reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMUSIE po IN-Vitro

Hej dziewczyny i ja już mogę być tuz wami- z dzisiaj powitanym Grzesiem. Elleni mam pytanko- ty nie szczepilas wcale czy odroczylas? Pani doktor od arciszewskich straszy nas ze nie przyjmą dziecka do żłoba i przedszkola :/ poradz

nie szczepiłam wcale, nie wyraziłam zgody u Arciszewskich. Problemu żadnego nie robili i nikt tak nie komentował. Moze widzą, że wahasz się..... Ja stanowczo powiedziałam, że nie.
Powiedz,że w pierwszej dobie nie zaszczepisz, załatwisz to później :)

Esiek moim zdaniem sypanie 5 miarek mleka na 120ml to kiepski pomysł. Myślę,że nic to nie zmieni, że Gosia będzie ci się mniej budzić.
 
reklama
W sumie to nie wiem co komu odpisywac...;)
Pisalyscie o sniezynkach , ja mam jeszcze 3 pingwinki i wroce po nie wszystkie tylko pytanie kiedy??:( po komplikacjach okoloporodowych wszystko przesunelo sie w czasie ale jestem dobrej mysli...
Co do samej ciazy to niestety ale ten stan nie byl dla mnie blogoslawiony...
Kurcze moje szczescie bedzie mialo 14 wrzesnia 3 miesiace a byl tylko w 2 miesiacu szczepiony na gruzlice...nie wiem jak dalej to ogarnac? Ehhh
 
Esiek ja bym nie ryzykowała 5 miarek na 120 ml wody. Bo 5 miarek odpowiada na 150 ml wody. Nie wiem może będzie za mocne takie mleko??? Może lepiej nie zwiększać ilości mleka skoro maluszek ulewa. Mi Hania bebilonu comfort jadła 150 a zwykłego bebilonu ledwo 120 wyciąga szybciej się nim najada i na dłużej jej wystarcza. Jest słodkie może dlatego. Ostatnie jedzenie mamy 23 lub 24 i śpi do 9 lub 10 rano.
 
u mnie Marcysia też zmieniła już godziny jedzenia dzisiaj w nocy np. zjdla o 23 i obudziła się o 6.00 rano potem znowu lulu i wstała o 10.00. Ja jej robi 120 bebilonu comfort ale ona rzadko zjada wszystko a w dzień tak co 3,5-4 h a wcześniej co 2,5-3 jadła. Troszkę boję się ze je za mało, kurcze ale przybiera na wadze mamy 7 tyg, i waży 4860 dziewczyny ile ważyły wasze maluch jak miały 7 tyg. bo mojej znajomej synek jest o tydzień młodszy i waży już 5,5 kg a urodził sie z taką wagą jak MArcysia.
 
moim zdaniem Gosia za dużo je. Żołądek jej nie odpoczywa powinna mieć przerqy co 3 h a wnocy to już nawet 6. Pogadaj z lekarzem bo to troszkę dziwne.
Madzia76 mój mały waży 5,600 ale nie przejmuj się bo przecież każdy jest inny skoro mała przybiera na wadze to ok ;)
 
Majka z lekarzem juz rozmawialam. Na razie czekamy bo mose jest na etapie normowania sobie trybu jedzenia. Wagowo idzie dobrze wiec wyglada na to ze taki jej urok. Choc minionej nocy nakarmilam ja o 23.30 i obudzila mnie dopiero o 3.45 takze jestem dobrej mysli !
Dzis jestem pierwszy raz sama z Gocha na noc wiec ciezka noc przede mna, brak zmiennika ;)
Madzia ja z waga nie pomoge bo nie wiem ... ale bylas niedawno na kontroli wiec mysle ze jest wszystko w jak najlepszym porzadku.
 
Ostatnia edycja:
Nastapił przełom , moje dziecie spi w nocy łał.Wczoraj zasneła ok 00.00, przebudziła się dojesc cycusia po 1:00 i spała do 6:30, zjadla przewinelam ja i do 8:30 i tu 10:55 a Hania spi, jestem z niej dumna moze tak zostanie:-)
 
reklama
Madziaipiotr - gratki dla Hani. Jest nadzieja na wyspanie sie! :)
Goska tez mi urzadzila dzis eldorado - spala od 01.00 do 5.30... niestety fakt ten poprzedzilo darcie sie wnieboglosy od 22.00 do 01.00 :/ od 10 dni podaje sabsimplex z deliconem na kolki i bylo super a wczoraj wrocilo... mam nadzieje ze jednorazowo!

Dzis wychodze na noc wiec M. Z Goska bedzie walczyl jakby co. Najlepsze jest to ze zamiast cieszyc sie na impreze to ja mysle gdzie tu zamiast tego pojechac sie porzadnie wyspac ;D

A... dzis zaczynam brac tabletki antykoncpecyjne - co za ironia losu!!!! Jak je wczoraj kupowalam to sie smialam sama do siebie !

Jak stoicie z prezentami ? Ja nie mam prawie nic jeszcze..m tylko to co zamowilam on-line ale najgorsze ze pomyslu brak!!! Do tego zaraz po swietach mamy chrzciny i tu kolejny problem - co ubrac! Dla Goski mam juz stroj ale dla siebie brak ;(

Milego dnia dziewczyny
 
Do góry