reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie październikowe u lekarza

reklama
majeczka gratuluję dobrych wieści! super że synuś tak rośnie:-):-)

A co do cen prywatnych kilnik i porodów to aż trudno uwierzyć!... szkoda słów:no:
 
Mój M odebrał dziś mój wynik na tą bakterię z dróg rodnych i wynik ujemny, ale jak się zdziwił jak pani zaśpiewała 30 zł - przy pobraniu pani gin nic nie wspominała o dodatkowych kosztach :baffled:
A poza tym dzisiaj poszła moja morfologia, WR, przeciwciała i mocz - może to już ostatnie badania - we wtorek wyniki do odbioru, bo nie chce mi się prędzej do laboratorium jechać.
super ja tez musze zro bic te badanko:tak::tak::tak:
Witajcie!Byłam dziś na usg! Maluszek zdrowy. Już główką w dół:tak: Waży 2347g! Termin nowy mam wyznaczony na 24 pazdziernika:szok::-D A dziś jest już 34 tc:szok::-):-D No i potwierdziło się to,że będzie chłopczyk!:-D
Super super duzy chłopczyk
 
reklama
Witam!!!
Jestem po wizycie u gina i oto wieści.
Maluszek waży 2250g. Serduszko jak dzwon i płucka pracują super. Niestety problem z nerkami jest i mam za malo wód płodowych. Stąd decyzja, ze 22ego, na kolejnej wizycie najprawdopodobniej dostanę bilet do kliniki i może będę pierwszą którą rozpakują.........

Pozdrawiam i życze dużo dla Was i kochanych maleństw!!!!
 
Do góry