reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie październikowe u lekarza

O rany ja to juzbym chyba chisteri dostała albo bym sie tak zdenerwowała ze w momecie byn zaczeła rodzic, ale tobie anula radze zacisnac zabki ewentualnie puscic jedna łezke aby całe to napiecie zeszło, wiem łatwo sie mówi ale wiem ze napewno bedzie wszystko dobrze bo naprawde masz dobrego lekarza i zrobi wszystko by twoje słoneczko wróciło szybciutko z toba do domku całe i zdrowe
 
reklama
Swoje juz wyryczałam bo wylam strasznie i chyba juz mi łez brakuje. Choc zdarzaja sie gorsze dni. Teraz musze zbierac siły bo będe ich potrzebowac juz po rozwiązaniu.
 
Witam!!!
Jestem po wizycie u gina i oto wieści.
Maluszek waży 2250g. Serduszko jak dzwon i płucka pracują super. Niestety problem z nerkami jest i mam za malo wód płodowych. Stąd decyzja, ze 22ego, na kolejnej wizycie najprawdopodobniej dostanę bilet do kliniki i może będę pierwszą którą rozpakują.........

Pozdrawiam i życze dużo dla Was i kochanych maleństw!!!!
Anula trzymam kciuki i dużo sił - będzie dobrze zobaczysz.

Witajcie!Byłam dziś na usg! Maluszek zdrowy. Już główką w dół:tak: Waży 2347g! Termin nowy mam wyznaczony na 24 pazdziernika:szok::-D A dziś jest już 34 tc:szok::-):-D No i potwierdziło się to,że będzie chłopczyk!:-D
Majka super wieści a synuś duży - gratuluję.
 
Witam!!!
Jestem po wizycie u gina i oto wieści.
Maluszek waży 2250g. Serduszko jak dzwon i płucka pracują super. Niestety problem z nerkami jest i mam za malo wód płodowych. Stąd decyzja, ze 22ego, na kolejnej wizycie najprawdopodobniej dostanę bilet do kliniki i może będę pierwszą którą rozpakują.........

Pozdrawiam i życze dużo dla Was i kochanych maleństw!!!!
Anulka trzymam kciuki za maluszka i za Ciebie - Będzie dobrze, staraj się myśleć pozytywnie, najważniejsze, że jesteś pod dobrą opieką.
 
Ja dziś pędzę na wizytkę na 11.00 i ciekawi mnie co powie lekarz na moje ostatnie wyniki moczu.
Piję jak opętana wodę niegazowaną i latam co 30 min do łazienki.
Ale kłucia w pęcherzu nie czuję już - oczywiście powiem lekarzowi o nim.
Zobaczymy co przepisze a jakby co to kupię urisept.
No i może wreszcie jakieś badanie usg będzie w najbliższym czasie.

Acha Wanilko moja kadrowa do mnie wczoraj dzwoniła i powiedziała, żebym się nie martwiła tą decyzją.
Może się zdarzyć, że przyjdzie po dwóch miesiącach - jej znajoma tak miała - pieniążki jej wypłacono później.
Cholercia - nie przemjują się tym, że człowiek ma swoje potrzeby a pieniążki są konieczne.
Ech ....
 
Ostatnia edycja:
Witam!!!
Jestem po wizycie u gina i oto wieści.
Maluszek waży 2250g. Serduszko jak dzwon i płucka pracują super. Niestety problem z nerkami jest i mam za malo wód płodowych. Stąd decyzja, ze 22ego, na kolejnej wizycie najprawdopodobniej dostanę bilet do kliniki i może będę pierwszą którą rozpakują.........

