reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie październikowe u lekarza

reklama
Ja też już nie mogę się doczekać poniedziałkowej wizyty. Będzie chyba decyzja , żeby odstawić ten Cordafen, bo w sumie wychodzi, że to będzie przełom 33/34 tydzień, a ja nie chcę tak długo brać tych prochów:sorry2: Tylko żebym znowu opitolu od tego mojego doktorka nie dostała. Pojutrze oddam chyba glukometr do poradni, chcę kupić własny prywatny:happy:
 
Mirabelko, Mysza gratuluję miłych wieści
Aga zaraz bedziesz miała szczęścia przy sobie super
Marma, odpoczywaj,a swoją drogą jak szyjka sie skraca to powinni chyba krążek ci założyć żebyś sie za szybko nie rozpakowała.
 
Mój M odebrał dziś mój wynik na tą bakterię z dróg rodnych i wynik ujemny, ale jak się zdziwił jak pani zaśpiewała 30 zł - przy pobraniu pani gin nic nie wspominała o dodatkowych kosztach :baffled:
A poza tym dzisiaj poszła moja morfologia, WR, przeciwciała i mocz - może to już ostatnie badania - we wtorek wyniki do odbioru, bo nie chce mi się prędzej do laboratorium jechać.
 
dzięki jeszcze raz dziewczyny :-)
byłam u tego gina jednorazowo, bo ma dobry sprzęt, dobrze się zna na usg, ale wiem od innych dziewczyn że pracuje w prywatnej klinice w Gdańsku gdzie poród kosztuje z cennika 4500 zł, a jak ktoś chce z cc to 5000 tak jak mi powiedział. A gin do którego chodzę na NFZ jest spoko tylko nie ma dobrego usg, no i na szczęście pracuje w szpitalu gdzie chcę rodzić.
Kasia fajnie że masz ten wynik i jest ok, ale niespodzianka z zapłatą. W przyszłym tygodniu też ten posiew chcę zrobić
 
reklama
Witajcie!Byłam dziś na usg! Maluszek zdrowy. Już główką w dół:tak: Waży 2347g! Termin nowy mam wyznaczony na 24 pazdziernika:szok::-D A dziś jest już 34 tc:szok::-):-D No i potwierdziło się to,że będzie chłopczyk!:-D
 
Do góry