reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

MAMUSIE po IN-Vitro

Właśnie dzisiaj znajoma mi opowiadała jak była w Szwecji i widziała ojca z córeczką w wieku Zosi w foteliku bez czapki w cienkiej bluzce i gietrach z gołymi stopami. Mówi że może z 6 stopni było i wiatr że jej zimno było a do zmarzlakow nie należy. Ale najlepsze ze później ojciec otworzył bagażnik auta rozłożył kocyk i przewijał dziecko na dworze. Była w szoku ;) u nas to już prawa rodzicielskie by zabrali za coś takiego ;)
 
reklama
Ja dzis spotkalam znajoma ktorej synek jest mlodszy od Hani o 2 mc i przerazilam sie jak zobaczylam jak jest ubrany. A wiec mial misiowa kurtke czapke do tego kaptur na glowce i byl przykryty grubym kocem. A u nas dzis letnia pogoda i Hania w samych bodach. Zal mi sie zrobilo tego malucha....
 
Dziewczyny - co do royal baby to nawet nie jestem sobie w stanie wyobrazić jak silna musi być ta dziewczyna, choć wiadomo przecież że to musi być potem jakoś odreagowane. Na pewno ma sztab psychologów bo nie sądzę aby bez tego się obyło. A jak wyglądała no to już chyba każda z nas wie, że dobry make up działa cuda więc to mnie nie dziwi :)

Domykamy temat spotkania 23 maja - jak ktos jeszcze zmienił zdanie proszę o kontakt.
 
I chyba po bólu. Dziś juz cycki nie bolały także pokarm sam się kończy. Nie miałam wczoraj szauwi to wypilam kilka kubków mięty. Nie wiem czy ma takie właściwość jak szauwia ale pomogła.
 
U Nas wielki sukces :) Wiktoria zaczela pic mm :) dopiero teraz wiem co to znaczy jak dziecko pochlania wszystko co sie Jej poda, deserki obiadki :) Wiki zacznie wkoncu przybierac normalnie na wadze :)

Lilka: ile razy i po ile ml na dobe podajesz Corci mm?

Kolejna nowosc u Wiki to z pozycji siedzacej przewala sie na kolanka i chwyta szczebelek od lozeczka i tak klęcząc wola mamama :) poza tym swietnie jej idzie raczkowanie,ale tylko do tylu :)
 
Milena nutriton.
Minni super usłyszeć w końcu słowo mama ;)
Mój mały od 2 dni raczkuje ;) takue pół pełzanie a pół raczkowanie. Normalnie przemieszcza sìę tak szybko że nie nadążam ;)
A co to wszystkie dziewczyny wywiało na fb? Chyba musze sobie założyć. A co do spotkania to zazdroszcze ale ja z pod Krakowa więc kawał drogi na samotną wyprawe z dzieckiem a m pracuje więc odpada :(
 
reklama
Minni tak z 5 razy po 180 ml. Na noc tylko 150 ml z kaszka bo wiecej nie chce. Teraz byla chora i szlo tylko mm od dzis zaczynamy po malu jesc inne rzeczy .
 
Do góry