyba spróbuje zagęszczać mleko, jeszcze się zastanawiam.
Dla mnie też największa radocha to pakowanie !!!

Madzia - mnie dwa razy namawiać nie trzeba na tańce, ale jestem realistka i jak my się na spacer nie możemy zebrać to juz widzę jak w miasto pójdziemy...
Co do kropli to my też długo nie dawaliśmy nic, dopiero od Mikołajek SabSimplex i powiem ci że jest różnica, nawet duża, choć sa dni np. przedwczoraj że był ostry atak kolki pomimo kropli. Ale jestem sceptyczna, jak Sab przestanie działać to już nie będe próbować z niczym bo to na prawdę nie ma sensu.

Ja wczoraj byłam, myślałam że bede miala sto telefonów i ryk jak wrócę a tymczasem mąż mnie o 23.00 powiadomił sms że dziecko śpi i on też idzie spać. Wróciłam przed 02.00 spali jak aniołki ;/ Gośka pospała do 4.30 więc znów eldorado :)

A oto efekt sesji Gosieńki:
OS9A0443.jpgOS9A0463.jpg
 

Załączniki

  • OS9A0443.jpg
    OS9A0443.jpg
    34,2 KB · Wyświetleń: 54
  • OS9A0463.jpg
    OS9A0463.jpg
    32,1 KB · Wyświetleń: 58
Ostatnia edycja:
reklama
Esiek bardzo ładnie Gosieńka powychodziła na fotkach, śliczna z niej dziewczynka :) dzielna Rodzinka dała sobie radę bez mamy!

heh też juz widze te balety jak my na spacer się wybieramy już kilka tygodni :-p
 
Do góry