reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie październikowe u lekarza

Witajcie!Byłam dziś na usg! Maluszek zdrowy. Już główką w dół:tak: Waży 2347g! Termin nowy mam wyznaczony na 24 pazdziernika:szok::-D A dziś jest już 34 tc:szok::-):-D No i potwierdziło się to,że będzie chłopczyk!:-D
majeczka02 gratuluję udanych wieści. Bardzo się cieszę,ze synek rośnie i już ułożył się do wyjścia:tak:
Witam!!!
Jestem po wizycie u gina i oto wieści.Maluszek waży 2250g. Serduszko jak dzwon i płucka pracują super. Niestety problem z nerkami jest i mam za malo wód płodowych. Stąd decyzja, ze 22ego, na kolejnej wizycie najprawdopodobniej dostanę bilet do kliniki i może będę pierwszą którą rozpakują.........
Pozdrawiam i życzę dużo dla Was i kochanych maleństw!!!!
anula1975 najważniejsze że maluszek dobrze się miewa:-) Jesteś pod dobrą opieką, więc lekarze wiedzą co robią- a kiedy się urodzi to mało ważne. Najważniejsze żeby był zdrowy dzidziuś:-)
 
reklama
Witajcie!Byłam dziś na usg! Maluszek zdrowy. Już główką w dół:tak: Waży 2347g! Termin nowy mam wyznaczony na 24 pazdziernika:szok::-D A dziś jest już 34 tc:szok::-):-D No i potwierdziło się to,że będzie chłopczyk!:-D

No to kochana coraz blizej...cieszę sie, że maluszek zdrowy:-D

Witam!!!
Jestem po wizycie u gina i oto wieści.
Maluszek waży 2250g. Serduszko jak dzwon i płucka pracują super. Niestety problem z nerkami jest i mam za malo wód płodowych. Stąd decyzja, ze 22ego, na kolejnej wizycie najprawdopodobniej dostanę bilet do kliniki i może będę pierwszą którą rozpakują.........

Pozdrawiam i życze dużo dla Was i kochanych maleństw!!!!

Rozpakuja Was i raz dwa Malucha postawia na nogi. Trzymam kciuki:tak:
 
anula1975 niemartw się wszystko będzie na pewno dobrze :) Lekarze sie nim zajmą a ty będziesz tuliła swojego bobaska :)

Dla reszty dziewczyn gratulacje pomyślnych wieści :)

 
majeczko super ze Ruben w tak swietnej formie a ze terminek sie skrócił to nic zawsze jest mozliwosc pomyłki w obliczaniu terminu porodu ale jak to lekarze mowia przewidywany termin porodu anie termi ze akurat w ten i tylko w ten dzien moja pani gin smieje sie ze ptp. to zawsze pomyłka w druku a dzidzia wychodzi kiedy jej sie zachce czyli z regóły albo 2 tygodnie wczesniej albo 2 tygodnie po terminie a w terminie przez cały rok jak sie urodzi z 5-6 dzieci to jest sukces :-).

anula1975 słoneczko nie martw sie tak jak dziewczynki pisza jestes pod wspaniała opioeka i napewno wszystko bedzie dobrze.

a ja czekam na usg i juz sie doczekac nie moge 23/09 chciała bym zeby to juz bylo jutro ale zacisne zeby i wytrzymam te półtora tygodnia
 
Ostatnia edycja:
Dzięki dziewczyny!!
Tak naprawde to chciałabym zeby juz było po wszystkim. Wiedziałabym na czym stoje. Staram sie mysleć pozytywnie bo inaczej chyba bym juz zwariowała.
 
Widze ze po mału kazda z nas juz sie nie moze doczekac tego naszego skarba w ramionach i pewnosci ze wszystko jest w 100% w porzadeczku, ja poczesci tez juz bym chciała miec wszystko za soba a, z drugiej strony chce by moje kochane malenstwo było jak najbardziej silne i w pełni docekało swojego czasu.
 
reklama
Beza - Mały ma nerke wielotorbielowatą. Nie ma na to lekarstwa. To cholerstwo genetyczne i praktycznie wyklucza nerke z działania. Moze powodowac niewydolnośc oddechowa przy porodzie dlatego czeka mnie cc. no i jeszcze ostatnio gin powiedział, że maluszek bedzie mial brzuszek wiekszy niz inne dzieci i nie mam sie tym przerazić.
 
Do góry