reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMUSIE po IN-Vitro

reklama
Jeśli mnie pamięć nie myli, to nie jest brat Madzi tylko Jej syn :) Jeśli tak to super wygląda z siostrzyczką :)

Elleni: śliczne fotki, a dzieciaczki przeurocze :)
 
MADZIA76 zdjecia Marcysi sa przesliczne Elleni waszej corci równiez przesliczne, wogole wszystkie dzieci przepieknie wygladaja na tych zdjeciach, nspatrzecsie nie można:-) Minni u nas teraz Hania zasypia ok 22.30 i spi tylko godzine je cyca znow godzine i tak az do 2 pozniej od 2 do 5 i od 5 do 7 i 7-9 przed pierwszym snem dojada mm z odrobina kleiku łyzeczka i jeszcze cycusia a dzisrano Hania obudzila sie z kaszelkiem i katarkiem i znowu u lekarza wylądowałysmy.Napewno zalapala od nas bo bylismy przeziebieni, moje biedacwo:-(
 
Madziaipiotr - wspulczuje. My tez przeziebieni, Goska na razie nie ale boje sie ze zlapie :/ zdrowka !!!
Dziewczyny co do rota -u mnie powiedzieli ze sie da. Sa dwie dawki i musisz je obie podac przed 24tygodniem a pomiedzy nimi musi byc 6 tyg przerwy. Jak zaszczepie rota np w 16/qy tyg to druga dawka wyjdzie w 22 i jeszcze jest zapas. Swoja droga dramat ze nawet w tak waznej kwestii kazdy mowi co innego!
 
Heheh elleni wygrałaś ;) Madzia takie ładne dzieci rodzi to może się na kolejne skusi :D

Dziewczyny a ja po kontroli podwozia :) Wszystko ładnie zagojone, i jest dylemat co tu zrobić z antykoncepcją... Doszliśmy do wniosku że na razie będę brała tabletki bo jednak u nas nie była znana przyczyna i teoretycznie w ciążę mogę zajść. Mam przyjść na kontrolę za dwa miesiące i jak nadal wszystko będzie zupełnie zagojone to odstawimy tabletki. Co do czasu na kolejną ciążę po CC to powiedział że dobrze by było odczekać pół roku ale jak się zdarzy wcześniej to dramatu nie ma - lilka to dla Ciebie news :)

Miałam dylemat co kupić ginowi w podziękowaniu za CC bo jednak zamienił się na dyżury żeby mi ją zrobić a wtedy było świeto więc tymbardziej... Kupiłam zestaw świątecznych kubków Rosenthal bo nie chciałam tendencyjnie alkoholu a myślę, że to chociaż porządny prezent, otworzył przy mnie i mu się podobały więc mam nadzieję, że trafiłam, choć stwierdził, że "buziak by wystarczył" :) Ogólnie było miło.
 
Ostatnia edycja:
Esiek raczej na tej dwojeczce poprzestaniemy, mamy parkę i wystarczy, a po za tym pesel już nie na następne dzieci, mamy tylko teraz dylemat co zrobić z zarodkami bo zostały nam dwa mrozaki, dr mówił że musimy się zastanowić czy rezygnujemy z programu i co z zarodkami, musimy to przemyśleć.

elleni widzisz co robi photo shop hahahhaha.

kasik już niedługo ty też będziesz tulić swoją kruszynkę
 
reklama
Madzia - nie zazdroszcze decyzji dot.zarodkow. Ale co nie postanowicie wazne zeby to bylo zgodne z tym co czujecie i tak bedzie dobrze. To jest jedyny powod z ktorego sie ciesze ze nie mam zarodkow - ze nie musze podejmowac takiej decyzji :)
A co do wieku - jakbys sie dobrze zorganizowala to bys przed 40stka jeszcze z jednym zdazyla ;)

P.s jutro maja byc moje zdjecia :)

A tak w ogole do tych dylematow o kolejnych ciazach itd to ja przed porodem myslalam ze bede tak zafascynowana Goska ze nie w glowie mi beda kolejne ciaze. I fakt zafascynowana jestem ale takze brakujr mi samego bycia w ciazy i to strasznie! To byl jednak magiczny czas a mysle ze za drugim razem jak juz wiesz z autopsji ze potem urodzi sie takie wspaniale dziecko to juz w ogole... Ehh zeby to takie proste bylo :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry