reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie październikowe u lekarza

Dzięki Elajza!
Ty też nie szalej :-D

Wczoraj widziałam moją fasolkę: ma już 8,25mm, serducho naparzało aż miło, ale zdjęcie słabo wyszło przez ten żel we mnie, więc "pochwalę" się fasolkiem za jakieś 4 tygodnie.

Póki co nie mogę się nadziwić, że takie małe coś sobie we mnie pracuje, rozwija swoje komóreczki i jak sobie śpię właśnie np. kształtują mu się rączki... Cudo:-D
 
reklama
Dziewczyny ! Jak miło sie Was czyta , ogląda - jeszcze milej ! Pamiętam jak w 7 tygodniu poszłam na usg i zobaczyłam moja fasoleczke ( na 1 usg w 4 tc był tylko pęcherzyk ) była przeogromna w wielkim pecherzu było moje 13,6 mm szczęścia , a serduszko tak głośno biło ... chciało mi sie plakać ze szczęścia ! Poczekajcie jak w 10 tc pomacha do was rączką ! :-D To dopiero uczucie !
a w 13 tc dostałam zdjecie ... siusiaka :-D Będzie synuś !
 
Dlaczegotak zdjęcia maleństw są cudowne. I jakie to przeżycie dla nas. Ja się wybieram 14-15 tc na kolejne usg, więc powinno być już dużo widać
 
Mam dzisiaj wizyte u gina i mój M chce zobaczyć usg tlumaczyłam mu ze bedzie dowcipne i o nadal chce iść ze mną, jak wy bylisciw na pierwszej wizycie??
 
Witam wszystkie szczęśliwe Mamusie:-) Jesteśmy w 5tyg. wczoraj byliśmy u gin i na usg. Fasolka pojawi się 21.10 jest zdrowa i rośnie. mam nadzieje że tak zostanie. buziaki
 
Oj dziewczyny, jak ja wam zazdroszczę..... Ja mam wizytę dopiero na 12 marca i już nie mogę się doczekać jak zobaczę tą moją kruszynkę. Chyba dopiero wtedy tak na 100% uwierzę. Na razie jako dowód muszą mi wystarczyć dwa testy i lekko bolące piersi.
Pozdrawiam serdecznie wszystkie mamusie:):):)
 
Cześć dziewczyny! cześć siostra! jak tam twoje maleństwo? ja dopiero o 12 zobaczę moje i dopiero wtedy przestanę się martwić. Mam nadzieje że leki pomogły i z moją dzidzią wszystko ok;-)
 
Alusia, napewno wszystko będzie dobrze. Trzymamy kciuki za Ciebie i Twoje Maleństwo. Powodzenia siostrzyczko:):):)
 
reklama
Ja też ma kolejną wizytę 12 marca, i mam nadzieję że już będzie więcej widać niż ostatnio. 13 lutego widziałam tylko kuleczkę a wczesniej- 1 lutego malutki groszek.
 
Do góry