Pozdrawiam i życze dużo dla Was i kochanych maleństw!!!!
Anula wiem ze mi łatwo mówic ale wdług mnie jestes pod Bardzo dobra opieka. lekarze chca działac a nie czekac z założonymi rękami i z tego powinnas sie cieszyc:tak::tak::tak: Oni wiedza co juz robic tylko cezkaja aby maluch lepiej podrósł:tak: Wszystko bedzie dobrze.

magdziunia czekam na wiesci po wizycie:rofl2:

Jezu ja mam dopiero w pazdzierniku wizyte:-:)-:)-:)-(
 
No to i ja zdam relację z wczorajszej wizyty, maleństwo rozwija się prawidłowo ale niestety nie wiem ile waży bo jakieś stare usg mieli bo bylam w innym miejscu niż ostatnio, ale wszystko w normie, za to moja szyjka krotka chociaż nigdy nie byla za długa, ale pani doktor powiedziała, że bardzo miekka i stąd zalecenie, do łóżka i 2x dziennie no-spa, żeby jeszcze ze 3 tygodnie wytrzymać.
A wyczekalam się 2 i pół godziny na wejście do gabinetu i ta pani doktor wcale nie była miła jak na nowo otwartą prywatną przychodnię, trochę się rozczarowalam.
Dzis po południu mam znów normalną wizytę w szpitalu.

Gratuluję dziewczynom udanych wizyt

Anula- trzeba wierzyć ,ze będzie dobrze, trzymam kciuki za Ciebie i maleństwo
 
Ostatnia edycja:
Ja dziś pędzę na wizytkę na 11.00 i ciekawi mnie co powie lekarz na moje ostatnie wyniki moczu.
Piję jak opętana wodę niegazowaną i latam co 30 min do łazienki.
Ale kłucia w pęcherzu nie czuję już - oczywiście powiem lekarzowi o nim.
Zobaczymy co przepisze a jakby co to kupię urisept.
No i może wreszcie jakieś badanie usg będzie w najbliższym czasie.

Acha Wanilko moja kadrowa do mnie wczoraj dzwoniła i powiedziała, żebym się nie martwiła tą decyzją.
Może się zdarzyć, że przyjdzie po dwóch miesiącach - jej znajoma tak miała - pieniążki jej wypłacono później.
Cholercia - nie przemjują się tym, że człowiek ma swoje potrzeby a pieniążki są konieczne.
Ech ....
Madzia, czekamy na wieści z wizyty.
Odnośnie decyzji to mam nadzieję, że jednak szybciej dostaniesz, na orzeczenie czekałyśmy prawie tyle samo to i decyzja powinna przyjść niebawem. Jeśłi masz wypłatę na koniec miesiąca to jeszcze jest trochę czasu, ja pensję dostaję na 28 każdego miesiąca i pani z plac powiedziała, żeby tylko decyzja do nich dotarła na 25 września.
 
MALAULKA mnie tez lekarz mowil ze ja mam ogolnie drobna szyje ale nie wiem co to znaczy ??????????? :-( Jak taka drobna i krotsza szyjka moze sie zachowywac podczas porodu Moze jakis krotszy porod hehehe :-) Jak ktos sie zna to prosze o odpowiedz :-)
ULKA lez sobie ladnie i zaciskaj nogi aby jeszcze pochodzic z dzidzia w brzuszku :-)

ANULA dziewczyny juz wszystko powiedzialy ja tylko tyle dodam ze jestes bardzo silna i dasz sobie rade i twoj maluszek jest silny i bedzie wsio oki Ja w to wierze :-)
A swoja droga to masz wspanialego lekarza tylko pozazdroscic :-)
Daj nam znac po wizycie tego 22 jaka jest decyzja :-)

Widze ze dzis pelno wizyt :-)
MADZIU 3 mam kciuki i czekam tu na Ciebie z dobrymi wiesciami :-)
GOSIU 3 mam kciuki
BLOND dzis zobaczysz swojego RAFALKA :-)

GUSIU ja tez zaciska zeby bo wizyta dopiero za tydzien w piatek i za tydzien bede sie umawiala na USG a tam sie czeka min 2 tygodnie do 3 tygodni wiec od 19 wrzesnia jeszcze z jakies 2 lub 3 tygodnie bede czekala na usg a ja juz sie niecierpliwie zcy Oliwia przybrala na wadze
 
reklama
Dorotka, jedne kobiety mają długie szyjki inne krótkie ale przy samym porodzie to chyba nie ma większego znaczenia, tu czekamy na pełne rozwarcie,
No coż ,nie pozostaje mi nic innego jak mocno ściskać nogi:-D
 
Do góry