reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie październikowe u lekarza

reklama
Nie Dorotko mam liczyć ruchy w ciągu godziny np od 8 do 9 i później po południu.

Czarna ja też chciałabym napisać tutaj - dziewczyny nareszcie jadę do szpitala bo coś się zaczęło dziać.
Już niedługo doczekam się i każda z Was też.
 
Ja już po wizycie. Ciśnienie mam za wysokie 150/100 ale to może po ostatnich przejściach. Skurcze są nieregularne. Szyjka zamknięta. Mały w kanale rodnym napiera ma szyjkę. Wszystko właściwie gotowe do porodu. Jak skurcze będą co 10 minut mam jechać do szpitala. Oprócz tego mam zapalenie układu moczowego i dostałam leki. Na razie wygląda na to że są to skurcze przepowiadające ale nie jest wykluczone że jeszcze dziś urodzę. Choć równie dobrze wszystko się może uspokoić i mogę urodzić za 3 lub 4 tygodnie. Jak na razie jestem wykończona i marze o tym żeby się wyspać. A od jutra zabieram się za prace nad tą szyjką ;-) No i może uda się mojemu mężusiowi wykurować do tego czasu. Następna wizyta, o ile do tego czasu nie urodzę to za 2 tygodnie.
 
reklama
Do góry