reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMUSIE po IN-Vitro

nie no pewnie że bym się ogarnęła przed 40 -stką ale kurcze chyba to za dużo jak dla mnie, najpierw trzeba dobrze Marcyśkę wychować i dać jej dobry start w życie, a potem to już po 40-stce i tyle. My od początku wiedzieliśmy że jeśli sie uda to wiecej dzieci planować nie będziemy a ciąża to faktycznie magiczny czas, ale ja już byłam w niej dwa razy i teraz pozostawię to młodym :)
No to mam nadzieję ze pochwalisz sie zdjeciami Gochy:)))))
 
reklama
Wiem Madzia, ja żartuje. Ja to myślę teraz o drugim dziecku głównie z myślą, żeby Gośka nie została nigdy sama... Wiem jak to jest bo sama jestem jedynakiem i tego bym dla niej nie chciała...

Jasne, ze wrzucę fotkę!
 
Esiek ja mysle podobnie jak ty tez nie chciałabym zeby Hania była jedynaczką, a maz sie śmieje jak chcesz miec drugie to kiedy bedziesz spała hihi, rowniez nie mam zarodków wiec wszystko od początku, wogóle sie nie zabezpieczam moze sie uda tj Lilce;-)
 
ja jedynaczką byłam 11 lat i tak prosiłam mamę o rodzeństwo, że wyprosiłam :rofl: mam młodszą siostrę, byłam w niej zakochana. Wszędzie ze mną chodziła, większość rzeczy ja przy niej robiłam więc mama miała bardzo dużą pomoc :) teraz ze względu na dużą różnicę wieku (ona akurat w okresie dojrzewania jest, ma 15lat) więc nasze relacje takie średnie są bo zupełnie inaczej myśli, wypowiada się itp ale myślę, że jak już dorośnie to będzie tak jak kiedyś <3

Madzia i piotr my po pierwszej procedurze mieliśmy jedną śnieżynkę. Wykorzystaliśmy ją ale nie została z nami :( W następnym cyklu od razu podchodziłam od początku do stymulacji:) (jakoś te stymulacje nie robiły na mnie większego wrażenia, organizm też dobrze reagował więc się nie zastanawiałam długo czy podchodzić do kolejnej :)) Udało się, mam Adę ale i znów jedną śnieżynkę :-pmyślę, że już starczy mi dzieci ale kurcze nie wyobrażam sobie, że ją tam zostawię :-(Czuję wewnętrznie,że tak jak pierwsza po crio nie zostanie z nami ale jednak jakieś szanse są i może zaskoczyć. No nic, najwyżej będzie trójka :-)
 
Elleni to ja jestem u nas w rodzeństwie jak Twoja siostra :p mój brat jest 11 lat starszy, a siostra 16!! Mimo dużej różnicy wieku zawsze mieliśmy super kontakt. Ja chyba nie miałam jakiegoś uciążliwego "buntu nastolatki." W styczniu jestem świadkową na drugim ślubie mojej siostry :-) Nie wyobrażam sobie, żeby Filip był jedynakiem, rodzeństwo to fantastyczna sprawa. A swoja droga Filip zaliczy pierwsze weselicho w życiu. Nie wyobrażam sobie go nikomu oddać na noc.

Madzia no no, ładne dzieciaczki Wam wychodzą :)

My mamy 3 pingwinki.. i pomyśleć, że byłam rozczarowana, ze nie wszystkie 6 przeżyło :p napewno chcemy mieć jeszcze jednego dzidziusia. Pozostałe oddamy do adopcji, wiem, że jeśli ktoś się zgłasza po taka adopcję, to jest po latach walki o szczęście i będzie kochał moje dzieci na życie
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny podejrzewam ze Gocha mi sie nie najada... Pobudki w nocy co 1.5h to chyba przesada... ona obecnie dostaje 120ml i sypie 4 miarki mleka. Myslicie ze lepszym rozwiazaniem jest dawac np 150ml i 5 miarek czy dawac na te 120ml 5 miarek? Nie wiem co ja bardziej nasyci...150ml wydaje mi sie duzo bo jednak i po 120 ulewa czyli miejsca nie ma w brzuszku .... sama nie wiem ale po kilku takich nocach jestesmy wykonczeni i musze cos robic. A stad wiem ze chodzi o jedsenie bo ona sie po prostu rzuca na butle za kazdym razem i strasznie zachlannie je..

Dzis mielismy usg bioder wszystko ok ;) Madzia polecam Kadlubka mielismy na 13.45 i tak weszlismy15min i po krzyku ;)
i dzis przeszlismy na Pampers 2 bo 1 juz nie dawaly rady ;)

A fotek nie mam, jednak w poniedzialek beda ;(
 
Esiek to dużo Gosia je, ja Marcysi też robię 120 ml i ona zazwyczaj tak z 20 ml zostawi i je co 3-4 h, A pierwszy sen ten 22-23 jak zasypia to potrafi przespać tak do 4.30 (dzisiaj tak było). I wiesz co ona też za każdym razem rzuca się na butelkę jak by nie jadła z tydzień a potem zostawia. Nie wiem czy jak dasz 5 miarek na 120 to nie będzie za gęste?
 
Hej dziewczyny i ja już mogę być tuz wami- z dzisiaj powitanym Grzesiem. Elleni mam pytanko- ty nie szczepilas wcale czy odroczylas? Pani doktor od arciszewskich straszy nas ze nie przyjmą dziecka do żłoba i przedszkola :/ poradz
 
reklama
Madzia - gęste ale chyba wyciagnęłaby, bardziej się obawiam czy jej to nerek nie obciaży. Chyba nie zaryzykuje - trudno, może się unormuje jakoś ;/

lionessa -
serdeczne gratulacje i witamy !!!
 
Do góry