reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

MAMUSIE po IN-Vitro

śliczna dziewczynka z tej Zosi.

majak a jakie owoce miskujesz małemu. Bo ja starałam jabłuszko i podziubałam bananka ale dławiła sie nimi, słoiczek babydrima wieloowocowy ze zbożami też nie bardzo bo w środku są te zboża w kawałeczka i Marcysia nie umie sobie z nimi poradzić.
 
reklama
Magda Zosienka jest piękna. My tez dzis zaliczylismy sesję przed chrzcinami , żeby później miec juz spokój, zdjęcia powychodzily ładnie ale Hania nie miala wcale dziś ochoty współpracę, płakała, kladla się na buzię w futro i tyle a mowy o pozycji siedzącej z podporką nie bylo, od razu fik na plecy pupa w dół☺.Jak bede miala juz fotki to pochwale sie napewno.Dziewczeta mam pytanko czy ktoras z was uczęszcza na jakis fitness? Czy pomoże zrzucić zbędne kg ? Ja bylam 1 raz w środę ,ależ mam zakwasy
 
Madzia to zblenduj ja tak robie i nie ma ani grama grudki. Narazie miksowałam jabłko z bananem. Przymierzam się do gruszki. Sliwki daje ze słoiczka jak widze ze nie ma kupki. Musze kupic inne owoce bo te malemu zbrzydna. Moj mały nie miał problemu z tymi grudkami ładnie zjadł . Pruboj po troszku bo w koncu i tak mała będzie musiała zacząć sobie radzić z grubszymi rzeczami. Dajesz chrupki Marcelince? Bo mój mały nie lubi krzywi się okropnie ;)
Madzia i Piotr ja cwicze z mel b na youtube i widze efekty mysle ze w polaczeniu z dieta na pewno pomoga schudnac ale radze sie za to zabrac juz po swietach ;) ja rok przed ciaza schudlam 25 kg nic nie cwiczac a teraz moja waga jest ok ale po ciazy ciało już nie to :/
 
Ostatnia edycja:
Madzia nie martw sie blenduj jej kawalki a przyjdzie czas to nauczy sie jesc. Kiedys Wam pisalam ze moja Hania bardzo sie zadlawia . Raz to juz myslalam ze jej nie uratuje. Nie ma co ryzykowac. Mi pediatra powiedziala ze ma jeszcze czas skoro sie dlawi i zeby nie ryzykowac bo roznie moze byc.
 
My sie tak martwimy zeby cos maluchowi nie zaszkodzilo a mam znajoma ktorej corka jest mlodsza od mojej Hani i ona daje jej wszystko. Jak miala 4 mc to juz dawala jej pomidorowa z ryzem barszcz z ziemniakami kanapki z wedlina maslem jakies palusxki serowe parowki i co tylko. Nie przejmowala sie w ogole. Mala jej ma ciagle wysypke na twarzy krostki takie wiec moze to od tego jedzenia ? Jak miala 6 mc to smazyla jej jajecznice na masle albo daje gotowane jajko. Ja jestem w szoku ale nie neguje kazdy robi jak chce. I nie daje danonkow zwyklych waniliiwych jak ja tylko zwykle jogurty z owocami. A my po malu to po malu sramto ;-)
 
Ja też Fifciowi rozgniatam banana i ucieram jabłuszko i świetnie sobie radzi, ale jak dzidziuś się krztusi to też uważam, że spokojnie nic na siłę, przyjdzie czas na większe kawałki najwidoczniej troszkę
później

Lilia, ale mamuśka, coś okropnego , absolutnie nie pochwalam takiego zachowania, ktoś po coś jednak te normy i zasady ustala..

Magda jaka cudna Zosia na fotkach! Do schrupania

Madzia i Piotr ja po porodzie złapałam bakcyla i chodzę na fitness 5-6 razy w tygodniu. Nie ze względu na kg, ale ciało już nie 17 latki ;-) znikną mi niemal calusieńki cellulit, ale żeby schudnąć potrzebujesz do tego jednak diety i ćwiczeń areobowych np. bieganie. Niestety w zależności od efektów jakie chcesz osiągnąć tyle pracy musisz włożyć, nic się samo nie dzieje
 
Dzięki dziewczyny jutro faktycznie znajduje jej jabłko i banana te ze slsłoiczków ścina z chęcią.
majka dałam jej dwa razy biszkoptów pomemlala i wyrzuciła.
Lilka ja jednak wstrzumam się z dawaniem wszystkiego marcysia dwa dni temu dostała się do kabanosa chwilkę go pociumkala i dzisiaj już ma zmiany na buzce a nie chce żeby wysypisko ja jak przy mleku.
 
Magda cudne zdjęcia :-) a Zosia istna modelka, z otwartymi oczkami, nie na spiocha, no i jakie uśmieszki prezentuje :-D Faktycznie widać podobieństwo do Ciebie :)
 
reklama
madzia i piotr ja chodzę na siłownię i fitness. staram się 3 razy w tyg. ale nie zawsze mi się udaje. Schudłam wszystko co przybrałam w ciąży i jeszcze troszkę ale to jeszcze nie to tym bardziej że cialo po porodzie najjędrniejsze nie jest. Do tego wszystkiego przydała by się dieta a ja lubię jeść i ciężko mi się zmusić żeby jakąś zastosować. Ale same ćwiczenie super sprawia mi dużo satysfakcji ostatnio biegłam nawet w biegu kobiet na 8 marca na 5 km i jakoś poszło.
 
Do góry