reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie październikowe u lekarza

reklama
A teraz relacja z wczorajszej wizyty, pisze wszystko co mówiła pani gin a wiec na dziendobry cisnionko i waga w normie potem usg bo trzeba było sprawdzic czy brzusio Wikusi rosnie :biggrin2: ale rosnie i wszystkie wymiary sa w normie czyli nasz aniołek jest wymiarowy brzusio naszego skarba urusł w ciagu 2 tygodni 1,5 cm w obwodzie :-D nastepna wizyta jak dotrzymam za tydzien a dokladnie ginka chce mnie widziec miedzy 15-17 pazdziernika wtedy robimy ktg i jeszcze jedno usg choc jak to pani dokror stwierdziła słonko jest tak nisko ze lada chwila moze sie cos zaczac a łozysko juz jest w takim stanie ze ino patrzec jak sie zacznie akcaj porodowa :biggrin2: maz jak to usłyszał to myslałam ze z krzesełka spadnie a buzia miał jakby dopiero do niego dotarło ze to moze byc lada dzien jedyne co z siebie wydusiła to to ze " juz niedługo bede tata " ale miałam wrazenie ze jest w letkim szoku :-D na usg ogladalismy Wikunie jakie ma wielkie stupki i nosek raczej po Mariuszu jest poprostu cudowna, rytmu serduszka tez pani doktór dała nam posłuchac Mariusz jak nigdy słuchał z otwartymi ustami :-D a ten blask szczescia w jego oczach to juz chyba nigdy nie zniknie cieszył sie jak małe dziecko, jeszcze tak szczesliwego go nie widziałam jak wczoraj :biggrin2: i chodzi z usniechem od ucha do ucha az sie i mnie busia smieje jak na niego parze mimo ze Wiki daje popalic rozpycha sie strasznie az cały brzuch mnie boli a skóra jest bardzo wrazliwa to narazie tyle

Boze jestem w szoku co to za matoł :szok::wściekła/y: słów mi barkuje słonko nie biez juz tych leków a jego chyba bym na spokojnie nie potraktowała jak bym miała taka sytuacje wogóle to proponowała bym zmienic lekarza jesli jest to mozliew, Aniu postaraj sie byc dobrej mysli i trzymaj sie nie wiem co mogła bym jeszce ci napisac tule cie mocno i bardzo mi przykro ze masz tyle stresu przez niedouczonego patafiana
 
Ostatnia edycja:
witam

minisia - prawdę mówiąc tak, czuję się troszkę zawiedziona bo mój plan runął w gruzach. Ale pocieszeniem i uspokojeniem dla mnie jest to że nie ma zadnego zagrożenia młodej. Plus jest taki ze zdąże cała serję antybiotyku wziąć co zmniejsza ryzyko zachorowania młodej na zapalenie płuc.

Anna22 - zdaj prosze relacje co Ci gin odpowiedział na te leki dlaczego Ci je przepisał pomomo takiego zapisu

Gusia - gratulacje dobrych wieści z wizyty. Chyba faktycznie do naszych męzczyzn dopiero dociera to ze beda tatusiami. ja mam wrrazenie ze do mojego nie docierało to dopiero teraz jak już wszytko przygotowane to chodzi mocno szczęsliwy
 
Ostatnia edycja:
ZAWADKA I GUSIA gratuluje udanej wizyty

Ja dzis odebralam wyniki moczu i wydaje mi sie ze jest oki ale napisze wam moje wyniki i moze wypowiecie sie jak sie znacie czy jest oki :-)
ODCZYN obojetny
C.wlasciwy 1010
UROBILINOGEN w normie
NABLONKI pl.pojed.wpw , 0-1 wpw
KRWINKI BIALE 0-2 wpw

A na reszcie sa kreseczki :-)
 
reklama
Odebrałam wyniki. Mam za dużo leukocytów w moczu ale ponoć zdarza się to przed porodem..... O 15 wizyta u gina i zobaczymy co dalej. Jestem już wykończona tymi bólami i skurczami.
 
Do góry